Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76

    Comment


    • #77
      Piskara se lagano danas da Dani preferira Barcelonu jer bi mogao odmah da se bori za prvu postavu
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • #78
        Sve vreme bih to nekako da kazem, al mi zao tebe ko brata

        Comment


        • #79
          Ma vidi imam ja svoje strahove,ali sam ih potiskivao iz razloga sto je momak pljuvao u proslosti bas Katalonce i Barcelonu pa sam mislio da ga nece dovesti

          Fudbalski je veci rezon da ode u Barcelonu,ali vidjecemo sta on kaze na to...
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • #80
            Originally posted by AK47 View Post
            Ma vidi imam ja svoje strahove,ali sam ih potiskivao iz razloga sto je momak pljuvao u proslosti bas Katalonce i Barcelonu pa sam mislio da ga nece dovesti

            Fudbalski je veci rezon da ode u Barcelonu,ali vidjecemo sta on kaze na to...
            Iz istih razloga sam i ja bio ubedjen da ce pre da izabere Real. Mada i sam je svestan konkurencije. Plus Bale se oporavio, pa ce sad opet Isco u sredinu, jos vec konkurencija.

            Comment


            • #81
              Isco mislim da je zacementiran u prvoj postavi dok ce u toj 442 deblo iz Velsa pokusati da se izbori sa Benzemom za poziciju u napadu...
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • #82
                Hvala na svemu i srećno u nastavku karijere. Bio i ostao jedan od najvećih Madridista.

                Pepe

                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • #83
                  Slazem se nikad nije izasao na teren i igrao s rezervom...10 godina je bio tu Pepe
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • #84
                    Originally posted by AK47 View Post
                    Isco mislim da je zacementiran u prvoj postavi dok ce u toj 442 deblo iz Velsa pokusati da se izbori sa Benzemom za poziciju u napadu...
                    Imaju neke "meke" spekulacije da bi mogao Bale da ode ovog leta, mada cisto sumnjam da iko moze da mu podrzi onu njegovu platu. Je li tacno da mu je produzen ugovor prosle godine, a plata mu je od tada nenormalnih 15M net !

                    Msm kontam da to primaju C.Ronaldo i Messi, ali cak ni Neymar a ni Suarez nisu blizu tim ciframa.

                    Comment


                    • #85
                      Bale na najvecu mogucu zalost ogromne vecina navijaca Reala nece nigdje ...sto se tice plate neki dan je Florentino u radio emisiji rekao da su ovi iznosi koji Real placa bruto i da igrac nakon toga sam placa porez

                      Jako cudna situacija u vezi Ceballosa.Pojedinci koji prate Real su veoma skepticni i kazu da su dobili info od kluba da ce Dani tesko preci.Marca i smetljarski AS insistiraju da je on vrlo brzo novi igraca Reala.S druge strane malo pratim domace,a i strane forume navijaca Barcelone i oni su vec sada skoro pa ubijedjeni da ce Ceballos preci kod njih...

                      Objektivno je pametnije Ceballosu u ovom momentu da predje u Barcelonu.Vezni red im svakako nije u najboljem stanju i mogao bi vrlo brzo da postane glavna karika tu.Sa nesto starijim Iniestom i Rakiticem iz prosle sezone mogao bi on lako da upadne u prvih 11.U svakom slucaju i da ne bude tako bice pregrst minuta za njega.

                      Sto se tice Reala tu su Kroos,Casemiro,Marcos,Luka,Asensio,Kovacic i James.Previse igraca je u veznom redu da bi on nasao svoje minute odmah.Navodno on ceka da se Real odluci i ne salje ga na posudbu nego da se rijese Jamesa i Morate kako bi on tu skupio svoje minute kao zamjena za Modrica kojeg ce cuvati sve vise ove sezone.Dugorocno on je navodno taj koji je zamjena za Luku,ali vecina medija spominje da sto se toga tice Zidaneov adut je Mateo Kovacic...

                      Uglavnom u narednih 10-ak dana ceka se rasplet ovog transfera,ali meni se nekako cini da je on nazalost igrac Barcelone
                      Last edited by AK47; 05-07-17, 11:12.
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • #86
                        Zvanično: Coentrao na jednogodišnjoj pozajmici u Sportingu.

                        Official Announcement: Coentrao
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • #87
                          Kako stvari stoje, Sebaljos ce potpisati za Real.

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Ognjen View Post
                            Kako stvari stoje, Sebaljos ce potpisati za Real.
                            Kako,sta,gdje
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • #89
                              Ovaj kada ovako napise onda znaci da je dobio od nekoga info kome vjeruje i ko je pouzdan.

                              90% da ce Sebaljos u Real, jedino ako se predomisli ali to se nece desiti.

                              Comment


                              • #90
                                Ovaj lik je poprilicno pouzdan za Barcelonu.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X