Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marej ima 4 turnira iz serije 500, to je jedan slem, ali verujem da bi menjao te 4 titule za titulu na AOu
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ко зна како ће и Ноле данас да прође, обично се турнири почињу полако са што мање утрошка, а овај енглез удара лопту ко маљем што Новаку баш не одговара...
      sigpic

      Comment


      • Upravo sam video "rukovanje" Karlovica, bas sramno.
        Originally posted by Casiraghi
        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
        Originally posted by Casiraghi
        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
        Originally posted by Casiraghi
        Srecan Mane svima koji slave.

        Comment


        • Sramna JJ, neka okaci reket o klin i ne bruka se vise. Sreca pa je Ana to shvatila na vreme i okrenula se porodici.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Tur ove godine nikad nije bio nepredvidiviji,Marej prvi(prosto sto vise gledam to mi sramotnoo od koga je Novak izgubio prvo mesto),Novak drugi(sve je rečeno),u nekim svojim ludim fantazijama vidim Rogera sa 36godina na ye No1 i to bez sezone šljake da ga uzme jer su ostali toliko nesposobni u ovom trenutku,mada i dalje vise sanse ima Rafa,ali ako Roger dobro odradi Iw i Miami(ako bude igrao)sve je moguce,zaista kad covek sa 36 godina deluje kao najkvalitetniji igrac uz Gs onda vidimo kakva je konkurencija trenutno u tenisu

            Comment


            • Originally posted by Dekson View Post
              Marej provalio sistem bodovanja kako i bez najvećih turnira može biti broj 1 i od njega ne odstupa.
              Pametno planiranje sezone.
              Nije to bilo pametno planiranje nego na kraju silovanje u smislu igranja toliko turnira.
              Da dodam na neke prethodne stvari... Svi živi su videli da Endi nikad neće biti broj 1 , ali se to desilo zbog Noleta. E samo zbog ovakvih stvari me nervira Nole jer Federer ovakve stvari sebeinije dopuštao i zato su neki rekordi baš žestoki.

              Comment


              • Originally posted by bojanaBG View Post
                Marej ima 4 turnira iz serije 500, to je jedan slem, ali verujem da bi menjao te 4 titule za titulu na AOu
                Naravno da bi menjao pa nisu bzvz Slemovi oni turniri koje je najteže osvojiti.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Mara je to znala jos pre pocetka turnira.
                  Ne znam sto se iko odavde cudi takozvanoj "senzaciji" kada je vec predvidjeno.
                  Mara za admina!
                  Hvala Sandu.

                  Originally posted by Marija81 View Post
                  Biće to dobro na kraju. Samo jako od početka ( u jbt. zvučim kao Beli )
                  F: Može biti bilo ko, ne verujem ni Marej ni Vavrinka
                  Gle sada kada iz tog dela žreba u SF uđu Berdih i Fonjini


                  Originally posted by bojanaBG View Post
                  Jedini veliki turnir koji je osvojio je WTF, a i dalje ne verujem da tada nije pukao pod pritiskom
                  Nije pukao jer je Novak pukao pre njega.

                  Originally posted by notorious View Post
                  Kod Murraya je žrijeb dosta lagan, guraće daleko
                  Jes' pričaše ljudi...ali upravo to ga je i zeznulo. Potcenio je protivnike.
                  Novaku se to bezbroj puta dešavalo. Odatle i ono moje predviđanje.

                  Originally posted by NEMANJA97 View Post
                  Svi znamo da se Endi teško bori sa pritiskom pogotovo u zadnje vreme. Mislim lako je bilo prošle godine postati prvi sa onakvim Noletom i sa serijom na turnirima iz serije 500.
                  Nemam šta da dodam.

                  Međutim, da vidimo noćas kako će Novak da krene.

                  O JJ ne vredi trošiti reči.
                  A Duciju sve čestitke, može on daleko, mada će biti teško protiv Pospišila, ne zato što je ovaj dobio Endija, pa je sada " strah i trepet " nego zbog umora.

                  EDIT: Ziki rešio od Kirjosa da napravi čoveka. I dobro su krenuli - pobedom protiv braće Brajan
                  Last edited by Marija81; 12-03-17, 11:53.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by Marija81 View Post
                    Nemam šta da dodam.

                    Međutim, da vidimo noćas kako će Novak da krene.

                    O JJ ne vredi trošiti reči.
                    A Duciju sve čestitke, može on daleko, mada će biti teško protiv Pospišila, ne zato što je ovaj dobio Endija, pa je sada " strah i trepet " nego zbog umora.
                    Od Noleta nemam pojma čemu da se nadam. U jedno sam siguran kako je krenulo i kad se pogleda race lista bar ćemo sigurno imati pravu zabavu na svakom turniru

                    Comment


                    • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                      Od Noleta nemam pojma čemu da se nadam. U jedno sam siguran kako je krenulo i kad se pogleda race lista bar ćemo sigurno imati pravu zabavu na svakom turniru
                      Prvi meč je uvek težak.
                      Nadam se samo da neće krenuti sporo i da neće biti mrcvarenja.
                      Ako krene tako onda ništa od titule, a ja se ipak nadam da može.
                      Sve je konačno na svom mestu, nema povreda, sve iza zavese je rešeno...
                      Sve od njega zavisi.
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Ocekivao sam Marijev pad iako ne ovako drastican. Razlozi su jasni.

