Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by AK47 View Post
    Izgleda dogovor je postignut i potpisace na 6 godina...van sebe sam

    James mora otici,a ostalo sto se mene tice neka sve ostane isto.

    Jesus,Dani,Marcos i Theo...kakva pojacanja i to pogledati godista obavezno
    Ja sam cuo da je taj Valjeho strasan igrac, al nikako da ga pogledam malo.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Ja sam cuo da je taj Valjeho strasan igrac, al nikako da ga pogledam malo.
      Ne znam od koga,ali dobro si cuo...

      Stoper,20 godina ima,fizicki atributi strasni,veoma inteligentan kao lik ovako gledao sam prezentaciju jucer,kapiten Saragose sa 17 godina bio i prosle sezone najbolji ubjedljivo igrac Frankfurta u njihovoj top sezoni.Niko Kovac i ostali igraci bukvalno zateceni njegovim igrama.

      Vracen je ove sezone i klub je poprilicno siguran da ce zamijeniti Pepea na pravi nacin sto je ekstremno tezak zadatak.Ako bih morao bas da cjepidlacim i da mu trazim manu rekao bih da je nedovoljno "prljav" za stopera.Medjutim i to se da nauciti i ako Bog da zdravlja ovo je jedan od najboljih stopera na svijetu vrlo brzo...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ja ga gledao malo na ovom prvenstvu za mlade. Bas me dojmio deckic. Igra ko mator, nekako kad ga vidis znas da ce da bude legenda.
        Akan svakako bolje zna, ali eto da i ja kazem nesto za dnevnik

        Comment


        • Ljubasin to sazeto,ali ucinkovito

          Isto kao sto se meni crta da Lukaku nece biti legenda
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Ovo za Paulinha nije zajebancija jbt
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Verati ili nista sto se mene tice.

              Za Paulinja nadam se da nisu zainteresovani. Paulinjo je davao neke izjave da su stizale ponude Barselone ali za sada nisam vidio da je neko od ovih jacih izvora pominjao da je klub za njega zainteresovan a oni bi sigurno znali da jeste.

              Comment


              • Luis Muriel from Sampdoria to Sevilla! Done deal, €20M + add ons for Colombia national team striker.
                Mogao bi biti pun pogodak ovaj transfer za Sevilju.

                Doveli su i jos nekog veznjaka Pizara iz Argentine.

                Comment


                • Sto ce ti vise no kad predsjednik rece odbili smo ponudu Barselone za Paulinja?
                  A MD i Sport ne znam vise sto da mislim, sad vele Ramzi i Felaini... Sve me boli.

                  Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                  Comment


                  • Ne treba pratiti previse naslovnice, cesto imas naslov tipa dogovreni uslovi sa tim i tim igracem i to zvuci kao nesto bombasticno a u sustini bas nista ne znaci jer nema dogovora izmedju klubova. Mundo Deportivo i Sport jesu pouzdani ali uvijek treba pogledati ko je napisao tekst da bi se pricalo o pouzdanosti. Fernando Polo iz MD-a je prilicno jak izvor.

                    Ja koliko znam predsjednik je rekao da Paulinjo nece nigdje ako se ne plati klauzula, mozda su ga novinari pitali samo oko odlaska Paulinja, ne znam da je pominjao Barselonu?

                    To za Remzija i Felainija su gluposti.
                    Last edited by ognjen; 09-07-17, 22:27.

                    Comment


                    • Paulinho: "My clause is 40M and according to my agent, Barcelona's offer was 20M and Guangzhou didn't accept it."
                      Pa ne vjerujem bas da bi igrac izmislio ovo
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Ne pratim nego samo novinare, al kad mi iskoci neka glupost tipa Paulinjo, a sad Felaini i Remzi (mada procitao da su fejk), skoci mi pritisak.

                        Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                        Comment


                        • Od januara Fabinjo u Atletiku, done deal, 45 miliona evra.

                          Izvor je AS.

                          Comment


                          • Comment


                            • Real nudi preko 100 za Mbappe-a a kad treba za nekog njihovog wonderkida da isplati 18 oni se cenkaju, ovaj dečko zasluzuje mnogo vise da igra nego sto ce to biti slucaj u Realu... Za njega je neka Sevilja, Viljareal ili tako nešto...

                              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X