Announcement

Collapse
No announcement yet.

RIM 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ipak ga Sale zna od 4-te godinice

    "He knows me since I was 4", Zverev on Djokovic who used to bring him along for warm ups at big tournaments
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Pecaros, problem tvojih postova se nekako uvek javi kad Novak ne podigne pehar, mada cesto i kad je obrnuto. Neko bi zaradio ban (ili bar opomenu) zbog nekih delova tvog odgovora amnesiacu. Kako to da se javlja problem bas u tim odredjenim situacijama, ne bih da ulazim u to. Obicno tada napises neke stvari kao ovo oko navijanja. Ne vidim decju foru nigde, samo se nakon tvog posta pitam logicno, da li je sve do sada, svako navijanje u sportu bilo prevara? Da li sam pitao sarkasticno ili ne, to je vec druga stvar.

      Last edited by Mr. Wolf; 22-05-17, 11:48.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
        Pecaros, problem tvojih postova se nekako uvek javi kad Novak ne podigne pehar, mada cesto i kad je obrnuto. Neko bi zaradio ban (ili bar opomenu) zbog nekih delova tvog odgovora amnesiacu. Kako to da se javlja problem bas u tim odredjenim situacijama, ne bih da ulazim u to. Obicno tada napises neke stvari kao ovo oko navijanja. Ne vidim decju foru nigde, samo se nakon tvog posta pitam logicno, da li je sve do sada, svako navijanje u sportu bilo prevara? Da li sam pitao sarkasticno ili ne, to je vec druga stvar.

        Osmelio si se napisati par recenica, za svaku pohvalu.
        Moj inicijalni post ne sadrzi nijednu provokaciju koje su tvoja omiljena disciplina.
        I jos si bas ti koji konstatno provociras okolo sve pod plastom sarkazma nasao se merodavnim da ocenjujes sta je za ban, a sta ne.
        Apropo navijanja jasno je da ama bas nista nisi razumeo i tu ti ne mogu pomoci.
        sigpic

        Comment


        • Hvala.
          Ne bih rekao da je to moja omiljena disciplina, ima jedna draza.
          Borba protiv dvostrukih arsina. Borba sa vetrenjacama, znam.
          Stvarno nisam, priznajem, ali okej je to, posto verovatno jedino ti shvatas, sto je i logicno, posto je to tvoje misljenje.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by cacanin View Post
            Druze Ribolovac ne navijaju ovde Kobe, Bojana i ostali za Zvereva, Tima, Kirjosa ... nego navijaju protiv Novaka. To je ocigledno nema sta da se s'ikiras!
            Nemoj Čačke generalizovati stvari.
            Evo i meni je Saša jako simpatičan igrač i neko za koga ću svim srcem navijati kada se Novak povuče.
            Sada može da mi bude jedan od dražih igrača , ali Novak je Novak.
            Verujem da je i kod ostalih ( bez obzira ko im je prvi favorit ) ista situacija
            Uostalom to je stil igre koji mi se dopada...
            Safin , Novak , Saša...

            Peđa moji odgori su plavi

            Originally posted by pedja147 View Post
            Cestitke Zverevu na pobedi. Elem, diskutuje se njegov talenat, pa da ga i ja prokomentarisem.

            Nesumljivo je da ce Zverev jos dosta da napreduje, ali da li od njega treba previse ocekivati? Moj odgovor na to pitanje je negativan.
            1) On je jako visok. 198 cm. Ni jedan teniser sa tom visonom u ovom sportu nije uspeo da osvoji vise od jednog slema. Atp tour postoji jako dugo, tako da to nije nebitan podatak.

            Naravno niko od nas nije vidovita Zorka da zna šta budućnost nosi, ali moramo gledati i razmišljati izvan okvira trenutka sadašnjeg , ali se ne možemo osvrtati u prošlost.Mada i prošlost te demantuje. Safin je visok 193 cm. Saša može da dominira u svojoj generaciji jer su to sve mahom visoki momci kao i on , s' tim da on nije samo servis i FH kao neki od njih.

            2)Jeste uspeo da osvoji masters u dvadesetoj godini, ali to ne mora mnogo da znaci. Takodje je imao malo srece u zrebu. Na primer i Berdih je jako mlad osvojio masters u Parizu pa svi znamo kako mu se polse razvila karijera. Takodje smo danas videli da je Gaske iz sedmog pokusaja dosao da finala mastersa pa takodje nije mnogo napravio.

