Announcement

Collapse
No announcement yet.

RIM 2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Ti čak nisi ni pročitao moj post, gde sam napisao da nema servis?
    Argumentacija ti se svodi na to da meni pripišeš trolovanje iako je to tvoja omiljena disciplina.
    Servis nema neku vanrednu brzinu uz nedovoljno varijacija.

    Ovo sve navodi na to da kazes da nema servis. Ali eto, da ne kazes da ti stavljam reci u ustima, glupost je da kazes da nema brzinu servisa. Dakle lik ga konstantno lupa oko 210... Naravno da moze jos varijacija da ubaci na servisu, ali jebiga 20 godina ima, pa ajde ti priseti se kakav je Novak bio na 20, kakav je Marej, Roger, Rafa... Svi su postali sile tokom godina, odnosno nadogradjivali se kako su im karijere odmicale. Tako da Sale ima ogroman potencijal u njega, i samo on moze "zasrati" to.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by Stefan-kobe View Post
      Servis nema neku vanrednu brzinu uz nedovoljno varijacija.

      Ovo sve navodi na to da kazes da nema servis. Ali eto, da ne kazes da ti stavljam reci u ustima, glupost je da kazes da nema brzinu servisa. Dakle lik ga konstantno lupa oko 210... Naravno da moze jos varijacija da ubaci na servisu, ali jebiga 20 godina ima, pa ajde ti priseti se kakav je Novak bio na 20, kakav je Marej, Roger, Rafa... Svi su postali sile tokom godina, odnosno nadogradjivali se kako su im karijere odmicale. Tako da Sale ima ogroman potencijal u njega, i samo on moze "zasrati" to.
      Znači vredelo je, ipak si prelomio da pročitaš, pohvalno.
      Vanredna brzina podrazumeva veliku brzinu koju Saša nema kao što nema dovoljno varijacija.
      Protiv dečka ne gajim ama baš nikakav animozitet, naprotiv. Ono što smeta jesu predikcije preko svake mere.
      sigpic

      Comment


      • Cestitke Zverevu na pobedi. Elem, diskutuje se njegov talenat, pa da ga i ja prokomentarisem.

        Nesumljivo je da ce Zverev jos dosta da napreduje, ali da li od njega treba previse ocekivati? Moj odgovor na to pitanje je negativan.
        1) On je jako visok. 198 cm. Ni jedan teniser sa tom visonom u ovom sportu nije uspeo da osvoji vise od jednog slema. Atp tour postoji jako dugo, tako da to nije nebitan podatak.

        2)Jeste uspeo da osvoji masters u dvadesetoj godini, ali to ne mora mnogo da znaci. Takodje je imao malo srece u zrebu. Na primer i Berdih je jako mlad osvojio masters u Parizu pa svi znamo kako mu se polse razvila karijera. Takodje smo danas videli da je Gaske iz sedmog pokusaja dosao da finala mastersa pa takodje nije mnogo napravio.

        3)Oni koji misli da ce on mnogo da napreduju nisu daleko od istine, ali takodje mislim da fizicki on nece moci uvek da bude na visini zadatka. Mnogo mu savetuju da se malo ugoji i nabaci misise. To je rizicno jer ce postati imuniji na povrede. Njegova prednost je sto pored strasnog servisa moze jako dobro da se krece. Servis mozda malo popravi, ali kretanje moze mnogo da trpi. Nadal je doziveo svoj fizicki maksimum kada je imao 21,22 godine. Verujem da ce to da bude slucaj i kod Zvereva.

        Postoji mogucnost da se tenis promeni, i da serveri budu dominantni. To ce sa jedne strane da odgovara Zverevu, medjutim sa druge, znacice vise iznenadjenja i manje dominacije.
        Last edited by 147; 21-05-17, 20:28.

