Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Iniesta je ta osmica, ali ove sezeno je jako malo igrao. Dosta je bio na klupi, jer izgleda i njega polako stizu godine.

    @Pobeda slazem se sa tim, Kutinjo bi savrseno tu lego.
    Last edited by Jax Teller; 06-07-17, 23:04.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Pa upravo tu treba neko svjeziji da se na njega oslone...
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ја видим следећу сезону Барселоне овако, значи не 2017/18 него оне тамо.

        Бускец-Верати
        Меси-Кутињо-Нејмар
        Суарез

        То ми делује најреалније ако доведу Вератија сада, следећи прелазни рок ће хтети Филипа.

        Comment


        • Ne znam ja da li ova uprava Barse može ikoga dovesti, djeluju mi ko grupa mamlaza. Daj Bože da griješim.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • A kakvi mamlazi, jos si fin sad.

            Pa Gvanzu odbio ponudu za Paulinja, a oni oce poboljsanu da salju... O cemu mi pricamo...

            Sad se tek bave dostojnom zamjenom za Cavija i vracanju nekog starog stila, a tek trebaju da vide ko ce Injestu i Suareza zamijenit plus jos nema desnog beka a i Dembele ce bit target sledece godine barem mislim..

            Jedino je sigurno da oni prave put za dominaciju Reala cim Mesi malo pane, barem tako izgleda sad.

            Plus trebaju stadion da renoviraju, a sad maltene svaki igrac ih ispada 80m minimum od Veratija, Dembelea, eventualno Kutinja.

            Bas ne znam kuda ide ovaj klub, al opet bi rekli to je Barsa, bice oni vazda tu, ali nesto je buducnost klimava, barem do 2021 pa dako se makne ovaj sljam.
            Bas me zanimaju ove dvije godine sa Valverdeom sto ce donijet.


            Perez i Zidan obrnuli filozofiju i dominiraju, samo respect za to.
            Jos sad dovode Cebaljosa kao luksuz, respect. Za Ljorentea nisam siguran a i nisam ga pratio mnogo, ali Valjeho i Teo... Samo da imaju minute i blistava buducnost pred njima.

            Sent from my LG-H818 using Tapatalk

            Comment


            • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Sebaljos ce i definitivno preci u Real, ako je neki dan bilo 90% sada je 100%.

                  Comment


                  • Izgleda dogovor je postignut i potpisace na 6 godina...van sebe sam

                    James mora otici,a ostalo sto se mene tice neka sve ostane isto.

                    Jesus,Dani,Marcos i Theo...kakva pojacanja i to pogledati godista obavezno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Izgleda dogovor je postignut i potpisace na 6 godina...van sebe sam

                      James mora otici,a ostalo sto se mene tice neka sve ostane isto.

                      Jesus,Dani,Marcos i Theo...kakva pojacanja i to pogledati godista obavezno
                      Tacno se vidi ciju transfer filozofiju kopira Zidan

                      Comment


                      • Zidan je u stvari mali Venger? Ne čudi me što ga Akan toliko gotivi
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Tako je i to je recept za uspjeh
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Zidan je u stvari mali Venger? Ne čudi me što ga Akan toliko gotivi
                            Bas tako . Kopira ga u svakom koraku . Cak je i Mbapea pojurio cim je cuo da ga Vengerica zeli .

                            Comment


                            • Vjerovatno su obojica imali neke pse koji su se medjusobno svidjali jedno drugome
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Vjerovatno su obojica imali neke pse koji su se medjusobno svidjali jedno drugome
                                Tipujem da je Vengerica imao super zenskog psa

                                Comment

                                Working...
                                X