Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    I da, Zak je korektan jedino kad prenosi neke spanske i engleske tekstove, nije ni on bas mutav...
    U čemu sam nekorektan?


    Ja uvijek poštujem NOvaka i Rogera. Jeste i činjenica da jih ne volih i nikad jih neču,


    Inače u tenisu j sve moguče i stvari se menjaju sa vremenom.
    Last edited by jacques9; 07-06-17, 21:49.

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Najbolan poraz u karijere, rekao sam smesta nakon finala. Gubio je on mnogo puta od Djokovica, od Rogera, od Endija, ali ovo je najbolniji poraz jer je imao brejk prednosti u petom. Ako osvoji RG imao bi samo Slam manje od Rogera i mnogo verovatno bi zacementirao titulu GOAT-a. Ali jbg sta je tu je, daj i La Decima ne bunimo se.

      NIJE PORAZ U FINALU AO bio najboliji poraz RAFE u karieri. Nema šta da žali Rafa poslije tog poraza. Izgubio je od boljeg.


      Bio je to najbitnije finale koji jesu odigrali međusobno. Finale sa dvojim ulogom.


      Bio je meč gdje mu je ROger pobjegao na +4 umjesto da bude + 2.

      Ali nije još sve izgubljeno u bitki za GOAT. Zamisli, da Rafa osvoji RG te W (naravno finale protiv ROGERA).

      SLADKE SANJE

      Comment


      • Originally posted by jacques9 View Post
        Ali nije još sve izgubljeno u bitki za GOAT. Zamisli, da Rafa osvoji RG te W (naravno finale protiv ROGERA).
        Da se nisi malo zaneo?
        13/13!

        Comment


        • Originally posted by jacques9 View Post
          Ali nije još sve izgubljeno u bitki za GOAT. Zamisli, da Rafa osvoji RG te W (naravno finale protiv ROGERA).

          SLADKE SANJE
          Memoj, Jacques molim te. Zamisli da osvoji jos i USA Open takodje protiv Federera u finalu. To tvoje srce ne bi izdrzalo.

          Comment


          • Originally posted by Sarafa View Post
            Da se nisi malo zaneo?

            Kao što sam napisao SLADKE SANJE.

            Comment


            • Originally posted by skeptik View Post
              Memoj, Jacques molim te. Zamisli da osvoji jos i USA Open takodje protiv Federera u finalu. To tvoje srce ne bi izdrzalo.


              Jesi u pravu.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Memoj, Jacques molim te. Zamisli da osvoji jos i USA Open takodje protiv Federera u finalu. To tvoje srce ne bi izdrzalo.
                I plus AO naredne godine Pa što bi se zaustavio ako ga je krenulo

                Comment


                • Ja bih bio zadovoljan sa ovim RG iskreno jer nisam neki optimista u pogledu njegovog osvajanja ove godine,a za ostalo cemo lako,sto god da osvoji na betonu i travi u nastavku sezone je bonus za njega.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan_pg View Post
                    Ja bih bio zadovoljan sa ovim RG iskreno jer nisam neki optimista u pogledu njegovog osvajanja ove godine,a za ostalo cemo lako,sto god da osvoji na betonu i travi u nastavku sezone je bonus za njega.
                    Bilo bi lepo da osvoji on kada već Novak ne može, a i najdraži mi je od svih preostalih.
                    Uzgred neću slušati više od dragog "... ti se žališ na jednu Novakovu sezonu, a Rafa 3 godine nije video GS titulu "...
                    Međutim plašim se da pored Tima i Varinke teško to može biti ostvarivo...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ostvarivo jeste ali imam los navijacki osjecaj,ne mogu racionalno da ga obrazlozim,rijetko me je izdao do sad.

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan_pg View Post
                        Ostvarivo jeste ali imam los navijacki osjecaj,ne mogu racionalno da ga obrazlozim,rijetko me je izdao do sad.
                        Aj, neka te i sad ne izda
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Bolje za vase zivce i zdravlje da prestanete da se lozite da ce Rafa uzeti titulu ovde.

                          Ostaje na 14 Slemova nakon RGa.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Aj, neka te i sad ne izda
                            Bas si surova za jednu zensku osobu sa tako ljupkim imenom.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Bas si surova za jednu zensku osobu sa tako ljupkim imenom.
                              hvala
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Bolje za vase zivce i zdravlje da prestanete da se lozite da ce Rafa uzeti titulu ovde.

                                Ostaje na 14 Slemova nakon RGa.
                                Wolfi brate moj sad si mi dao neku nadu,jos ako mi kazes da si spremio neki zajecarac za petak mozda i bude nesto.

                                Comment

                                Working...
                                X