Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Čovek očigledno ima problem sa pažnjom.
    Šta bi bilo da sve ovo nije ispred njega.
    Ovo u Madridu, pa ovo danas, pa Viktor....
    Čini mi se i u Umagu pre par godina sa Fonjinijem...
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Ma Murije nista ne vidi evo na snimku sto je Olja nasla jos veci aut. A kad se taj probio na vrh zamislite sta se radi na Fjucersima gde nema linijskih. Setita se Celendzera i situacije Coric-Braun mada je to milion puta manje tragicno od ovoga posto je ovo sljaka.

      Comment


      • NI, osvajao je Rafa turnire i lošijim izdanjima. Ovo je jako dobar nivo tenisa za njega trenutno, što je najvažnije dovoljan nivo.

        Ništa, eto da svi budu mirni, nek uvedu Hawk eye i na zemljane turnire i gotovo.

        A po meni je glupo tvrditi i neozibljno da je "rezerviran" MC za Rafu, koji je ovaj turnir osvojio već 9 puta, ponavljam osvajao ga je i sa lošijom igrom.

        Protiv Edmunda nije imao poguranac, Schwartzman je imao priliku, nije je iskoristio.

        Ispada da branim Rafu od nečega, ali moram reagirati na ovu neozbiljnu "teoriju zavjere"...

        Vjerovatno su namjestili i da David dobije Novaka jučer, čisto da slučajno danas Novak ne bi demolirao Rafu.

        Ponavljam, neozbiljne gluposti.

        Comment


        • Onda je finale Wtfa namesteno na mareja Rafa i Rodzer su namerno razmenili po 2 seta na Ao u finalu tako su se dogovorili zbog gledanosti i 5 set igrali kako mogu do maksimuma(a tako je i izgledalo sve) reci mi da ovo nije tacnoo NI molim te jer sam se sada pogubio totalno ii razmisljam sta gledam??

          Comment


          • Originally posted by luka View Post
            nek uvedu Hawk eye i na zemljane turnire i gotovo.
            Ponavljam, neozbiljne gluposti.
            Nije lepo reći da neko priča i piše gluposti , ma koliko se ti ne slagao sa napisanim...
            Što se tiče hokaja - od kada je uveden sudije su manje uključene u meč i preopuštene. Poenta je, naterati ih da budu ozbiljniji i savesniji.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Ko beše ono od ovih sudija viđe gleda u cice na tribinama nego na dešavanja na terenu?
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Ma treba uvesti robote-sudije, i stvar resena. Ili klonirati Lajanija. A ove sto grese premestiti da skupljaju loptice, taman da ih igraci "napucaju" slucajno tokom igre.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • A možete slobodno i da malo smanjite tenzije i rasprave. Samo lep rečnik i konstruktivna debata
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ko beše ono od ovih sudija viđe gleda u cice na tribinama nego na dešavanja na terenu?
                    Ima i tak'ih ?
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Ima

                      To čak mislm da je i Pralica jednom davno rekao... ali ko beše ono
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Nije lepo reći da neko priča i piše gluposti , ma koliko se ti ne slagao sa napisanim...
                        Što se tiče hokaja - od kada je uveden sudije su manje uključene u meč i preopuštene. Poenta je, naterati ih da budu ozbiljniji i savesniji.
                        Boldu oprosti... Jel ti misliš da ja imam 15 godina, pa da me učiš odgoju ili šta je fino šta ne. Ti sebi puno dopuštaš da određuješ šta je fino reći, a šta nije.

                        Vezano za temu, kada netko danas kaže da je neki turnir "rezerviran" za nekoga, pritome je taj turnir još masters, to je po meni GLUPOST.
                        Ovo je demokracija i u njoj nije cenzura nego sloboda govora. Reći za nešto da je "glupost" je moje mišljenje i to mogu reći.
                        Pogotovo kad su u pitanju "teorije zavjere".

                        To nije psovka, nije vulgarno ništa, stoga je ovaj tvoj ispad jako licemjeran. Pokušavaš skupiti neke poene negdje gdje ih ne možeš skupiti igrajući se kadije.
                        Last edited by luka; 22-04-17, 17:28.

                        Comment


                        • Originally posted by luka View Post
                          Boldu oprosti... Jel ti misliš da ja imam 15 godina, pa da me učiš odgoju ili šta je fino šta ne. Ti sebi puno dopuštaš da određuješ šta je fino reći, a šta nije.

                          Vezano za temu, kada netko danas kaže da je neki turnir "rezerviran" za nekoga, pritome je taj turnir još masters, to je po meni GLUPOST.
                          Ovo je demokracija i u njoj nije cenzura nego sloboda govora. Reći za nešto da je "glupost" je moje mišljenje i to mogu reći.
                          Pogotovo kad su u pitanju "teorije zavjere".

                          To nije psovka, nije vulgarno ništa, stoga je ovaj tvoj ispad jako licemjeran. Pokušavaš skupiti neke poene negdje gdje ih ne možeš skupiti igrajući se kadije.
                          Kao prvo nisam licemer ( ako me već smatraš takvom navedi primer ).
                          Kao drugo, nevaspitano je reći za nečije mišljenje da je glupost.
                          Kao treće, ok je reći da se ne slažeš , da ne deliš nečije mišljenje i sl, ali " glupost " je nevaspitano.
                          I za kraj, šta ti od početka imaš protiv mene, pa si se navrzao kao smrt na babu?!

                          EDIT: Nije psovka, ali je uvreda. Lična.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Nije glupost uopste, pa AO su bukvalno dali u ruke Rodzeru. Bio je rezervisan za njega, to se videlo odmah po podlozi.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ako dobro shvatam, tema je zamišljena za diskusije, komentare, sitne provokacije i sl...... Ne vidim razloga za ljutnju dok god je to na ovom nivou, suvoparni komentari su bljak, monotono

                              Comment


                              • Originally posted by torpedo View Post
                                Ako dobro shvatam, tema je zamišljena za diskusije, komentare, sitne provokacije i sl...... Ne vidim razloga za ljutnju dok god je to na ovom nivou, suvoparni komentari su bljak, monotono
                                Ali imaš ljude kojima čim nešto nije po volji ili im se ne dopada neki komentar ( a mogu da ga zaobiđu ) daju sebi za pravo da napišu da je to glupost.

                                Čitam sada na TW, toliko pljuce po Murijeu da će mi ga još biti i žao na kraju.
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X