Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma mozemo da tumacimo i kao cetiri cetvrtine, ali zna se sta smo svi mislili
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      U svakom slucaju potpuno je nenormalno da na dva finala Slema vec zaredom navijam za Nadala. Stvarno zadnje vrijeme doslo.

      Dobio si bonus kod mene.


      Pa inače toliko štete Vam ja napravio taj dosadni Stanimal uzevši Novaku 3 GS-a, da očekujem u nedelju tvoju podršku Nadalu tebe i podršku svih ostalih Novakovih navijača.


      Treba nam koalicija protiv jakog švicarskog klana.

      A ja ču naravno navijati za Novaka u WImbledonu jer je jedini sposoban, da sprječi Rogerovu 19-u GS titulu.

      Comment


      • Originally posted by jacques9 View Post
        Dobio si bonus kod mene.


        Pa inače toliko štete Vam ja napravio taj dosadni Stanimal uzevši Novaku 3 GS-a, da očekujem u nedelju tvoju podršku Nadalu tebe i podršku svih ostalih Novakovih navijača.


        Treba nam koalicija protiv jakog švicarskog klana.

        A ja ču naravno navijati za Novaka u WImbledonu jer je jedini sposoban, da sprječi Rogerovu 19-u GS titulu.
        Vladan ne navija ni za koga,on samo zbija sale po forumu,ima karakteristican sarkastican humor.

        Comment


        • Originally posted by jacques9 View Post
          Dobio si bonus kod mene.


          Pa inače toliko štete Vam ja napravio taj dosadni Stanimal uzevši Novaku 3 GS-a, da očekujem u nedelju tvoju podršku Nadalu tebe i podršku svih ostalih Novakovih navijača.


          Treba nam koalicija protiv jakog švicarskog klana.

          A ja ču naravno navijati za Novaka u WImbledonu jer je jedini sposoban, da sprječi Rogerovu 19-u GS titulu.




          Sporazaum o koaliciji potpisan do 17. jula.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Ne jedem ih ja nego Wolf

            Nego, pregrmilo se danas 3:0 i ostao je još jedan meč u nedelju. Polako pripremaj namirnice i odmah da ti kažem da nisam previše izbirljiv. Mogu bademi, lješnik, kokos, orasi, nutella, plazma, uz naravno nezaobilaznu čokoladu.
            Ups
            Mislim da ce tesko Rafa u tri seta u nedelju, znaci nista od tortica. Ali ako slucajno bude, zbuckacu ti sve te namirnice, sa sve onim tresnjama sto Wolf jede
            13/13!

            Comment


            • Stan u tri seta.
              OVAKO

              Comment


              • Sutra Ostapenko u 3, u nedelju Rafa u 5 setova ...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Sutra Ostapenko u 3, u nedelju Rafa u 5 setova ...
                  Gleda ti se dobar tenis Moze, prodato Mada, bolje Rafa u cetiri da manje izgubim zivce
                  13/13!

                  Comment


                  • Originally posted by Sarafa View Post
                    Gleda ti se dobar tenis Moze, prodato Mada, bolje Rafa u cetiri da manje izgubim zivce
                    Naravno.
                    Ja ću navijati za Rafu svakako ( a i radi mira u kući )
                    A za Ostapenko jer mi je simpatična a pride jer za protivnicu ima devujku koju podržava Nastase i koja mi je jako antipatična .
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Jel' ti to dragi navija za Rafu?
                      I meni je Ostapenko bas simpaticna, iako je prvi put videh sad u Madridu Ali udara fenomenalno, i hrabra je mala.
                      13/13!

                      Comment


                      • Da , dragi je je Nadalovac...
                        A i meni je Rafa simpa, odmah iza Novaka i Delpa.
                        I imamo pravilo da nikada ne komentarišemo i ne gledamo zajedno mečeve Rafa vs Nole...
                        Ostale da...
                        Dušu mi pojede sa la decimom ovih dana
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by Marija81 View Post
                          Da , dragi je je Nadalovac...
                          A i meni je Rafa simpa, odmah iza Novaka i Delpa.
                          I imamo pravilo da nikada ne komentarišemo i ne gledamo zajedno mečeve Rafa vs Nole...
                          Ostale da...
                          Dušu mi pojede sa la decimom ovih dana
                          Treba vise da slusas muza,sto bi rekao Miroljub muz je zeni glava.

                          Comment


                          • Imaj u pripravnosti secer i vodu, da ga smiris pre nego sto Rafa podigne posluzavnik
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Kako je to lepo sto oboje tako pratite tenis
                              I ja s mojima nikad ne bih mogla da pratim te meceve, pa tu bi bilo klanja
                              Ajd' i da docekamo tu Decimu vise
                              13/13!

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Treba vise da slusas muza,sto bi rekao Miroljub muz je zeni glava.
                                A žena je vrat...Glava ide tamo gde vrat okreće - Marija Obrenovac

                                Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Imaj u pripravnosti secer i vodu, da ga smiris pre nego sto Rafa podigne posluzavnik
                                Sprem'la sam Milku od 300gr. a spremiću i " jači " ručak...da proslavi ako Rafa pobedi ...
                                Iskreno i ja ću navijati za njega

                                Originally posted by Sarafa View Post
                                Kako je to lepo sto oboje tako pratite tenis
                                I ja s mojima nikad ne bih mogla da pratim te meceve, pa tu bi bilo klanja
                                Ajd' i da docekamo tu Decimu vise
                                A sve zbog ljubavi
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X