Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Mozdai i necete eno Kalinu oce Everton,a izgleda da je opet Auba neka mogucnost,za Milan
    Tu pricu je Watzke zatvorio na pripremama u Kini.

    Comment


    • Kalinic je cisti prosek,ne znam sta Montela vidi u njemu,a sto nema Bacca
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Mozdai i necete eno Kalinu oce Everton,a izgleda da je opet Auba neka mogucnost,za Milan
        Ma nema sanse, da su uspeli da prodaju skart koji se godinama nagomilao losim poslovanjem mozda bi i uspeli ali ovako nece doci niko toliko skup...
        Nije kriva nova uprava, imas gomilu igraca koji su u Milanu jer je poslednjih 5 godina bio finansijski slab, ne znaju ni sami kako i zasto su tu jer kvalitetom nisu ni blizu nivoa takvog kluba. Oni su problem jer im je lepo u Milanu i ne zele da idu nigde, treba istrpeti neko vreme dok takvima ne isteknu ugovori pa ce onda verujem citava ekipa biti sastavljena od kvalitetnih fudbalera

        Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Baka je odbio Marsej, on zeli da se vrati u Sevilja. Agent radi na tome, ali ne mogu da se dogovore sa Milanom oko cifre. Milan trazi minimalno 20 miliona, dok Sevilja nudi 15 miliona.

          Vjerovatno ce 17-18 miliona + bonusi da odradi posao.

          Comment


          • Originally posted by ACM Dejan View Post
            Kalinic je cisti prosek,ne znam sta Montela vidi u njemu,a sto nema Bacca
            Sa prodajom Bake verovatno hoće malo da rasterte budžet.

            Comment


            • Pierre-Emerick Aubameyang missed BVB training this morning with a "light cold”, per @BVB.

              Aubameyang responds to a Milan fan on Instagram: "I want to [return], but they [Milan] are sleeping, what can I do?"

              Comment


              • Cairo ce opet da trazi 75 miliona + 3 igraca (Paletta, Locatelli, Niang).

                Milan are ready to offer €75m plus M’Baye Niang in order to tempt Torino into selling Andrea Belotti, according to La Stampa.

                The Turin-based newspaper is confident the Rossoneri aren’t giving up in their pursuit of Il Gallo.

                Director Massimiliano Mirabelli was spotted in the stands during Friday evening’s 7-1 Coppa Italia victory over Trapani.

                Today’s report suggests one final proposal is being lined up for the Italy international hitman.

                It’d be worth €75m in cash plus Niang, the forward who worked well under Sinisa Mihajlovic at Milan.

                Belotti has a €100m release clause in his contract, but it can only be activated by clubs outside of Italy.
                Last edited by Rossonero; 13-08-17, 13:04.

                Comment


                • Ja sam vise za Belotija,mislim da bi se odlicno uklopio sa Silvom u napadu,jedino ako Montela ne bi forsirao igru sa jednim napadacom
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Montella ce da igra sa dva napadaca.

                    Silva + Mr. X

                    Comment


                    • Ma Belotij e zverina meni,i doci u Milan kad tad i tu ostati do kraja,ja to tako vidim,samo je pitanje ovo ili sledece leto

                      Najvise zavisi od Caira

                      Comment


                      • Cairo kao da je u rodu sa Raiolom,samo sto vise para
                        >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Ma Belotij e zverina meni,i doci u Milan kad tad i tu ostati do kraja,ja to tako vidim,samo je pitanje ovo ili sledece leto

                          Najvise zavisi od Caira
                          Slusao sam F&M kada su pricali o Cairu, doduse vise je pricao je Fassone, dosta je tezak Cairo za pregovaranje, ne odustaje od svojih zahtjeva. On i dalje provlaci pricu da je Andrea sretan u Torinu i da ne zeli da napusta ekipu.

                          A da trazi mnogo, trazi.

                          Palettu i Nianga bi pustio iste sekunde, ali ne i malog Locatellija.
                          Last edited by Rossonero; 13-08-17, 13:14.

                          Comment


                          • To su ti stari pregovaraci,svoje proda skupo,a tudje zeli sto jeftinije
                            >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                            Comment


                            • Cairo i dalje ceka da neko iz Engleske aktivira klauzulu, ali to je propala prica.

                              Conte doveo Moratu, Mou doveo Lukakua, Pep maksimalno pokriven na toj poziciji.

                              Comment


                              • According to several Turkish sources, Gomez is close to joining @Fenerbahce on loan with option to buy.

                                Comment

                                Working...
                                X