                        Prvo, samozadovoljstvo. Osvojio je sve u godinu dana sto mu je bio realni cilj. DC, jos jedan Uimbldon, jos jednu Olimpijadu (postavio rekord koji nece biti lako oboriti), WTF i najvaznije, postao je broj jedan. Poslije toga je neminovan pad motivacije.

                        Drugo, previse je forsirao od USO do kraja 2016. To neminovno mentalno pa i fizicki iscrpljuje.

                        Trece, svako zeli skalp broja jedan i igra iznad prosjecno. Sad je na Mariju da osjeti kako to izgleda.

                        Inace, Ko moze biti vise razocaran dosadasnjom sezonom, Novak ili Mari?

                        Comment


                        • Originally posted by NI View Post
                          Ocekivao sam Marijev pad iako ne ovako drastican. Razlozi su jasni.

                          Prvo, samozadovoljstvo. Osvojio je sve u godinu dana sto mu je bio realni cilj. DC, jos jedan Uimbldon, jos jednu Olimpijadu (postavio rekord koji nece biti lako oboriti), WTF i najvaznije, postao je broj jedan. Poslije toga je neminovan pad motivacije.

                          Drugo, previse je forsirao od USO do kraja 2016. To neminovno mentalno pa i fizicki iscrpljuje.

                          Trece, svako zeli skalp broja jedan i igra iznad prosjecno. Sad je na Mariju da osjeti kako to izgleda.

                          Inace, Ko moze biti vise razocaran dosadasnjom sezonom, Novak ili Mari?
                          Pah mrtva trka , ali pošto je Nole davnih dana pokazao mnogo veći kvalitet. Onda sam ovim rezultatima ću da kažem da je sigurno to on.

                          Comment


                          • Originally posted by Srkisa View Post
                            Tur ove godine nikad nije bio nepredvidiviji,Marej prvi(prosto sto vise gledam to mi sramotnoo od koga je Novak izgubio prvo mesto),Novak drugi(sve je rečeno),u nekim svojim ludim fantazijama vidim Rogera sa 36godina na ye No1 i to bez sezone šljake da ga uzme jer su ostali toliko nesposobni u ovom trenutku,mada i dalje vise sanse ima Rafa,ali ako Roger dobro odradi Iw i Miami(ako bude igrao)sve je moguce,zaista kad covek sa 36 godina deluje kao najkvalitetniji igrac uz Gs onda vidimo kakva je konkurencija trenutno u tenisu
                            Brutalna. Mislim da tenis ovo ne pamti, ima sigurno barem 7 pretendenata na broj 1. i još sigurno 15 igrača u borbi za top 10. Pritom dobar broj mladih igrača tipa Ruuda, ili Chunga koji će tek reći svoje.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Originally posted by Velikiajnstajn View Post
                              Brutalna. Mislim da tenis ovo ne pamti, ima sigurno barem 7 pretendenata na broj 1. i još sigurno 15 igrača u borbi za top 10. Pritom dobar broj mladih igrača tipa Ruuda, ili Chunga koji će tek reći svoje.
                              Slažem se , kako ovi igraju sad je mrtva trka za broj 1, ali još veći haos je za top10

                              Comment


                              • Meni je utisak da je ATP kao PL zadnjih godina. Mnogo pretendenata za titulu, ali je nivo opao u odnosu na ranije. Mislim jasno je da Federer nije onaj od pre 10 godina a ni Rafa nije kao iz 2008-2014. Nole je pao u formi, Endi rano ispao na AO, trebalo je da ispadne i u Dubaiju, sada ispao. Ne moze se reci za ostale koji imaju oko 25 godina da igraju i priblizno kao gore spomenuti u tim godinama. Cak ni mladji. Ne postoji igrac medju U21 u prvih 20 (eto Zverev 20.) i ja mislim da niko od njih nije prosao ni prvu nedelju na GS nikada. Zvereva koji da kazemo predvodi novu generaciju ubrajamo kao nekog ko moze da osvoji titulu, a on mislim da nikad nije igrao ni QF mastersa. Od U23 igraca mislim da jedno Kirijos ima drugu nedelju na GS. QF mu je najbolji rezultat. U tim godinama su RF RN i ND imali GSove, a nova generacija ne izgleda ni kao da je blizu. Interesantno je za gledanje, jer su svi sada podlozni ispadanju i neocekivanim rezultatima, ali kvalitet je opao. Mislim kvalitet celokupnog tenisa se mozda i digao jer sada ima i dosta nizerangiranih koji vec konstantno izbacuju neke od favorita M Zverev, Istomin, Donskoy itd. ali najboljima je pao nivo igre. Pa Kveri je uzeo titulu, prvu u karijeri ATP 500.

                                Comment

                                Working...
                                X