Announcement

Collapse
No announcement yet.

Roland Garros 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima tu neke istine, ali ... nije sve ni samo do njih

    Comment


    • Da li je ovo najlasi zreb ikada na slemu do polufinala, od mnogih prelaganih zrebova Rafaela?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Da li je ovo najlasi zreb ikada na slemu do polufinala, od mnogih prelaganih zrebova Rafaela?
        Ne, najlaksi put do finala je bio USO 2016. za Noleta,

        1.kolo Janovic
        2. WO
        3.kolo predaja
        4.kolo Edmund
        1/4 f predaja
        1/2 f slogirani Monfis znamo svi kako je igrao taj mec sa FH slajsevima 80%vremena

        Comment


        • Originally posted by madrid View Post
          Ne, najlaksi put do finala je bio USO 2016. za Noleta,

          1.kolo Janovic
          2. WO
          3.kolo predaja
          4.kolo Edmund
          1/4 f predaja
          1/2 f slogirani Monfis znamo svi kako je igrao taj mec sa FH slajsevima 80%vremena
          A Nadal se sad baš pretrgao sa ovakvom igrom on se bukvalno prošetao.
          Ovo sad je ipak strašno , a ne može to da se poredi ipak je taj USO uzeo Vavrinka , a ne Novak.

          Comment


          • Originally posted by NEMANJA97 View Post
            A Nadal se sad baš pretrgao sa ovakvom igrom on se bukvalno prošetao.
            Ovo sad je ipak strašno , a ne može to da se poredi ipak je taj USO uzeo Vavrinka , a ne Novak.
            Zamisli isti scenario i ovde
            Osim ako Novak ne proigra i danas i u petak
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
              A Nadal se sad baš pretrgao sa ovakvom igrom on se bukvalno prošetao.
              Ovo sad je ipak strašno , a ne može to da se poredi ipak je taj USO uzeo Vavrinka , a ne Novak.
              Da ali Nadal je na ovaj turnir dosao u odlicnoj formi na podlozi za koju je stvoren i na kojoj je najbolji ikada, a Nole je na USO dosao u padu forme.

              Plus Spanci (obojica) su u TOP15 igraca na sljaci. Naravno moglo je i teze, ali vise je na ovakvo stanje uticala igra protivnika tih dana nego zreb na papiru. Plus mu takvi igraci leze.

              Comment


              • najlaksi Mareju na prvom Wb, bez top 20 igraca do finala

                kod mene Mekinro navija za Novaka a Rid za Tima naravno

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Zamisli isti scenario i ovde
                  Osim ako Novak ne proigra i danas i u petak
                  Da bilo bi zanimljivo da se opet tako desi
                  Iako nisam baš raspoložen da Vavrinki delim Slemove

                  Originally posted by madrid View Post
                  Da ali Nadal je na ovaj turnir dosao u odlicnoj formi na podlozi za koju je stvoren i na kojoj je najbolji ikada, a Nole je na USO dosao u padu forme.

                  Plus Spanci (obojica) su u TOP15 igraca na sljaci. Naravno moglo je i teze, ali vise je na ovakvo stanje uticala igra protivnika tih dana nego zreb na papiru. Plus mu takvi igraci leze.
                  Svi na takav način gledaju na Nadalov žreb jer koliko god protivnici bili "ozbiljni" na papiru, ali ovi rezultati su tako lagani.
                  Već sam o ovome pričao Nadal je prilagodio svoju igru i stil i tako je "popravio" , ali mnogo bitnije je da je dobio odlične rezultate.
                  Španci da su se i pre ovako izležavali teško bi oni bili u tih TOP15

                  Comment


                  • 2015 Yevgeny Kafelnikov: Nadal won't win another RG.
                    2016 Greg Rusedski has no hesitations in saying that Rafael Nadal won't win a Grand Slam anymore.

                    Comment


                    • Pa nije isključeno. Gle kad' finale bude Tim vs Vavrinka
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • To bi bilo najbolje finale
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Tim - Vavrinka meč u kome bi se baš teško predvidelo šta bi se desilo
                          Što se mene tiče naravno da bi tad navijao za Tima

                          Comment


                          • Ja bi za Stana, ali ne bi mi bilo zao ni da Thiem uzme titulu, skoro pa win win situacija
                            ali daleko je to
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Marija81 View Post
                              Pa nije isključeno. Gle kad' finale bude Tim vs Vavrinka
                              Bice Clayray-Nadal.

                              Comment


                              • Ako polufinale u gornjem delu bude Endi-Stan onda je već tad bar za što se mene tiče jasno da će mi favorit u finalu biti finalista iz donjeg dela

                                Comment

                                Working...
                                X