Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Ja da sam na mestu Federerovih navijaca ja bih najvise zeleo nemogucu misiju za njega tj - RG.
    Jer je to prilika da od svega ima barem po 2 komada. Pa tek onda W i US i AO.
    Ma kakav RG, lepo bi to bilo zbog te 2 titule na svakom Slemu, ali realnost je da tamo nikad nije imao sta da trazi ako ga doceka Rafa, a tu je i Novak (pod uslovom da se unormali). Vece su sanse da ce brojati do 10 na Vimbldonu, nego da uzme ikada vise RG. Kao i sto sam kazes - nemoguca misija, zato i ne treba na to trositi mastu
    Sto se mene tice, opet ponavljam, da uzme jos jednom taj mrtvi USO pre penzije i nek uziva. Ne mogu da prezalim da nije uspeo bar jednu titulu tu da uzme od 2009.
    Verujem da Bojana ne bi imala nista protiv da nam u ovoj godini ispuni zelje
    Last edited by Mr. Wolf; 25-06-17, 17:03.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • sigpic

      Comment


      • Koliko mi je drago sto je Feli uzeo titulu

        uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Da l ce ti biti tako drago kad izbaci Rodzera sa Vimbldona
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Cek da vidim prvo zreb, sad imamo par dana odmora

            uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Stefane samo oštro i na prvu.Nedaj se da te poremete ovi provokatori.Nikola nije najbolji igrač, samo Ivano Balić

              Inače Role strpao malog (buduceg kralja) u 52.minute na travi, nema sta rezultat za sve pohvale
              Last edited by LegendaBL; 25-06-17, 18:44.
              sigpic
              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

              Comment


              • Treba uvesti i neke zabrane za clanove ovog foruma...
                Pa tako Nikolici zabraniti da prognozira van igrica rezultate i pobednike ...

                #samokazem

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • hahahahahaha
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Kako li tek igra kada mu je nivo malo "visi" od "O tugo jesenja"???
                    Jesi li gledao Federerove mečeve prije finala, ili ovako padobranski nastupaš?

                    Doduše, prvi set je Zverev užasno odigrao, ali u drugom sve zasluge idu Federeru. Digao je u finalu nivo igre makar za 40 %. Injekcija samopouzdanja je ubrizgana budući da je pobijedio odličnog igrača kako god da je on igrao. Ipak, ne mogu prežaliti Štutgart i nedostatak mečeva. Vidjećemo. Wimbledon je nepoznanica za sve.
                    Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                    Comment


                    • Originally posted by amnesiac View Post
                      Jesi li gledao Federerove mečeve prije finala, ili ovako padobranski nastupaš?

                      Doduše, prvi set je Zverev užasno odigrao, ali u drugom sve zasluge idu Federeru. Digao je u finalu nivo igre makar za 40 %. Injekcija samopouzdanja je ubrizgana budući da je pobijedio odličnog igrača kako god da je on igrao. Ipak, ne mogu prežaliti Štutgart i nedostatak mečeva. Vidjećemo. Wimbledon je nepoznanica za sve.
                      Pa dobro, ne bi bilo prvi put da dolazi na W samo sa mecevima iz Halea
                      Bilo bi nezgodno da je i u Haleu odmah izgubio, ali ovako, ova nedelja je protekla bas savrseno, mucio se u nekim mecevima ali je na kraju znacajno podigao nivo igre.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Kako ce deda da izdominira ovaj Vimbldon,prisustvovacemo istoriji,covjek u 36.godini dere sve redom,bice to za pamcenje,moracu nesto za smirenje nabavit,vec me hvata mucnina,Ljubicic skace po tribinama,divlja,Mirka u ekstazi,Federer place,pisu se hvalospjevi,uff tesko ce mi sve to past.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          Pa dobro, ne bi bilo prvi put da dolazi na W samo sa mecevima iz Halea
                          Bilo bi nezgodno da je i u Haleu odmah izgubio, ali ovako, ova nedelja je protekla bas savrseno, mucio se u nekim mecevima ali je na kraju znacajno podigao nivo igre.
                          Radi se o tome da su mu mečevi potrebni zbog manjka istih u proteklih 4 mjeseca. Kad bi mu se pogodilo da prvih nekoliko na Wimbledonu budu bez potencijalnih mina, a idealno bi bilo da mu se otvori kao prošle godine. Ove godine je, srećom, zdrav - to je velika razlika.
                          Australian Open (2004, 2006, 2007, 2010, 2017, 2018) French Open (2009) Wimbledon (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2009, 2012, 2017) US Open (2004, 2005, 2006, 2007, 2008)

                          Comment


                          • Trava jeste nepredvidljiva,ali realno nema njega ko da pobjedi trenutno,pitanje je bi li ga u ovogodisnjoj formi iko mogao pobjedit od velike cetvorke i da su u formi ,jednostavno ce da im oguli kozu svima tamo.

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Kako ce deda da izdominira ovaj Vimbldon,prisustvovacemo istoriji,covjek u 36.godini dere sve redom,bice to za pamcenje,moracu nesto za smirenje nabavit,vec me hvata mucnina,Ljubicic skace po tribinama,divlja,Mirka u ekstazi,Federer place,pisu se hvalospjevi,uff tesko ce mi sve to past.
                              Nidje veze...ide deda najdalje do QF a onda...jaoooo biće mi žao ali to je surova realnost...ne smijem ni da gledam
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                              Comment


                              • Originally posted by amnesiac View Post
                                Radi se o tome da su mu mečevi potrebni zbog manjka istih u proteklih 4 mjeseca. Kad bi mu se pogodilo da prvih nekoliko na Wimbledonu budu bez potencijalnih mina, a idealno bi bilo da mu se otvori kao prošle godine. Ove godine je, srećom, zdrav - to je velika razlika.
                                Pa nije bas 4 meseca, pre ce biti 2.5
                                6 meceva na travi je sasvim solidno, vise od ostalih glavnih konkurenata
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X