Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by 61563 View Post
    Ma doci Dembele Papi dobri covece...a da gledao sam te klauzule,spominjalo se da Conte hoce da aktivira za Sergia Roberta al utihnulo 40m,da i bas sam ja pomislio kad sam video RM cifre,cudno male u odnosu na Real
    Dok se ne ozvaniči, neću da se bezveze cimam. Ne trebaju mi takva potencijalna razočarenja u životu.
    Da, čitao sam to za Roberta.. U principu, u ovo vreme, ni jedan igrač Barse nije nedodirvljiv zbog klauzule, sve je do igrača ako neko zagrize za njega. Amaterski..

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Vrlo brzo ce navijaci Barcelone zaboraviti Brazilca, kad im stigne Francuska zvijer.

      Mali je vec sada strasan igrac.

      Sent from my SM-G900F using Tapatalk
      Ma ne pričaj.

      Niko ne može da zameni Nejmara u ovom trenutku što ne znači da ne može pametno da se uloži.
      Last edited by HeadBurn3r; 06-08-17, 02:36.

      Comment


      • Drakslerov agent u Barseloni BILD...Draksler juce nije bio u protokolu za mec sa Amienom sto ne mora nista da znaci,moguce da ima produzeni odmor zbog Kupa Konf.

        Comment


        • Comment


          • Comment


            • sigpic

              Comment


              • Comment


                • Scouser datum molim te pročitaj

                  Comment


                  • Ma znam datum, nego samo poredim situaciju.

                    Comment


                    • Posle sam shvatio da si hteo da ukažeš koliko se treba ne verovati Skyju

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Kakve pare ovde lete brate mili.Ne znam dobar bi bio transfer za Barsu ali mislim da bi Kutinjo bio daleko bolji
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Bacca u Villarrealu.

                            Last edited by Tarantula®; 16-08-17, 14:46.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • DeportesCOPEValencia‏ @DepCOPEValencia
                              Noticia |VCF|⚪️⚫️ Gabriel Paulista llega esta tarde a Valencia. Murillo pendiente de viajar cuando el Inter haga oficial lo de Mangala.
                              Google translate

                              News | VCF | ⚪️⚫️ Gabriel Paulista arrives this afternoon to Valencia. Murillo pending travel when Inter makes Mangala official.

                              Comment


                              • Real krenuo po Sancheza iz Ajaxa, to bi bio bas ekstra posao.

                                Comment

                                Working...
                                X