Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Ja koliko znam on je vec odbio United.
    Citas li ti sta ljudi pisu?
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Originally posted by l1m4r View Post
      Citas li ti sta ljudi pisu?
      Sta sam fulio?

      Ako on hoce u Real, moze da ide u Real za dvije tri godine, za duple pare koje ga Arsenal plati, odnosno 200m. Nek on donese titulu Wengerici i ja zadovoljan.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma nema trika da on donese titulu bilo kome. Jednostavno nije izvodljivo. U ovom trenutku, moze da ima mozda malo bolju Marsijalovu sezonu.

        Pregorece jednostavno. Pogotovo ako dodje u PL.
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Pa samo ako kod Wengera ode nece pregorit.

          100m za dijete je previse i uticalo bi to na svakoga, ali Wenger ima najvise iskustva sa takvim mentalnim sklopovima. On od njega moze masinu da napravi, sa Mesutom i Sanchezom iza sebe prebolestan napad bi Arsenal imao.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pod uslovom da ostanu.

            Pusti ti mentalni sklop. Nije ni Venger svemoguc. Osim u tvojim mislima

            Cinjenica je da titulu ne bi doneo. U ovom trenutku nikako. Za par godina, ko zna..
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Ako se nesto Wengeru ne moze sporiti to je taj zastitnicki odnos prema igracima. Slusajte samo sta igraci govore o njemu, bivsi i sadasnji. On i SAF, svako na svoj nacin, uvijek su izvlacili maksimum od igraca. Izuzetaka ima, ali je generalno tako. Jbt, to su djeca pod vecim pritiskom javnosti nego ucesnici ovih kamaru talent rijalitija. Malo trenera ima to jer se ne stice u svijetu fudbala.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • To da li ce Mesut i Sanchez ostati je van diskusije. Rijeseno pitanje. Obojica ostaju.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Sta sam fulio?

                  Ako on hoce u Real, moze da ide u Real za dvije tri godine, za duple pare koje ga Arsenal plati, odnosno 200m. Nek on donese titulu Wengerici i ja zadovoljan.
                  Nisam ocekivao od tebe da ces pasti na pola godine kvalitetnog fudbala.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ako je Wengerica spreman da plati ovolke pare za nekoga ko igra 6 mjeseci fudbala, onda vrijedi sigurno.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Spreman je da plati toliko jer mu je klinac slamka spasa za koju se hvata
                      Potrosi rekordnu sumu na malog, ako uzme neku titulu svi ce reci bio je pravi potez, ako ne osvoji opet mu nece zameriti jer ostavlja potencijalnu Zlatnu loptu u klubu.

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Wenger blefira, sasvim je jasno, a u pravom problemu bi tek bio da Monaco prihvati tu ponudu

                        Comment


                        • Sto bi bio u problemu?

                          Ko fol Wengerica hoce da casti kafanu, a nema kinte?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Možda sam prenaglio, ne bi bio nikakav problem složiti situaciju kako se "nisu dogovorili oko plate" ili nečega sličnog. Uglavnom, Wenger i igrač od 100 miliona su priče za malu djecu, ali ako vas to zabavlja, ko smo mi da vam kvarimo zabavu

                            Comment


                            • Originally posted by Momir Peh View Post
                              Možda sam prenaglio, ne bi bio nikakav problem složiti situaciju kako se "nisu dogovorili oko plate" ili nečega sličnog. Uglavnom, Wenger i igrač od 100 miliona su priče za malu djecu, ali ako vas to zabavlja, ko smo mi da vam kvarimo zabavu
                              A jesu li Wenger i igraci od 40-50 miliona takodje price za malu djecu ili je to bilo tako dok nisu kupljeni Ozil, Sancez, Mustafi .. ?
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Венгер је заиста врхунски манипулатор. Иде прича да доводи Мбапеа, прави новог Анрија. Променио формацију, кренуло је, напада се титула.

                                Мало по мало, остаје сигурно у клубу. Сви га нападали, биле пароле Венгер аут, сада потписује човек уговор на још две године, нико да се побуни. Нека, одлично за нас који не навијамо за Арсенал.

                                Comment

                                Working...
                                X