Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona Premier League 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za ovo za Walcotta znam da je nezadovoljan i ne odgovara mu nova formacija, hoce da ide.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Za ovo za Walcotta znam da je nezadovoljan i ne odgovara mu nova formacija, hoce da ide.
      Steta,ipak je on dobar igrac.Nadam se da ce se predomislit,potreban nam je za iducu sezonu.

      Comment


      • Svesno pokusava da potkupi nas dobre i postene navijace Arsenala prodajom ove prevare od igraca, ali sada je kasno

        Comment


        • Gle gle Princoni me nije stavio na ignore listu, al me ignorise
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Moram da se slozim sa Princoniem. Walcott jeste prevara.

            Comment


            • Originally posted by Samuraj View Post
              Moram da se slozim sa Princoniem. Walcott jeste prevara.
              Nije bas je dobar igrac,bas ima brzinu i ono dobar je bas je dobar.

              Comment


              • Wallcot dao 19 golova proslu sezonu, pocetak sezone kao iz snova posle posustao i pao u formi a na kraju nestao sa mape zbog promene sistema, sve u svemu zasluzuje bolji tretman i za njega je WH odlična opcija.

                Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                Comment


                • Dok se klub ne ocisti od propalog projekta " Teo Van Nasregas " nema nade da cemo osvojiti prvenstvo.
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Смешно је како се опет навијачи Арсенала надају да ако им дође овај или онај, могу да узму титулу. Увек фали тај један играч, један голман, један психолог. Принцара схватио на време да је проблем у Венгеру, а неки се и даље заваравају да Арсенал нема довољно јак тим.

                    Comment


                    • Bolje i to, nego svake godine rec, ovo je nasa godina i tako 25 godina vec.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Bertrand u Sitiju kaze Skaj, dok Parizijen kaze da su Monako i Mbape odlucili da ignorosu sve transfer price ovog ljeta. Mbapeu je cilj da sto bolje doceka Mundijal i u Monaku ce nastaviti razvoj, cijela porodica mu je napokon na okupu, a Monako mu je cak ispunio zelju i doveo brata. Ako nedje predje klub koji ga dovodi morace i brata da dovede. Ovo kao Kaka sa onim propalitetom od Digaa
                        sigpic

                        Comment


                        • Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Bolje i to, nego svake godine rec, ovo je nasa godina i tako 25 godina vec.
                            13 или 27, тренутно је свеједно. Исто као што је бесмислено што је Арсенал играо редовно ЛШ, а Ливерпул није када то не доноси ништа Арсеналу тренутно.

                            Comment


                            • Italijani kazu Arsenal spreman ponudit 150m eura za Mbappea.

                              Bolest.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Смешно је како се опет навијачи Арсенала надају да ако им дође овај или онај, могу да узму титулу. Увек фали тај један играч, један голман, један психолог. Принцара схватио на време да је проблем у Венгеру, а неки се и даље заваравају да Арсенал нема довољно јак тим.
                                I ja sam ga podrzavao dok Lester pre njega nije uzeo titulu, nakon toga nijedna njegova alibi prica vise nije imala smisla . Mada ima naivnih ljudi koji mu i dalje veruju

                                Comment

                                Working...
                                X