Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ник је деловао као страх и трепет, али то ти је тенис, увек има проту игра, чика Федерер нам је показао како треба играти против њега и не само њега, увек је он тукао дрвосече са јаким сервисима, само ипак све то треба знати извести, ха ха ха.... лако је Федереру кад уме да да брзу и јаку лопту, како ће то да изведу шпанци који пимплају и циљ им је да врате као што дубље и чекају слабију лопту, онда веслају док не полуде, нема јаких удараца... како рецимо Ноле да бије Ника кад му Ник стигне сваку лопту и може да пребацује до сабајле? тешко...
    Last edited by Žika; 01-04-17, 14:02.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Tuzno je da muskarci danas ne znaju o podmukloj, manipulatorskoj prirodi zena, koja ako se ne nauci kontrolisati moze biti ogroman problem.
      Koja li je tebe za srce ujela pa si postao toliki ženomrzac?!




      Originally posted by Marija81 View Post
      Ako Nik opet nije pazio šta ručka
      Šalim se malo. Federer je bio jako dobar do sada, međutim umoran je, a i ne bi koliko je mečeva odigrao ove godine... Obojica su odlični serveri, a ako Nik izađe "naložen " kao onomad protiv Novaka biće to dobar meč i Nikova pobeda u 3 TB
      Sad' mi žao što sam previše verovala u Nika...Rodžer prošao na iskustvo.

      Ali zato se sada navija za Rafu. Red je da i on rob nešto uradi ove godine.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Marija ja obozavam zene, ali da bi mogao u potpunosti da uzivam sa zenama, potrebno je prije svega da ih razumijes
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Marija ja obozavam zene, ali da bi mogao u potpunosti da uzivam sa zenama, potrebno je prije svega da ih razumijes
          Onda se ne nadaj da ćeš ikada potpuno uživati.
          Mi same sebe ne razumemo po nekad...
          Odgedah ponovo hajlajtse. Nije bio Nik uopšte loš, mogao je ovo da prelomi, ali glava...
          Rafa ako ne dobije, urušiće samopouzdanje do krajnjih granica, a to mu pred šljaku ne treba.
          A ako ostavim lične simpatije po strani mislim da su šanse 60-40 u korist Rodžera.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Ma pusti Akija, njemu Venger popio mozak, uzeo sreću... pa ne zna šta priča...

            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Koji je on fa*ing kralj...
              Pa zar i Feda Niče ?
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Sjajan je Nik, samo nastavi ovako momčino

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Meni je vala milion puta bolje i prihvatljivije da Mirka zvizdi nego recimo ko Jelena smara da joj javno se zahvaljuje i izrazava ljubav.

                  Mirka je jedna od rijetkih zena danas koja je stala iza svog muza i fokusirala se da on bude sto bolji, a ne ko 90% zena danas koje zbog nedostatka kontrole svoje hipergamije upropaste svoje partnere i njihov napredak.
                  To ti je razlika izmedju prirodne osobe koja ispoljava svoje emocije, bez obzira koje su i kakav je nacin za ispoljavanje istih i pruza bezrezervnu podrsku svom partneru i wannabe jet set osobe koja stavlja sebe na prvo mesto

                  Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Marija ja obozavam zene, ali da bi mogao u potpunosti da uzivam sa zenama, potrebno je prije svega da ih razumijes
                    za početak bi osnovno poštovanje bilo dovoljno.

                    ne razumem ostale devojke koje pristaju na mizoginiju,ja sam mislio da je ono bio samo humor level kursadžija.
                    Wizard

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      To ti je razlika izmedju prirodne osobe koja ispoljava svoje emocije, bez obzira koje su i kakav je nacin za ispoljavanje istih i...
                      ...i dao si opis kiriosa
                      Wizard

                      Comment


                      • Originally posted by joshmor View Post
                        ...i dao si opis kiriosa
                        Da, samo sto je ovo dzentlmenski sport, a ne decije zabaviste, pogledaj samo njegovo ponasanje prosle godine protiv Mise Zvereva gde je i maltene prestao da igra. Mislim dobar je Nik, ali neki postupci mu ne mogu biti opravdani razlogom "ispoljavanja emocija"

                        Comment


                        • A od kad Kirijos toliko odugovlaci izmedju poena?
                          On je pre bas brzo servirao, bio mozda brzi i od Federera, a juce kad je dobio opomenu pokazali su statistiku da je u 61% poena na svoj servis, probio granicu od 25 sekundi.

                          I ono sto je njemu potrebno je trener, da ga makar malo ukalupi, da ima game plan, a ne da 90% poena ide na improvizaciju. Improvizacija je bukvalnostvar trenutne inspiriacije, i to je dobro za velike meceve, ali on mora da dobija i male meceve ako zeli top 10, top 5 itd.
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • E Aki sad ce da te razapnu na svaki sledeci tvoj komentar koliko god dobar on bio.

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              ...i dao si opis kiriosa
                              Objasnio sve Lejkerboy, ja uglavnom obracam paznju na teren a daleko manje na desavanja na tribinama ali generalno je ocekivano da se te neke stvari sve vise vidjaju na tribinama poput zvizdanja, ometanja i ostalih nekarakeristicnih pojava na teniskim mecevima. Prosto je tenis kao i sve mnogo komercijalizovan u cilju vece zarade i postao je dostupniji sirim narodnim masama dok se ranije vrlo dobro znalo ko je teniska publika. Samim tim je sansa za ovakve stvari na tribinama drasticno povecana.
                              To sto Mirka radi, samo se zamislite u njenoj situaciji, da li bi uspeli da suzbijete emocije? Da li se radujete kada u fudbalu vas tim povede autogolom protivnika (dupla ili neiznudjena greska)?

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Kakvo poređenje. Da li moj tim pobeđuje, gubi, a ja anonimka šizim na tribinama i zviždim ili skačem od sreće ili sam ja žena čuvenog tenisera ka kojoj su sve kamere usmerene... VEEELIKKKAAAA razlika. Zna se šta priliči jednoj, a šta drugoj osobi. Al to je njen problem.
                                Last edited by miloolja; 01-04-17, 15:44.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X