            Upoređivati Berdiha i Gaskea sa Sašom je neozbiljno. Ako ni zbog čega drugog a ono jer su ova dvojica u eri teniskih magova, poput Nadala, Federera i Đokovića...Sašina era biće drugačija, svi momci koji su njegova generacija su tu negde a opet on se izvaja - pogledaj pod 1.

            3)Oni koji misli da ce on mnogo da napreduju nisu daleko od istine, ali takodje mislim da fizicki on nece moci uvek da bude na visini zadatka. Mnogo mu savetuju da se malo ugoji i nabaci misise. To je rizicno jer ce postati imuniji na povrede. Njegova prednost je sto pored strasnog servisa moze jako dobro da se krece. Servis mozda malo popravi, ali kretanje moze mnogo da trpi. Nadal je doziveo svoj fizicki maksimum kada je imao 21,22 godine. Verujem da ce to da bude slucaj i kod Zvereva.

            Ovaj deo mi nije jasan i zvuči malo kontradiktorno
            To je rizicno jer ce postati imuniji na povrede.
            Kako je rizično ako će postati imuniji na povrede ?


            Postoji mogucnost da se tenis promeni, i da serveri budu dominantni. To ce sa jedne strane da odgovara Zverevu, medjutim sa druge, znacice vise iznenadjenja i manje dominacije.

            Upravo tako , ali u toj ujednačenosti on će malo odkakati što će biti dovoljno da dominira...
            Last edited by Marija81; 22-05-17, 12:21.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ne znam za drugih. . . ali ja bar ne navijam zbog necijeg stila igre za nekoga. I zaista mi je cudno, pa valjda volis sport, i sve sto on nosi i odaberes neko ko ti je iz niz objektivnih i subjektivnih razloga simpatican i navijas za njega. Bar sto se tenisa tice. Nije to nesto komplicirano. Za koga sam ja navijala kao mala i sada, nebo i zemlja
              E sada i meni se bas nesto posebno ne dopada Zverev, ali decko je juce odigrao odlicno. I osvojio svoj prvi Masters na sljaci. Ko bi to rekao za njegovog stila igre.

              Comment


              • Ko bi rek`o, Don Kihot i super junak, dva u jedan.
                Izgleda da jedan od tih prevladava jer koliko god tezio balansu on te povuce na svoju stranu.
                sigpic

                Comment


                • U vezi ove izjave Zvereva kako poznaje Novaka od malih nogu i kako je cesto sparingovao sa njim, upravo to je ono sto mu je dopustilo da ne oseca nikakvu vrstu strahopostovanja ili bilo kakve treme i nervoze. Tako ce biti i ubuduce. Tako je protiv i Vavrinke. Grli ih ti, ljubi i sasoli.. Sve vise mi lici na nekog modernog Don Kihota (da kopiram malo ove kolege gore ) koji vuce neki svoj infantilni kodeks dobrote, bezuslovnog postovanja i ljubavi koji ce ga na kraju veoma skupo kostati. Ali ako je on srecan, sta nas boli briga...
                  Last edited by Fića; 22-05-17, 12:32.
                  --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

                  https://ibb.co/cD1Xnq

                  Comment


                  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                    Pecaros, problem tvojih postova se nekako uvek javi kad Novak ne podigne pehar, mada cesto i kad je obrnuto. Neko bi zaradio ban (ili bar opomenu) zbog nekih delova tvog odgovora amnesiacu. Kako to da se javlja problem bas u tim odredjenim situacijama, ne bih da ulazim u to. Obicno tada napises neke stvari kao ovo oko navijanja. Ne vidim decju foru nigde, samo se nakon tvog posta pitam logicno, da li je sve do sada, svako navijanje u sportu bilo prevara? Da li sam pitao sarkasticno ili ne, to je vec druga stvar.

                    Hvala što si napisao da mi je odgovorio u nekorektnom tonu (sjetimo se njegovog histerisanja na Wimbledonu 2012). To je vjerovatno na prethodnoj stranici koju neću otvarati, te tako niti čitati to što je napisao, pa neka bude da me je razbio argumentima

                    O meču malo kasnije. Gotovo nikad ne napišem ništa kad Đoković izgubi meč zbog raznih paranoika, ali ovdje je stvar što su moje simpatije na strani Zvereva i gotovo svih mladih igrača izuzimajući Opelku.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Ne shvacam sta je tu cudno ako podrzavas nekog igraca pored onog glavnog. Eto ja se kladim da necu nikada navijati za neko kao za Nadala, mozda cu simpatisati igru, tehniku ili sta god, ali da navijam tako nema sanse osim naravno ako se ne pojavi neki MAkedonac u vrhu tenisa.

