Announcement

Collapse
No announcement yet.

Majami 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Stvarno ne vidim zbog cega bi Federer bio umoran. Igra prilicno kratke meceve i poslije svakog meca dan odmora, bolje od toga ne moze.

    Comment


    • Originally posted by LejkerBoy View Post
      Hahahaah zaspao sam na polovini drugog seta, stigao me umor Ali ono sto sam do tog trenutka video je bilo solidno, pogotovo uzimajuci u obzir da Kyrgios raspaljuje i druge servise koje dostizu i do 210 km/h, a kada se pogleda statistika i odgleda mec, vrlo ceste su bile situacije kao 15-30, 30-30 i deuce na servis Kyrgiosa
      A Roger ih čeka korak dva u terenu, subjektivno mislim da nema igrača sa bržom reakcijom na lopticu od njega + anticipacija..
      Last edited by Dekson; 01-04-17, 12:48.
      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

      Comment




      • #sprdaj
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Dekson View Post
          A Roger ih čeka korak dva u terenu, subjektivno mislim da nema igrača sa bržom reakcijom na lopticu od njega + anticipacija..
          Upravo to, a i mislim da je bolja taktika uhvatiti tako jake lopte blize terenu nego ih cekati 3m iza linije, kao sto je radio Zverev, jer ce skretanje ovih strahovito brzih servisa biti mnogo veca.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Sad ce Bojana da potvrdi da je Rafa favorit. Hoce li Fedovi navijaci ikada prihvatiti ulogu favorita? Covek da uzme 4 GS u nizu idalje bi se pisalo- Umoran je posle teske sezone tako da je Duckworth ipak favorit, ili podloga i uslovi vise odgovaraju Melzeru, plus je u dobroj formi, ima 2 cetvrtfinala celendzera.
            Nadal ima bolji H2H, uslovi u Majamiju mu odgovaraju vise nego Rodzeru, odmorniji je, zasto ne bi bio favorit. A na IW-u sam totalno prihvatio Federera kao favorita, samo sto nisam pisao tada Naravno, ako Federer izadje i igra kao u IW-u, svakako ce opet da ga pocisti, ali na ovom turniru ne pokazuje tu konstantnost i svezinu tako mislim da nema nista od toga.
            Last edited by s_hyperion; 01-04-17, 13:01.

            Comment


            • Nadal nek proba nesto kao protiv Kolija u prvom setu i ja cu biti zadovoljan
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • meni je ipak najjači utisak mirkin prostakluk,što me je i podsetilo na njene ranije ispade (hint vavrinka) a i sama publika.i sad još više cenim džokarin USO '15. u onakvim uslovima.

                fed dobija i ako se igramo naopake pop psihologije,to je dobro

                i još nešto-koliko god vama paradoksalno zvučalo,deda na šljaci može ali ZAISTA mnogo,tak da-bumo vidli.
                Wizard

                Comment


                • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                  Salim se Olja, salim se.

                  Al dobija Fed sutra Nadala.
                  Ja te lepo pitala, jer ne znam dal misliš na finale ili na izbore

                  Al kako me za prvo baš briga, za drugo.. recimo da neće još dugo... možemo slobodno da se šalimo ofc.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Oni koji se nadaju da bi titula ovde Rafi povecala drasticno sanse za RG.........
                    .........dzabe se nadate, nema Slema ove godine za Rafu
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Meni je vala milion puta bolje i prihvatljivije da Mirka zvizdi nego recimo ko Jelena smara da joj javno se zahvaljuje i izrazava ljubav.

                      Mirka je jedna od rijetkih zena danas koja je stala iza svog muza i fokusirala se da on bude sto bolji, a ne ko 90% zena danas koje zbog nedostatka kontrole svoje hipergamije upropaste svoje partnere i njihov napredak.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • i onda ovaj niotkuda

                        Wizard

                        Comment


                        • Beker predoseca povratak Novaka. I vreme je.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Meni je vala milion puta bolje i prihvatljivije da Mirka zvizdi nego recimo ko Jelena smara da joj javno se zahvaljuje i izrazava ljubav.

                            Mirka je jedna od rijetkih zena danas koja je stala iza svog muza i fokusirala se da on bude sto bolji, a ne ko 90% zena danas koje zbog nedostatka kontrole svoje hipergamije upropaste svoje partnere i njihov napredak.

                            ne bih ja toliko unižavao supruge (čuj 90%)

                            neka stoji,ne treba da zviždi momku od 20 godina.
                            Wizard

                            Comment


                            • Originally posted by joshmor View Post
                              ne bih ja toliko unižavao supruge (čuj 90%)

                              neka stoji,ne treba da zviždi momku od 20 godina.
                              Tuzno je da muskarci danas ne znaju o podmukloj, manipulatorskoj prirodi zena, koja ako se ne nauci kontrolisati moze biti ogroman problem.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ishog finala ce mnogo zavisiti od bekhend dijagone Feda na Nadalov forhend, tim udarcem ga je unistavao u IW-u i finalu AO, ako je gadja ravno i brzo, i uspe da probija Rafu po terenu, onda ce imati dobre sanse u finalu, pogotovo zato sto je Rafin servis, bez obzira koliko je bolje servirao protiv Fonjinija, smesan u odnosu na Nikov, pa i dosta losiji od Birdmena Berdiha.

                                Comment

                                Working...
                                X