        Comment


        • Zverev je prvi igrac koji je rodjen 90tih da je osvojio masters, a nije rodjen 1990. nego 1997., tako da mislim da to ipak dosta govori.
          Niko ovde ne govori da ce da obori sve moguce i nemoguce rekorde u tenisu, ali ce sigurno biti jedan od vladara tenisa u narednih 10-15 godina.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Znači vredelo je, ipak si prelomio da pročitaš, pohvalno.
            Vanredna brzina podrazumeva veliku brzinu koju Saša nema kao što nema dovoljno varijacija.
            Protiv dečka ne gajim ama baš nikakav animozitet, naprotiv. Ono što smeta jesu predikcije preko svake mere.
            Druze Ribolovac ne navijaju ovde Kobe, Bojana i ostali za Zvereva, Tima, Kirjosa ... nego navijaju protiv Novaka. To je ocigledno nema sta da se s'ikiras!

            Comment


            • Originally posted by cacanin View Post
              Druze Ribolovac ne navijaju ovde Kobe, Bojana i ostali za Zvereva, Tima, Kirjosa ... nego navijaju protiv Novaka. To je ocigledno nema sta da se s'ikiras!
              Ti mozes, a ni ne moras da verujes, ali ne okrece se svet oko Djokovica

              a ja navijam za Federera
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Kakva paranoja kod čovjeka, nerealno

                Nisi nam odgovorio jel Novak "morao da prikoci" u finalu
                1. Andrey Rublev
                2. Thanasi Kokkinakis
                3. Alexander Zverev
                4. Ernesto Escobedo

                Renesansa tenisa u 2016 godini.

                Comment


                • Uvek je najjace ovo
                  ne navijaju oni za tog i tog, vec protiv osobe x
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by pecaros View Post
                    Alal ti ćufte na argumentima.
                    Ne znam kako očekuješ da te neko ozbiljno shvati nakon svega što si napisao u nekoliko postova. Trebalo je da prestanem da čitam nakon (ničim izazvanog) pominjanja Nishikorija i upoređivanja sa Zverevim. Međutim, zeznuh se i nastavih sve do bekhenda “koji nije prošao Nadalov test top spina”. E tu sam prestao sa čitanjem jer je to uvreda za moju inteligenciju i čulo vida nakon Indian Velsa i Melburna (a ti se slobodno drži Monte Karla). I onda hoćeš argumente na sve to?
                    Originally posted by pecaros View Post
                    I još jedna stvar. Iz ugla stila igre baš mi nelogično opredeljenje za Sašu od navijača iz tabora igrača čija igra ima vrlo malo ili nimalo dodirnih tačaka sa njegovom.
                    E u ovom leži izvor čitavog mlaćenja. Frustracije usljed neželjeng rezultata. Relax, have a cigar.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Nisam pratio pravila bas, ali....je l' stvarno zabranjeno navijati za nekog igraca koji ima drugaciji stil igre od tvog glavnog igraca?
                      Last edited by Mr. Wolf; 21-05-17, 23:41.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Pod komandu sa paranojom. Gotov je Rim, ide RG pa krece navijanje iz pocetka, izabracete vec za koga.

                        Comment


                        • Мало су нам критеријуми за успехшну каријеру отишли пре строго, да не кажем да смо се занели, Федерер, Рафа и Ноле су криви за то... кад причамо о наследницима очекујемо да и они наставе са обарањем рекорда иначе по нама немају никакву каријеру. Самрас са 11 Мастерса значи није ништа, неки тамо безвезе играч, залутао???

                          Успешну каријеру имају сви у топ 30, јаче у топ 20, а када си у топ 10 то се сматра врхом...

                          И Тим и сада Саша су у топ 10 и већ су успешни... сада предвиђамо ко ће једног дана бити неко време и на првом месту...