                      Po meni nikakve veze nema sto Rafa i Sasa imaju razlicite stilove igre, jednostavno navijam za skoro sve mlade igrace, nesto slicno kao i Amnesiac i jos par likova na forumu. Jednostavno mi bas drago kad vidim kako neki klinac pobedjuje neki vrhunski igrac, s tim sto Zverev nije nikakva nepoznanica u svetu tenisa jer je decko u top 20. Od svih mladica Sasa ima najbolju radnu etiku, previse radi i evo to se za sada i te kako isplati. I Borna je radnik ali ima ono balkansko u sebi nazalost i baska sto nema ni blizu predispozicije kao Sasa. Jos vredi samo Cunga spomenuti, a sve ostalo je bas MEH sto se tice mladih igraca.

                      I opet cu da ponovim, Sasa je jedini igrac koji je rodjen nakon 1990 godina a da je uzeo Masters pa sad vi vidite kakav jaz imamo od dolaska Federera, Mareja, Novaka i Nadala, odnosno od 1986/7 godine odprilike. Koliko je tu protracenih generacija samo, bas tuzno. I sad kad se desi ovakav podvig mislim da nema nikakav razlog za pljuvanje po tog mladica jer stvarno nema osnovu za to, ali bas nikakvu osnovu.
                      OVAKO

                      Comment


                      • Originally posted by Stefan-kobe View Post
                        I opet cu da ponovim, Sasa je jedini igrac koji je rodjen nakon 1990 godina a da je uzeo Masters pa sad vi vidite kakav jaz imamo od dolaska Federera, Mareja, Novaka i Nadala, odnosno od 1986/7 godine odprilike. Koliko je tu protracenih generacija samo, bas tuzno. I sad kad se desi ovakav podvig mislim da nema nikakav razlog za pljuvanje po tog mladica jer stvarno nema osnovu za to, ali bas nikakvu osnovu.
                        Uzeo je sasvim zasluzeno, bio je bolji u finalu od Novaka ali nije to nekakav epohalan podvig uzimajuci sve turbulencije koje Novak ima u zadnje vreme. Da je Tim uzeo titulu preko Nadala i Novaka to bi vec bila druga prica. Zverevu su se sklopile sve kockice pocev od zreba pa do vremenskih uslova, naravno i njegova vrlo dobra igra, i tako dosao do titule. Jirzi Janovic je sa 22 godine preko kvalifikacija dosao do MS finala u Parizu gde je izgubio od Ferera sto je veci podvig od ovog ako se gleda samo rezultat. Videcemo da li ce i Zverev biti one hit wonder.

                        Comment


                        • Znaci veci je uspeh kad se sa 22 godine stigne u finale mastersa i izgubi od Ferera (0 slemova, 1 masters), nego kad se sa 20 godina osvoji masters protiv Djokovica u finalu (12gs, 30 mastersa)?

                          Sent from my D5803 using Tapatalk
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Veci u smislu da mu je trebalo vise vremena, vise meceva, vise protivnika, vise pobeda i vise energije da utrosi da bi stigao do finala. A to sto je igrao sa Fererom i sto je masa tenisera tankovala taj MS samo potrvdjuje da je pored dobre igre potrebna i doza srece da bi se doslo do zavrsnice MS. Zverev je zasluzeno dosao do titule, kao sto bi Janovic zasluzeno do nje stigao da je pobedio Ferera, i nista mu sa te strane ne moze osporiti.

                            Comment


                            • Saša je u svom prvom finalu na Mastersu dobio drugog tenisera sveta i jednog od najboljih u istoriji ove igre.
                              I u kakvoj god da je formi Novak ovakve mečeve treba da dobija na iskustvo.
                              Saša je igrao bez straha i panike , pogađao sve što i kako treba, Novak je već bio u MC i Parizu i to je to.
                              Rezultat je kombinacija ovih faktora a ne zato što je jedan bio očajan ili je drugi bio fantastičan.
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by skeptik View Post
                                Veci u smislu da mu je trebalo vise vremena, vise meceva, vise protivnika, vise pobeda i vise energije da utrosi da bi stigao do finala. A to sto je igrao sa Fererom i sto je masa tenisera tankovala taj MS samo potrvdjuje da je pored dobre igre potrebna i doza srece da bi se doslo do zavrsnice MS. Zverev je zasluzeno dosao do titule, kao sto bi Janovic zasluzeno do nje stigao da je pobedio Ferera, i nista mu sa te strane ne moze osporiti.
                                Pa sam je kriv sto je morao da igra kvalifikacije, znaci da nije imao dobar ranking, dok je Sale sa 20 godina nosilac na tim istim mastersima.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X