Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kako? Je l se sisao tamo 2013 ili '14 pred Rim pa je morao posle brzem bolje da pusta da ne bi izbio skandal. To traje mesec-dva dok ovi olabave sa pritiskom..kakva Mirka kakva Siska, one bi da pomaze onako muzevno kratko osisanu vlas...al mucak, Voren Bafet zapoveda.
    --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

    https://ibb.co/cD1Xnq

    Comment


    • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Fića View Post
        Pa kako? Je l se sisao tamo 2013 ili '14 pred Rim pa je morao posle brzem bolje da pusta da ne bi izbio skandal. To traje mesec-dva dok ovi olabave sa pritiskom..kakva Mirka kakva Siska, one bi da pomaze onako muzevno kratko osisanu vlas...al mucak, Voren Bafet zapoveda.
        U pravu si. Ima logike.
        Ali najbolji primer je ipak Agasi
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Pa to ti pricam Marija.. ko bi se jos brukao sa onakvim perikama a da to nije bilo onako bas nuzno.. A pazi sad, sve zvezde koje su nosile Nike ostale su bez kose..Sampras je skoro celav(jos je relativno mlad covek), ova dvojica nece da se bave.. A to je sad neka druga prica, off iz off-a.. Laku noc.
          --ZA GOSPODINA GOVEDARICU OD NJEGOVOG VERNOG SK FAN KLEBA--

          https://ibb.co/cD1Xnq

          Comment


          • Originally posted by Fića View Post
            Pa to ti pricam Marija.. ko bi se jos brukao sa onakvim perikama a da to nije bilo onako bas nuzno.. A pazi sad, sve zvezde koje su nosile Nike ostale su bez kose..Sampras je skoro celav(jos je relativno mlad covek), ova dvojica nece da se bave.. A to je sad neka druga prica, off iz off-a.. Laku noc.
            Ma bila sam ironična. Ko može da naredi nekome kakvu će frizuru nositi ?!
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Originally posted by Sarafa View Post
              Decko je rodjen u Nemackoj, i sto se njega tice, on je Nemac. I moja baba je dosla iz Hrvatske, pa se ja ne smatram Hrvaticom nimalo, jer veze nemam s tom drzavom. On je rodjeni Nemac, i ima ista prava i obaveze kao i svaki drugi Nemac.
              Vrlo je ovo jednostavno Ne znam što neki ljudi to ne mogu da svare u svojoj glavi

              Comment


              • Originally posted by NEMANJA97 View Post
                Vrlo je ovo jednostavno Ne znam što neki ljudi to ne mogu da svare u svojoj glavi
                Neki ne sumnjam da ćeš objasniti jer si kako kažeš svario to brzo, kao ja kilo bureka poslije ponoći. Samo mi nemoj zadnju rečenicu objašnjavati.

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Neki ne sumnjam da ćeš objasniti jer si kako kažeš svario to brzo, kao ja kilo bureka poslije ponoći. Samo mi nemoj zadnju rečenicu objašnjavati.
                  Za državljanstvo je priča vrlo jednostavna pa tu nema šta da se objašnjava. Tako da ona priča ne pije vodu , ali dobro. Neko ima potrebu da izbacuje takve stvari

                  Comment


                  • Federer ako ovako nastavi da igra, nece on ni do polufinala doci na Wimbledonu.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by maliajnstajn View Post
                      Federer ako ovako nastavi da igra, nece on ni do polufinala doci na Wimbledonu.
                      Ali zato je na kladži i dalje prvi favorit

                      Comment


                      • U penziju, ne brukaj se.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ne znam šta hoćete od Rogera, Karen igra brutalan tenis, ubija lopticu sa oba krila. Na stranu što će Roger ovo dobiti na iskustvo, Karen je već sad u stanju da dobije svakog na touru što je sjajno.

                          Kakav nas Wimbledon čeka. Roger, Rafa, Nole, Endi, Saša, Stan, Kyrgios, Raonić, Thiem, Muller, Feli, Karen, Luka..

                          Pa i Shapovalov i Rublev ako budu smireni mogu do dobrog rezultata. Strašna generacija tenisera se radja.
                          Last edited by Velikiajnstajn; 24-06-17, 13:42.
                          1. Andrey Rublev
                          2. Thanasi Kokkinakis
                          3. Alexander Zverev
                          4. Ernesto Escobedo

                          Renesansa tenisa u 2016 godini.

                          Comment


                          • Ovaj teren u Halleu je vise zemlja, nego trava. Kako lose otskace loptica.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • GOAT!
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Izvuce se nekako, ali mora jos da podigne formu za W.

                                uvek Sony, nikad Shaomi using Tapatalk
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X