Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Dobro, sada to zna i cacke, tako da mu se ovakvi ispadi vise nece ponoviti.
    Jos kada bi ga opomenule za vredjanje - pa sve kul - bombonica.
    Nemoj me "braniti" AVeee BELI.

    Salu na stranu, rekoh cinjenice za vlasnika turnira pa nije on igrac.

    Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Strašan tenis sinoć. Jedan od najboljih ove godine. Obojica su odigrali na vrlo visokom nivou, blagi padovi su normalni, ipak su i oni ljudi od krvi i mesa. Najbolji pokazatelj je taj pad koliko su dobro igrali, malo padneš i odmah te nema.

      Nole blizu svoje stare igre, a u suštini mu možda i nije potrebno da bolje i igra jer ovaj nivo dovoljan za titule, možda ovaj turnir i neće osvojiti zbog preteškog žrijeba pa pitanje je koliko može trenutno u ovom nivou, samo zbog fizičke spreme, to je možda još mala nepoznanica.
      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

      Comment


      • Originally posted by cacanin View Post
        Nemoj me "braniti" AVeee BELI.

        Salu na stranu, rekoh cinjenice za vlasnika turnira pa nije on igrac.

        Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
        Ja te ne branim - ja te podjebavam.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Koji se mecevi cetvrtfinla igraju sutra? Jel' se nasumicno bira, to jest organizator odlucuje koja 2 cetvrt finala su sutra ili je to gornja polovina posto su krenuli prvi.

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            Koji se mecevi cetvrtfinla igraju sutra? Jel' se nasumicno bira, to jest organizator odlucuje koja 2 cetvrt finala su sutra ili je to gornja polovina posto su krenuli prvi.
            Mora gornja polovina da igra sutra, oni su prvi poceli.
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by Unofficialpage View Post
              Strašan tenis sinoć. Jedan od najboljih ove godine. Obojica su odigrali na vrlo visokom nivou, blagi padovi su normalni, ipak su i oni ljudi od krvi i mesa. Najbolji pokazatelj je taj pad koliko su dobro igrali, malo padneš i odmah te nema.

              Nole blizu svoje stare igre, a u suštini mu možda i nije potrebno da bolje i igra jer ovaj nivo dovoljan za titule, možda ovaj turnir i neće osvojiti zbog preteškog žrijeba pa pitanje je koliko može trenutno u ovom nivou, samo zbog fizičke spreme, to je možda još mala nepoznanica.
              Sad sam malo pogledao, sve ok zato mu je gazda dodatno otezao stavljajuci ga u termin sa 18 sati odmora po najvecem suncum
              Originally posted by Sandugp View Post
              Ja te ne branim - ja te podjebavam.
              Daleko sam ja za to, nadam se da imas nekog blizeg u kuci za takve stvari.

              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

              Comment


              • Originally posted by cacanin View Post
                Sad sam malo pogledao, sve ok zato mu je gazda dodatno otezao stavljajuci ga u termin sa 18 sati odmora po najvecem suncum

                Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                Ne ulazim u to, a meni odgovara što je meč ranije, ne moram opet do pola 6 ostajati budan.
                Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                Comment


                • Originally posted by Unofficialpage View Post
                  Ne ulazim u to, a meni odgovara što je meč ranije, ne moram opet do pola 6 ostajati budan.
                  Najgori termini su 03h-05h niti da ustajes niti da cekas.

                  Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока

                  Comment


                  • Sandu, smiri se
                    Last edited by bojanaBG; 15-03-17, 10:38. Reason: ...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by cacanin View Post
                      Najgori termini su 03h-05h niti da ustajes niti da cekas.

                      Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                      U 3h ne valja ništa, nekako taj u 5h i može proći, opet se može i ustati, možeš se i naspavati a ovo u 3h ništa. Da hoće više u europu, dosadili ovi kasni mečevi
                      Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                      Comment


                      • Ovo su mi najgori termini baš to od 3h što ste rekli

                        Comment


                        • Obicno kazu ko ceka taj i doceka,ja cekao i zaspao ,ali sreca pa ima repriza
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • Koliko god paklen ždrijeb bio za Novaka, ispao je idealan za dizanje samopouzdanja, a na kraju krajeva idealno je i da odmah vrati Kyrgiosu za Acapulco.
                            Volio bi najviše da mu da jedan odgojni krompir, ali to je podosta nerealno očekivati
                            Tko zna, možda Nik ubaci malo trash talka na račun Pepa, pa još malo razdraži Novaka

                            Što se Rogera tiče, ja ne očekujem ništa više osim časnog poraza protiv Nadala. Uzeo je bitniji meč ove godine Roger. Također, već je rekao da mu je fokus uglavnom na W i USO, što je baš pravilno rezoniranje. Kada bi Nadal uzeo IW, to bi siguran sam učinilo ovu sezonu možda najzanimljivijom i najkompetitivnijom pa sigurno u zadnjih 6-7 godina, ako ne i više. Imat ćemo 5 igrača koji sigurno mogu uzeti i uzimali su GS i koji su u relativno dobroj formi, a pored njih još Kei, Miloš,Thiem koji vjerovatno ne mogu još uvijek uzeti GS, ali mogu dobiti svakoga od ovih 5.
                            Mlade poletarce ni ne spominjem.

                            Jako sam optimističan za ovu sezonu.

                            Comment


                            • Jao bre pa gde vam je kondicija omladidinci? Eh, kad smo mi onomad znali pratiti mečeve od početka do kraja programa bez minuta sna, pa tako par dana...

                              Originally posted by Maxx-a View Post
                              Delpotro bez BH ne bi smeo da uzima set po mecu
                              Makso imao je on par dobrih BH, a služio ga je i BH slajs. Ali ono što ga je baš održavalo su ludi servisi.

                              Originally posted by cacanin View Post
                              Mogao je onaj plasticni, botoksirani da Novaka stavi da igra odmah da ne izlazi sa terena...mora sad ponovo da izlazi na zagrevanje.
                              Послато са SM-N9005 уз помоћ Тапатока
                              Što ga bre Čačke ne nazoveš jednom pravim imenom ? Voštani. Kada ga vidim nekako mi prva asocijacija onaj muzej u Jagodini.
                              Slažem se, malo je glup termin za višestrukog osvajača ( valjda pet titula ) da igra u 15 h po lokalnom vremenu.
                              Ok, ima dublove, atraktivniji meč je ( možda ) Federer / Nadal, ali bar da je u 17:00h.
                              Last edited by Marija81; 15-03-17, 11:04. Reason: Pojedena slova :facepalm:
                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment


                              • Originally posted by cacanin View Post
                                Sad sam malo pogledao, sve ok zato mu je gazda dodatno otezao stavljajuci ga u termin sa 18 sati odmora po najvecem suncum
                                Pa oduvek smo se žalili na mnoge tretmane prema Novaku, malo s pravom, malo ne... a ovde mislm da nije bilo nikakve namere niti mesta za neke manevre/pomeranja. Da nisu pobedili No1 sve bi možda bilo drugačije, bez obzira na Nikov dubl. Ovako ne samo da ima najteži žreb, već je i sam otežao sebi, a opet videli smo koliko mu znače i te pobede u dublu i koliko grize.
                                Noćas najverovatnije ispadaju, no da se koncentriše (taj fokus mu je najveća mana bio noćas) na singl, sve ostalo je tu igrački i fizički.
                                Last edited by miloolja; 15-03-17, 11:03.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X