Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP World Tour Series 500 - 2017. godina

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta je ovo i kako ste editovali stare postove

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Nemanja otpremio covjeka u Barcelonu da ide sutra gledat u polufinale Rafu, hoce li ga isti proklinjati do kraja forumaske karijere

      Pjevat ce nas Jaques sto si tako zao zivote sto poslusah Nemanju...


      Na 5:5 30:40 break lopta za CHunga baš nisam imao dobar osječaj.

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Kao sto se Finiks glavni grad Arizone digao iz pepela tako ce i Cung Nemanja, tebi u inat
        Nema potrebe da se diže neko meni u inat. Pošto nisam dugo na forumu , još jedanput da napomenem da pratim mlade tenisere i za svaki uspeh će mi biti drago.
        Tako da nema potrebe da radi bilo śta meni u inat

        Originally posted by notorious View Post
        A sjećaš se kad si mu komentarisao brata

        https://www.sportklub.info/forum/sho...=1#post1461951

        Ne znam šta se s njim desilo, možda bi Nemanja mogao znati?
        Originally posted by Vladan View Post
        U da, sta je bilo s njim, Jovan Jo Cung mescini.
        Evo zna Nemanja za brata: on je 93 , znači 3 godine stariji i mnogo manje uspeha ima u odnosu na mlađeg brata

        http://www.itftennis.com/procircuit/...erID=100117200

        Comment


        • Svidja mi se kako igra Chung,tenisu trebaju ovakvi igraci.Podsjeca malo stilom igre na Djokovica,nadam se da ce se sto vise ovakvih igraca pojavljivati u narednom periodu,previse je ovih visokih igraca sa jakim servisom medju mladjima potrebno je sto vise raznovrsnosti.

          Comment


          • Originally posted by jacques9 View Post
            Na 5:5 30:40 break lopta za CHunga baš nisam imao dobar osječaj.
            Sve je prošlo po očekivanju Nadam se da ćeš gledati Nadala u pf i da ćeš u nedelju gledati finale Nadal-Tim
            Ovo su bar moje želje , a za ostale da se zna da neće biti navijanje protiv Endija nego za Tima jer ga pratim

            Comment


            • Zeballos u polufinalu,stari znanac.Svasta moze bit sjutra.

              Comment


              • Još za Čunga da dodam neki od narednih ciljeva je: kako se sad polako učvrstio u 100 (sad je 78-mi) Pa sad bi trebalo da krene u dalje probijanje ka top50 što bi samim tim i bio rang karijere. E sad videćemo šta će mu doneti nastavak sezone

                Comment


                • Strasan mec su odigrali danas Rafa i Hyeon. Kapa dole za Cunga, drzao se bas dobro u toku celog meca. Odavno nisam gledao boljeg Nadala, lik raznosi forhendom, mislim da mu je ovo najveci nivo jos od 2015 godine, ostaje samo da vidimo kako ce to izgledati protiv top igrace. Bitno je da se FH vratio, takodje i defanziva je sasvim pristojna i ovo je svakako odlicna uvertira za Pariza i preostale Masterse.

                  Sa druge strane Cung je pokazao Zverevu kako treba igrati protiv ove najbolje. Lik ima strasan balans tela, kako lagano prelazi od odbrane u napad, bukvalno mini verzija Djokovica. E sad po meni on je previse defanzivan i to mora da promeni u buducnosti, al docice to s vremenom nema tu dileme. Nema razlog da bude tako defanzivan kad mu je ofanzivna igra sasvim pristojna.

                  Vidim da neko priziva titulu Mareja, ne vidim ja kako bi on dobio Nadala ovde, ne vidim kako ce doci i do seta jer je Rafa mnogo bolji trenutno. Marej je los sljaker i ono prosle iz prosle sezone je bio samo izuzetak i koristenje pada Nadala i Federera. Takodje mislim da ce izletiti sutra protiv Tiema jer igra kriminalno.
                  OVAKO

                  Comment


                  • Originally posted by NEMANJA97 View Post

                    Evo zna Nemanja za brata: on je 93 , znači 3 godine stariji i mnogo manje uspeha ima u odnosu na mlađeg brata

                    http://www.itftennis.com/procircuit/...erID=100117200
                    Sad izbacas random Kineze priznaj
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Sad izbacas random Kineze priznaj
                      Ne koliko god voleo ili želeo sad te ne zajebavam
                      I ne Kineze nego Korejance To mu je stvarno brat , eto proveri opet ako meni ne veruješ

                      Comment


                      • Svaka cast Neco, ti si gospodar tenisa, ja moram u potpisu da te stavim, ako dozvoljavas naravno
                        sigpic

                        Comment


                        • hodajuća legenda

                          Comment


                          • Ako je itko zaluzio potpis kod Vladana

                            Comment


                            • Тим решио да одере Мареја?

                              5/2

                              атрактивна игра, као да је егзебиција, баш лепо, публици се усијали дланови...
                              Last edited by Žika; 29-04-17, 13:21.
                              sigpic

                              Comment


                              • Bas rutinski set, ok igra, nista perfektno, ali solidno, jedan izgubljen servis 3 brejka, stvarno rutinski, Endi bez sansi i ideje u ovom setu, osecaj kao da igra protiv 100. na svetu. Videcemo sada drugi set i koliko ce se stvari promeniti. Tesko da ce biti kao u prvom.

                                Comment

                                Working...
                                X