Announcement

Collapse
No announcement yet.

Uzivo komentarisanje meceva - RG 2017.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno pljuje u lice svima.

    Comment


    • Pjeske!

      Comment


      • Jel poslo srce?

        Comment


        • Usrao se od Nadala

          Comment


          • Sad kad vas Stefan pita kretanje rezultata u 3 setu.

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              Ni jedno ni drugo. On je penzioner koji zeli da igra tenis.
              Oducava ga ovaj.
              Ove godine i krajem prosle su ga dobili svi koji ga nikada u zivotu nisu dobili. Jel to do njih ili do njega? I Marin i Gofan i Tim sada ...
              Ma sta se nerviras, izgubio pa izgubio, nije prvi put a nece biti ni poslednji.
              Nemoj ga gledati lakse za tebe.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Izgleda da ne okrece ipak. Cudno.
                sigpic

                Comment


                • Sada mu Novak kaze na mrezi:
                  "Bravo sjajno si igrao, nema sta. Ja nisam nesto mogao. Mrzelo me ... ali nema veze, evo ti malo ljubavi da jos vise uzivas u ovoj pobedi."
                  Kako on nabija rivalima samopouzdanje. Mada i to nije bitno, jer on vec godinu dana nije konkurentan teniser.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Mrkela View Post
                    Jel poslo srce?
                    Ostavio je srce na terenu.

                    Comment


                    • Mislim da Novak nije zasluzio aplauz posle ovakvog meca. Pre svega zbog stava na terenu. Ok, nije sportski zvizdati, ali mislim da bi i po Novaka bilo bolje da mu niko nije aplaudirao.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ovakav pristup u III je blago reci sramotan, od jednog sampiona kao sto je bio Novak pogotovu. Sta ovim pokazuje? Pa niko ga ne tera da bude tu... bzvz...

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        Ih Olja pa nije ni Tima niko terao da bude tu u Rimu pa je bio i dosao ovde na RG.

                        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Ajde barem ga nije zagrlio kao brata rođenog nego samo ga potapšao po ramenu

                          Comment


                          • Pa nista cudno kad ga trenira brat rekreativac koga bi dobio svako ko iole prati tenis.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Barem je mogao Novak malo da namuči Thiema. Očekivao sam meč u 5 setova između Novaka i Thiema a ništa od toga. Nema šta. Novaku nije više do tenisa.

                              Comment


                              • Da neko javi redakciji Monda da ipak Nadal ceka Tima a ne Novaka kao sto su drzali naslov ...
                                Kao da Novak igra sa Markom
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X