Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - Serie A 2017/2018 (transferi,spekulacije,pripremne utakmice)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Kasano se i dalje bavi fudbalom????
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • "Bad Boy" je u punoj snazi.

      Comment


      • Pacini, Ćerći i Kasano = 1 fudbaler i 2 nekada bila
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • Originally posted by l1m4r View Post
            Kasano se i dalje bavi fudbalom????
            Je l veruješ da pre jedno 2h skrolam po twu i naiđem na tu vest i kažem ćaletu: "Znaš li ti da se Antonio Cassano još uvek bavi fudbalom?"

            A jesi BOT.

            Comment


            • Comment



              • Papu produzio ugovor sa Atalantom.

                Comment


                • Mnogo brzo se odvija sve ovo oko Bonućija, ili su mediji prekasno saznali.

                  Totalno neočekivano je ovo bilo do pre 2 dana.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Ja i dalje ne verujem da ce se desiti prelazak Bonucija u Milan. Niti mi je jasan Bonuci koji bi isao sa konja na magarca, niti Juventus koji bi ga dao Milanu za ovu smesnu cifru pored engleskih klubova koji bi pukli 20-30 miliona vise.

                    Comment


                    • Originally posted by Princoni View Post
                      Ja i dalje ne verujem da ce se desiti prelazak Bonucija u Milan. Niti mi je jasan Bonuci koji bi isao sa konja na magarca, niti Juventus koji bi ga dao Milanu za ovu smesnu cifru pored engleskih klubova koji bi pukli 20-30 miliona vise.
                      Koliko sam pročitao, navodno ne žele on i žena da napuste Italiju zbog dece, a verovatno postoje neki problemi u Juventusu tako da je Milan logično rešenje.

                      Comment


                      • Sramota Juventusa ako dopuste Bonucci da ode u Milan.

                        Ovi iz Milana se ne sale, za 2-3 sezone konkurenti za LS ako nastave ovakvim tempom.

                        Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                        Comment


                        • Originally posted by Princoni View Post
                          Ja i dalje ne verujem da ce se desiti prelazak Bonucija u Milan. Niti mi je jasan Bonuci koji bi isao sa konja na magarca, niti Juventus koji bi ga dao Milanu za ovu smesnu cifru pored engleskih klubova koji bi pukli 20-30 miliona vise.
                          Logicno je sto nece da ga prodaju nekom on najjacih klubova van Italije. Zasto da pojacaju nekog direktnog konkurenta za LS, bezbolnije je sa te strane da Bonuci predje u Milan.

                          Comment


                          • Ognjene,izgleda da je skroz suprotno

                            Romeo Agresti,novinar koji je jedan od najblizih izvora Juventusa kaze sljedecu stvar...Juventus preferira da ga proda vani,ali NIKO NIJE POSLAO PONUDU,ali niko.U prilog svemu ide i sto on sa zenom i djetetom nece da ide van Italije.Stvar je u tome da je Leo vec stariji lik,plus izgleda da je pravio odredjene probleme za koje mi ne znamo tako da ga ekipa i Max ne mirisu.Moraju ga prodati Milanu za 40 miliona jer bi inace svaki igrac kojeg oni hoce iz Kalca njih dosao drasticno skuplje.Jos u prilog tome ide i insistiranje igraca da ide,a znamo kako Juventus dozvoljava igracima da idu ako iskazu zelju.Pametni su u upravi Juventusa.Zamjene itekako imaju tako da ovo po meni je dobro za obje strane mada na prvu ne djeluje tako
                            Last edited by AK47; 13-07-17, 22:30.
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment

                            Working...
                            X