Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monte Carlo 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pedja147 View Post
    Zaboravljas samo jos jednu bitnu kradju u Roland Garrosu 2013. godine. Pogledaj ovde https://www.youtube.com/watch?v=i1mfTTtLL-Y poena na 9:22. Novak ceo treci set nije mogao da se oporavi posle toga. Ne znam da li je Nadal pokazao los trag ili je Paskal to lose video.
    Nisam zaboravio taj poen. Doduse, nisam se sjecao kad je bio. Ne slazem se da je on odlucio 3. set. Inace, to nije kradja. To je greska. Ne zaboravi da se trag i Hawk-eye mogu razlikovati par milimetara. A ovdje pricamo o milimetrima.

    Comment


    • Srkisa sta ti je? Nista ti nisam uradio.

      Comment


      • Originally posted by madrid View Post
        Srkisa sta ti je? Nista ti nisam uradio.
        Opusteno zezam see

        Comment


        • Ma hajte, ovo je smejurija.
          Ramos se zadovoljio ulaskom u finale i skoro da ne igra. Rafa može da statira do kraja, ovaj će opet naći način da se isprosipa...
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Finala nemamo jer Ramos ga i ne igra. Ovo je daleko najslabija partija u cijelom turniru.
            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

            Comment


            • Ali Rafa isto tako znalackii koristi Ramosovu stegnutost,kako samo on to zna

              Comment


              • ни у првом колу неби добио слабијег противника... дакле, ово му дође као нека врста егзибиције....
                sigpic

                Comment


                • Strasan lob.Ponovo dosta oscilacija u igri, ali vidi se da ima pristojan nivo u sebi.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Izgleda da Ramos nije uspeo da se oporavi od jucerasnje nepravde koju je pretrpeo njegov kolega.
                    Ima jos sanse za preokret.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ma ne da mu Rafa da se razmase. Protiv Nadala ta igra ne pali ljudi nema veze sa tim kako on igra, isto kao sto bi mu neki drugi stil mnogo vise nauditi makar bio losiji nivo. Mozda bi uzeo 2 gema vise, da mu je dan. Sto Srkisa kaze Nadal to znalacki koristi.
                      Last edited by colchonero; 23-04-17, 14:20.

                      Comment


                      • Ovako mora svaki gem da igra Ramos, agresivno a ne ono tipicno.

                        Comment


                        • Ko je sudija,koga su mracne sile postavile da odradi posao u korist Nadala danas?

                          Comment


                          • Originally posted by NI View Post
                            Stafan,

                            Nema potrebe za podmetanjima.

                            1.
                            Ja nigdje nisam ni pomenuo da je Nadal za nesto kriv. Da li ti vidis nesto u mojim postovima sto krivi Nadala? Nadal ne bi bio kriv ni da je trazio provjeru. On na to ima pravo.

                            2.
                            Kazi mi jednu situaciju kada si vidio nesto kao jucer. Jednu. Borna je trazio provjeru. Vidim da si kasnije dao "odgovor":



                            Ja ne gledam celindzere. Sumnjam i da ih ti gledas. U svakom slucaju, da ga znas, naveo bi primjer, makar sa celindzera. Nijedan forumas do sad nije naveo primjer. A ima tu i sudija i igrac.

                            3.
                            Nisi toliko neupucen da ne znas razliku izmedju greske i kradje. Greske su neminovne. Kradje su namjerne. Greska moze da bude manje ili vise gruba a kradja manje ili vise drska.

                            4.
                            Da li bi mi naveo primjer kada je Novak osvojio GS zbog kradje?

                            Vidim da si mislio na mec sa Vavrinkom 2013. Ono je bila osrednja, ne i teska, greska linijskog sudije. Takvu gresku glavni sudija nije duzan da ispravlja. Vavrinka je pitao glavnog sudiju i on je klimnuo glavom da je aut. Vavrinka je imao provjeru i nije je iskoristio. Zasto? Zato sto nije bio siguran. Bilo je blizu.

                            Sto bi Gofan jucer uradio da je imao provjeru?

                            5.
                            Za razliku ja cu ti navesti primjer kada je Nadal osvojio GS zbog vrlo drske kradje. Bilo je to 2012. u RG.

                            6.
                            Tvoj argumenti ne dobijaju na tezini sa ovim malim koji se prevrce. Gube na tezini.




                            Ziko,
                            Kradja bi bila ako Murije sisao i pokazao da je onaj pravi trag sto je zaokruzio Gofan bio dobar. Ovako je samo greska jer je on sam video krivi trag. A zasto je video krivi trag to samo on zna. A nije prvi put da neko vidi krivi trag, jbg desava se. Ne zelim ja da opravdam Murijea zbog toga, dakle on je glavni sudija, smatra se za jedan od najboljih u svetu i on to mora da vidi, kao sto Rafa mora da pogodi forhend, kao sto Kari mora da zabije trica. Zato postoje i komisije i nadam se da ce Murije biti kaznjen zbog ovo jer mu nije prvi put da ovako pogresi. hint: ono u Madridu sa Rafe i Juznjijem.
                            OVAKO

                            Comment


                            • Nebitan mec, ne mozemo nista ni vidjeti od Nadala za sad kad ovaj nije u stanui da odgovori ni na najosnovnije udarce
                              1. Andrey Rublev
                              2. Thanasi Kokkinakis
                              3. Alexander Zverev
                              4. Ernesto Escobedo

                              Renesansa tenisa u 2016 godini.

                              Comment


                              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                                Ko je sudija,koga su mracne sile postavile da odradi posao u korist Nadala danas?
                                Dumusua. Ali on mrzi Mareja, sa Ramosom je ok
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X