Announcement

Collapse
No announcement yet.

INDIAN WELLS 2017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kod Murraya je žrijeb dosta lagan, guraće daleko

    Comment


    • Vasek
      Docekah ja da on ostvari veliku pobedu

      Sent from my Z3 compact <3
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Dušan Lajovic na Vaseka
        Mislim da je vreme da Duci se odapne do 1/4 ili čak do 1/2 finala

        Sent from my SM-G935F using Tapatalk

        Comment


        • Neće IW da ga Endi pokori Pa mora i njemu nešto od Mastersa da fali!

          Comment


          • Mara je to znala jos pre pocetka turnira.
            Ne znam sto se iko odavde cudi takozvanoj "senzaciji" kada je vec predvidjeno.
            Mara za admina!
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ono kada se laganica pretvori u pakao.
              Mec sa dosta obrta u kome Mari sa tri brejka nije mogao ni do seta.
              Tesko da b se mogla povuci neka paralela sa mecom na AO-u jer Vasek nema igru sa toliko varijacija kao Misa i preterano ne insistira na SV-u kod servisa.
              Utisak je kako je Mari nadigran upravo tamo gde je najjaci a to je igra sa osnovne linije. Pospisil iznenadjujuce stabilan i cvrst u tom segmentu sa zavidnim brojem dobijenih razmena. Naravno da nisu izostali Vasekovi izlasci na mrezu kojih je svakako bilo dosta sa promenljivim uspehom medjutim za ovu priliku akcenat ostaje na odlicnoj igri sa osnovne.
              Sa ovim mecom sada iz ove polovine mozemo dobiti iznenadjujuceg finalistu.
              sigpic

              Comment


              • A vidim da je Jeleni bilo malo i 6-1 4-1 ....
                Mada to je klasiku za nju.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Sta je bilo sa Vasekom uopste. Ja sam ga zadnji put gledao mislim prosle godine ili mozda cak pretprosle i smatrao sam kao i Bojana da ima kvalitet da bude vrhunski igrac(Top 20) ali vise nista nisam cuo o njemu. Jel' imao neku povredu ili je jednostavno lose igrao npr. nesto kao Borna?

                  Comment


                  • Na W 2015 sam ga gledao cini mi se zadnji put. Mislim da je to ono kad je izbacio Viktora.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Sta je bilo sa Vasekom uopste. Ja sam ga zadnji put gledao mislim prosle godine ili mozda cak pretprosle i smatrao sam kao i Bojana da ima kvalitet da bude vrhunski igrac(Top 20) ali vise nista nisam cuo o njemu. Jel' imao neku povredu ili je jednostavno lose igrao npr. nesto kao Borna?
                      Pre dve/tri godine je bio u dobroj formi,i onda je pao,u dublu je ostvarivao velike rezultate
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Svi znamo da se Endi teško bori sa pritiskom pogotovo u zadnje vreme. Mislim lako je bilo prošle godine postati prvi sa onakvim Noletom i sa serijom na turnirima iz serije 500.

                        Comment


                        • Pored povreda i Pospisil je oduvek imao problema sa fizickom spremom, verovatno razlog sto se jedno vreme fokusirao na dubl. Uz Sock-a igrac koji najcesce ima grceve na terenu ..
                          Similis simili gaudet

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Sta je bilo sa Vasekom uopste. Ja sam ga zadnji put gledao mislim prosle godine ili mozda cak pretprosle i smatrao sam kao i Bojana da ima kvalitet da bude vrhunski igrac(Top 20) ali vise nista nisam cuo o njemu. Jel' imao neku povredu ili je jednostavno lose igrao npr. nesto kao Borna?
                            Bio je i povredjen, ali jednostavno je pao u formi, tj. bio je ocajan, mozda moze da se povuce paralela sa Grishom, samo sto je kod Pospiisla to bilo ekstremnije.
                            Ali sad je uzeo Woodforda za trenera i polako je krenuo nadam se da ce uskoro uci u top 100, da ne bi morao da igra kvalifikacije
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                              Svi znamo da se Endi teško bori sa pritiskom pogotovo u zadnje vreme. Mislim lako je bilo prošle godine postati prvi sa onakvim Noletom i sa serijom na turnirima iz serije 500.
                              Sto je najgore i na turnirima iz serije 1000 mu je zreb bio izuzeto povoljan.
                              Setite se sta je sve osvojio od mastersa : Rim, Sangaj, Pariz - i kada pogledamo koga je imao za protivnike na tim turnirima mnogo toga nam je jasno.
                              Opet on je svoj cilj ostvario postao je N1. A sada se jasno vidi da je Novak bio iole normalan, da ne bi nikada ni silazio sa te pozicije.
                              Jbg, sve ima svoju cenu, pa tako i Novakov dugo cekani RG i cetvrti slem u nizu i jedini koji mu je falio; a i Endijev konacno docekani N1 i brdo velikih a vise malih turnira koje je morao da igra da bi ga se domogao. Sve polako stize na naplatu.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Marej nikad nece biti velikan, on je postao prvi zbog malih turnira, igrajuci sve zivo, pobjedjivajuci konstantno tenisere van top 10. On je kralj turnira serije 250 i 500 ali kad treba opravdati status na najvecim turnirima onda gubi od totalnih teniskih neznalica i tenisera koji su realno dvije do tri klase ispod njegovog nivoa. Bas neiskoriscen talenat i puni potencijal, ali sve smo to vec znali, on je broj jedan maltene od ljeta i najstrasnije je kiksnuo na USOu, AOu i sad Indijan Velsu, tri najveca turnira u tom periodu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X