                          Тенис је лепа игра, има мелионе који играју и болесни су за тим спортом, свако ко и мало игра, бира свог идола сходно својој конституцији и види сличност са неким играчем из профи конкуренције... свако бира свог љубимца.... наравно да ће свако да навија за играча из своје земље, то се подразумева, али не мора да значи и да воли тај стил игре и да копира његове ударце ... већина људи стил игре бирају по свом осећају... није пријатно прочитати да кад неког играча похвалиш и изнесеш своје симпатије да се пребацује да то износиш јер си против играча из своје земље... то је болесно...
                          sigpic

                          Comment


                          • He, he kakav napad Fedal jurišnika, k'o osice.
                            I to zbog jednog sasvim normalnog posta sa realnim osvrtom na Sašine mane.
                            @amnesiac
                            Paralela sa Nišikorijem nije imala drugu svrhu do ukazati na sličnosti tadašnjih preterivanja u pogledu njegove budućnosti sa ovim koja se tiču Saše.
                            Verovatno bi i sam to uvideo ali spreči te ta prokleta uvreda koja spopade tvoju inteligenciju.
                            Priznao ili ne Nadalov top spin je najbolja provera bilo kog bekenda.
                            Ta dva meča na hardu ishodovala su porazima. Uspešna provera nema šta osim ako pod uspehom ne podrazumevaš krompir u jednoj i rutiniranje u poslednja dva seta u drugoj prilici. Naravno postoji i opcija da si zbog problema sa očinjim vidom imao drugačiju sliku
                            Potom dolazimo do vrhunske probe tog bekenda sa sve šljakom i Nadalom. Ups. Ponese me pa pred Federerovcem pomenuh Nadala i šljaku a nisam smeo iz dobro poznatih razloga.
                            Elem, rezultat takve provere da te podsetim uz rizik dodatne uvrede inteligencije sveo se na dva uzeta gema.
                            Kada neko navija za određenog igrača logično je da to čini prvenstveno jer voli njegov stil igre. Osim ukoliko nije vođen drugim motivima ali je to već neka priča za sebe.
                            Ukoliko priznaš takvu logiku onda ćeš i spoznati koliko je nelogično opredeliti se za igrača drugačijeg stila.
                            @Nikolica
                            Mani se dečijih fora, ako imaš nešto kaži to otvoreno.
                            Last edited by pecaros; 22-05-17, 11:07.
                            sigpic

                            Comment


                            • Jedno je sigurno, Zverev je za razliku i od Nisikorija i Raonica i Dimitrova pa cak i Delpa, a Gofana da ne spominjem uspeo da osvoji masters. I to kao vrlo mlad igrac. Jeste da su mu se odredjene stvari poklopile, ali to je normalno.
                              Naravno da je vrlo glupavo i neodgovorno predvidjati mu ko zna kakvu buducnost i vec sada ga proglasavati multi-slem sampionom, ali ako bude dobro radio moze mnogo. Koliko mnogo zavisi od mnogo faktora, najpre od njega pa onda od svega ostalog. Ima (kao i svi) svoja ogranicenja i limite, ali sa druge strane poseduje i vrline. Videcemo sta buducnost nosi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Зверева морамо да ставимо у категорију "дрвосеча" што значи, висок, добро сервира и ту га ја упоређујем са осталима и видим разлику, а то је да може успешно да издржава рели поене, а не само да рачуна на сервис.. Наравно да кад уђе у рели са Рафом да је мала беба.. наравно да ће и он имати ривале који му не леже и да неће имати воље да стоји на терену... једно је основно: има сигуран свој сервис гем и стрпљиво чекаш прилику да се ривалу смучи живот и олабави на свом сервис гему и победа је ту... и биће много таквих победа, сличну тактику има и Федерер, стрпљиво без панике... Тим има други стил, одмах се види утицај Мустера, : темпо, ударај из све снаге, зажмури и прави винере, недај ривалу да дише... различити су, али свако има нешто због чега ће их публика прихватити, платити карту да их гледа и да се не покају за свој новац и утрошено време гледајући их.. и сигурно их нико неће одбацити зато што нису бр. 1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X