Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Ma Chung je skroz propao, obecavao je ono u jednom trenutku, ali sad stvarno lose igra.
    Bas me zanima kako ce Rublev da odigra protiv Mayera.
    To kad je obećavao prelepo je igrao, ali na tome se sve i završilo, nekoliko lepih mečeva i skalpova. Naravno, mlad je ima još fore, ali pre deluje da će da tavori negde bzvz, ukoliko ne ode na faks što reče Veliki.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
      Danas mu nimalo nije bilo dobro pa ne treba ba mu se ništa zameriti, a teško bi dobio da nije bio ovakav protivnik koji je sam sebe pobedio.
      Nepotrebna nervoza je njegov zaštitni znak tako da je ovo danas na liniji uobičajenog ponašanja.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by boris84 View Post
        Shminka se pretpostavljam raduje prolazu u suicidu jer se u trenutku kad je Damir tražio doktora pozdravio sa svakom nadom
        Reakcija bi bila ista za bilo kojeg igrača koji ovako izvuče 5 meč lopti, maestralno

        Comment


        • Rublev bas lagano protiv Mayera
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Baš će Korejanac na faks Džaba vam samo dolaze takve misli

            Comment


            • Lapo Damir gura, lepo i igra, danas na stranu što je protivnik bio kriminalan fino spasio one meč lopte, ali je prenaporan često...


              Glupa objašnjenja i ništa manje pitanja..

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • On i Troicki kao da su braca
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  On i Troicki kao da su braca
                  Pa tu su ipak Balkanci Ima takvih sigurno još , ali dobro treba i toga u tenisu

                  Comment


                  • Rublev igra za sve pare.

                    Poslato sa telefona

                    Comment


                    • Meni deluje da je Damir u konkretnoj stvari u pravu.
                      Koji je sudija ikada izmedju 2 servisa rekao broj preostalih čelendža?
                      Dobar Rubljev, a i Majer kao da nije tu.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ma fantazira, uvek sudije govore između dva poena. Mada je bilo slučajeva kada govore između prvog i drugog servisa
                        Ovo je normalno. Nego prosto je takav.
                        Last edited by miloolja; 23-03-17, 20:08.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Sigurno nije prvi put da sudija kaze broj celendza izmedju servisa, a zasto se Dzumhur ovde svadja, to samo on zna
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Nije prvi put? Ja ne pamtim kada sam poslednji put čula da neki sudija kaže koliko je čelendža ostalo tek po završenom gemu.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              Ma fantazira, uvek sudije govore između dva poena. Mada je bilo slučajeva kada govore iumeđu prvog i drugog servisa
                              Ovo je normalno. Nego prosto je takav.
                              Mogao je Danijel da izgovori izmedju dva poena, nego kao da je još namerno hteo da ga iznervira.
                              A pogrešio je i što mu je uopšte dozvolio čelendž, kada malo bolje razmislim.
                              Uvek me je to nerviralo ( a najčešće je to radio Delpo) , priđe, zagleda trag pa se onda odluči za čelendž.
                              Traži čelendž odmah ili teraj dalje...
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Šta govore izmedju dva servisa, prvog i drugog, koliko je igračima ostalo provjera odluka?

                                Comment

                                Working...
                                X