Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mare njemu RG, Nole vratio prvim mestom

    Comment


    • Gde je Samuraj? Opet se napio.

      Comment


      • Opasan posao je Marej obavio u poslednja dva meseca, nema sta.

        Comment


        • Originally posted by torpedo View Post
          To je imeni čudno, čoveku sve ravno, drži onaj tanjir ko da je uzeo turnir....
          Dobro je onda što nisam gledala...
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by torpedo View Post
            To je imeni čudno, čoveku sve ravno, drži onaj tanjir ko da je uzeo turnir....
            Pretjerujete stvarno.
            Jel trebao bojkotirati dodjelu ili možda razbiti tacnu Andyu od glavu.
            Nije divljak, gospodski i šampionski je podnio poraz.

            Comment


            • Joooj nama balkancima stvarno malo treba. Ako i jedan sportista sa ovih prostora nije zaslužio nijedne jedine kritike to je onda Nole. Bukvalno niko nema pravo nijedne riječi da kaže protiv njega. Nole se podnio gospodski, sportski, emocije moraš tad da sakriješ, i da čestitaš protivniku.
              Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

              Comment


              • Originally posted by skeptik View Post
                Samo opusteno. Moralo je ovako, vec sam rekao ranije. Ne moze se protiv sudbine. Brexit, Chicago Cubs osvojili prvenstvo u bejzbolu posle 108 godina, gubili u plejofu 1:3, pobedili na kraju sa 4:3. Trump presednik USA. Marej zaostajao posle RG 8000 poena za Novakom, na kraju zavrsio kao prvi, i naravno najvece iznenadjenje ove godine, Cilic prvi put pobedio Novaka.
                Godina cuda, ne moze se protiv toga.
                Odbojkaši osvojili SL.

                Comment


                • Uvek Novak sportski čestita i podnosi poraz, čak i previše možda... a navijači, ko navijači...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Unofficialpage View Post
                    Joooj nama balkancima stvarno malo treba. Ako i jedan sportista sa ovih prostora nije zaslužio nijedne jedine kritike to je onda Nole. Bukvalno niko nema pravo nijedne riječi da kaže protiv njega. Nole se podnio gospodski, sportski, emocije moraš tad da sakriješ, i da čestitaš protivniku.
                    Ti bi ga sigurno sad izljubio koliko te je obradovao.

                    Comment


                    • Jeste da mi tenis koji igra Mari kvari očinji vid ali je red čestitati njegovom jedinom navijaču u baruštini ovdašnjoj.
                      Čestitam Samuraju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by goku View Post
                        Ti bi ga sigurno sad izljubio koliko te je obradovao.
                        Jašta. Još sam jučer rekao da Nole nije na visokom nivou kako se ovdje predstvalja već da je Kei očajno odigrao ali ste me napali.
                        Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                        Comment


                        • Nije Novak jednom izgubio meč, nije u tome stvar. Marej ništa nije radio, čekao da Novak izbaci u aut ili u mrežu . Novak -odsustvo borbenosti, taktika nije postojala, on ravan....Pepe meditira, Boris ko prepariran, Vajda se ne javlja. Kao da je sve bilo jasno samo još da odigraju meč. Nisam pobornik zavjera bio a nisam ni sad, jednostavno sam zbunjen. Nije propast svijeta, teško bi sačuvao prvo mjesto u prvoj polovini sezone ali je .....

                          Comment


                          • Endi igra svoj tenis koji igra vec deset godina. Jednostavno mu je lakse psihicki izaci na kraj i sa ostalim igracima kad zna da su Novak, Rafael i Roger potroseni igraci.

                            Zverev ce ovo sve preslusavati naredne sezone.
                            1. Andrey Rublev
                            2. Thanasi Kokkinakis
                            3. Alexander Zverev
                            4. Ernesto Escobedo

                            Renesansa tenisa u 2016 godini.

                            Comment


                            • Kanalizacija od portala

                              http://sport1.ba/kategorija/ostali-sportovi/tenis
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Prle!
                                U duhu fair play odnosa koji su na ovom forumu oduvijek vladali, osjećam dužnost da čestitam Novaku na zasluženom drugom mjestu. Pri samom fotografisanju kod dodjele pehara, bilo je primjetno koliko mu tacna kao simbol drugog mjesta i gubitnika u finalu bolje stoji. Tim prije što je definitivno najbolji 'gubitnik' kojeg je tenis ikada vidio, pokazavši to nebrojeno puta svojim ljudskim čestitanjem protivniku nakon poraza, uključuući i pozdrav nakon večerašnjeg meča. Upravo zbog toga mu i pristaje da što češće gubi u završnicama velikih turnira, a imajući u vidu posljednjih nekoliko mjeseci, zasluženo drugi teniser svijeta ide ka tom putu

                                Kada je riječ o finalu, yebiga, zbog eksplicitnih scena nasilja teško je očekivati hihglihts na youtubeu u skorije vrijeme, tako da ako neko naleti na snimak meča, neka proslijedi na PM.

                                Bilo je lijepo družiti se sa vama ove sezone, lijep pozdrav i čujemo se dogodine. Posebno pozdravljam kolege Sandugpa, Vladana, Notu, @NI-a i naravno Olju, koju, iako sam razočarao sa nekoliko zadnjih postova, ja i dalje mnogo gotivim. Živjeli.

                                'Na tronu može biti samo jedan'.
                                Cinizam sa nijansama podj....bavanja, ja nisam tako fin kao Nole.

                                Comment

                                Working...
                                X