Announcement

Collapse
No announcement yet.

Predsezona i testovi 2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da pomognem sa pitanjem koji bolid vam je najlepši, sad kad su bili na stazi mnogo bolje izgledaju nego u studiju. I neverovatno koliko su mi prethodni bolidi izgledali neutralno do skora, a ovi od starta bolje (još od prvih skica takoreći). Sad? Gledam prošlogodišnju predsezonsku temu i ne mogu da verujem šta smo mi gledali 8 godina...

    Evo ih slike sa staze, idu u spojler jer su velike i ima ih...

    Spoiler


















    Comment


    • Pa valjda im nije stanje toliko loše

      Comment


      • Pa nisu odradili punu simulaciju trke ni Max ni Dani, obojica su imali probleme... Nasuprot tome obojica iz Mercedesa i Vettel su odradili bez ikakve frke, dok je Kimi imao taj bag sa elektronikom pa su stali iz predostrožnosti.

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          Mislim da RB nema šansi da ozbiljnije napadne titulu ni ove godine, Reno je radio na motoru, ali još nisu ispeglali sve probleme. RB13 deluje kao solidan bolid koji će sigurno biti sve bolji (RB je pokazao da je tim koji tokom sezone najviše napreduje toliko puta do sad), ali pouzdanost pogona će biti problem na početku. Performanse još trebaju da se vide. Imali su problema svi Reno timovi tokom testova, a navodno agregati ni tako nisu bili ni blizu 100% zbog pouzdanosti...
          Tacno nisu ih vozili punom snagom zbog problema sa pouzdanosti ali iz Renaulta su rekli da ce za Melburn to srediti i da ce moci voziti punom snagom. Plus rekli su da od Barcelone stize znacajan upgrade.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • Nisu ni Mečka ni Ferrari vozili punom snagom... Ovo je samo moj utisak, prosto mislim da imaju premalo krugova ove zima i da nisu spremni koliko crveni i srebrni. Ako neko može da nadoknadi to tokom sezone, to je Red Bull.

            Comment


            • Ee jbg nadohnada ako će opet RB na startu da zaostane , a Ferari posle da se izgubi. Na kraju opet Mercedes uzima titulu

              Comment


              • Originally posted by Vanja #66 View Post
                Nisu ni Mečka ni Ferrari vozili punom snagom...
                Verujem da su vozili sa vise snage od Red Bula.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • LOL

                  Послато са ZTE Blade V6 уз помоћ Тапатока
                  If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                  Comment


                  • James Allen ovako vidi raspored:

                    https://www.jamesallenonf1.com/2017/...-look-out-for/

                    Comment


                    • Ko radi taj i griješi, šta sad.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • I oni su poludeli zbog Rosberga...

                        Comment


                        • Force India prelazi u nove boje



                          Nije šala, sponzor BWT ima timove u nekoliko šampionata i svugde su bolidi takvih boja. Sponzorstvo od 15-20 miliona je u pitanju izgleda. Na stazi ne izgleda toliko roze...
                          Spoiler

                          Comment


                          • Pink u Formuli 1?
                            Taman sam mislio da posle odlaska Ecclestonea, F1 ponovo kreće u prepoznatljivom pravcu, kad ono pink bolid. Ovo treba zabraniti.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Nisam ljubitelj roze boje, ali postaje mi muka kad vidim crnu i sivu... Dobra promena u tom smislu. Kažem, na stazi ne izgleda tako loše. O ovom se šuškalo već neko vreme. Sahara je glavni sponzor, Džoni Šetač je uleteo pred Novu godinu, sad BWT... Svaka čast ekipi!

                              Comment


                              • Sad su najlepsi.
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X