Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona - LaLiga Santander & LaLiga 1|2|3 2017/18

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inigo Martinez je toliko nebitna kupovina, a i da dodje do iste, neka ga zavrse na kraj prelaznog, a ne prvog. Momak je bio davno aktuelan, od tada nista. A tu su - Pike, Umtiti, Maskerano i Marlon. Ok, tu je i Vermalen ali dako ga maknu nedje. Ovaj Marlon ima sad veci potencijal no Inigo. Plus dolazi onaj Jeri Mina valjda u januar. Tako da u sustini se daju 32m za 4 ili 5 stopera.

    Samo da dovedu oni Dembelea i Serija i ja zadovoljan, bonus nek bude Kutinjo/Dibala/Mbape, sto god oce. Dembele i Seri su profil koji trenutno treba Barsi.

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Pa brate ako je Mbape 150 miliona nema razloga da Dembele isto ne kosta.
        sigpic

        Comment


        • Po meni je Dembele bolji igrac od Mbape -a, slazem se u potpunosti.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Pa nisam ja nikad rekao da je cena za Mbapea realna, decko je top potencijal ali ima samo oko sest meseci vrhunskog fudbala u nogama.
            sigpic

            Comment


            • A vidiš da je otislo trizste dodjavola, malo malo pa neko trazi 100 miliona, a kapiram da ce sada posle Neymara sve gore I gore da bude. Sve ti bude jasno kad jadan Leipzig nece da proda Keitu za 75-80 miliona. Na takvom trzistu, ja bih dao 100 za Dembelea.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Originally posted by Baka View Post
                Inigo Martinez je toliko nebitna kupovina, a i da dodje do iste, neka ga zavrse na kraj prelaznog, a ne prvog. Momak je bio davno aktuelan, od tada nista. A tu su - Pike, Umtiti, Maskerano i Marlon. Ok, tu je i Vermalen ali dako ga maknu nedje. Ovaj Marlon ima sad veci potencijal no Inigo. Plus dolazi onaj Jeri Mina valjda u januar. Tako da u sustini se daju 32m za 4 ili 5 stopera.

                Samo da dovedu oni Dembelea i Serija i ja zadovoljan, bonus nek bude Kutinjo/Dibala/Mbape, sto god oce. Dembele i Seri su profil koji trenutno treba Barsi.
                Da taj Stoper iz Palmeirasa cini mi se ,Kolubmbijac bese dolazi posle Brazilera,za njega mislim dobra perspektiva

                Dembele mislim da je zavrsen 80 posto,e sad ovi drugi Kutinjo mi deluje kao najrealnija opcija da ga uzmete,dok Mbape tesko,a Serija bi svi i mislim da je perfektan igrac samo ga nekako namoliti iz Nice,mislim da je vec odbijao i PSZ i Barsu I Romu,a i AFC ga zeli.Ko ga uzme profitirce 40m nije puno za njega ,a mislim da ima toliku klauzulu

                I da kad vec spominjete Mbapea jel zna neko koliko se ozbiljno juce povredio
                Last edited by 61563; 05-08-17, 21:57.

                Comment


                • Ma sigurno da su se dogovorili sa Dembeleom i Kutinjom, ali to je laganica dio.
                  Dembelea mislim da ce primamit vala. Za Kutinja nisam siguran, samo cu rec da bolje vidjet sto vele novinari blizu Liverpula nego MD i Sport, pricaju nebuloze. Jos oni fino napisali i cifre - 90m Kutinjo, 80m Dembele, 32m Inigo = 222m, aha, vazi, sto posto.

                  Ne odbija Seri, no Nica. Favre je reka da je izgubio cetri prvotimca i da nema sanse da ce pustit Serija. A prica se da ima klauzulu od 40m, a klauzule su navodno zabranjenje u Francusku, pa sad ne znam.

                  Za Mbapea valjda nije nista ozbiljno, danas je i bio na neki fotosut Najkeov.

                  Comment


                  • Dembele je next big thing, ic' po njega svim silama ako se ima iole mozga. Taman krilni igrac, a ionako kaze da bolje sutira desnom, a bolje dribla levom, slicno kao ja Msm da ni on ne zna kojom nogom bolje igra

                    Comment


                    • Izgleda da je Dembele zavrsen za oko 100m tj,on se dogovorio sad jos klubovi,al bas se srucila kvota da dolazi 1,22

                      A upravo Sport prenosi,na naslovnoj strani da je Paulinjo iz Kine zavrsen sad ne znam koliko su pouzdani,za Brazilce
                      Last edited by 61563; 06-08-17, 01:57.

                      Comment


                      • Vrlo brzo ce navijaci Barcelone zaboraviti Brazilca, kad im stigne Francuska zvijer.

                        Mali je vec sada strasan igrac.

                        Sent from my SM-G900F using Tapatalk

                        Comment


                        • Дечко ће бити бољи од Нејмара, можда не одмах, али касније. Убица.

                          Comment


                          • To je lakši deo, dogovoriti se s igračem.



                            Inače, ovo je poprilično sramotno za Barsu

                            Comment


                            • Ma doci Dembele Papi dobri covece...a da gledao sam te klauzule,spominjalo se da Conte hoce da aktivira za Sergia Roberta al utihnulo 40m,da i bas sam ja pomislio kad sam video RM cifre,cudno male u odnosu na Real

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X