Announcement

Collapse
No announcement yet.

London 2016.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by skeptik View Post
    Kakve ce samo hvalospeve sada Novak da oda Mareju. A publika ce to pozdraviti ogromnim aplauzom.

    A posle ce uvek da navijaju protiv njega.

    I treba Boris da ga sutne. Evo i Vajda ga podrzava kako je sve to normalno. Nema ko da ga kritikuje, i tu je Boris razocarao najvise.

    Comment


    • Igra na stranu - stav je katastrofa.
      Čudan meč.

      Comment


      • Preslisao ga je Endi - pa bogami rutinski. Suvise pogubljeno Novak, bez jasnog plana igre.
        I sada ne moze niko da mu prebaci - Prvi si a nisi dobio Novaka! -
        A Nole da vidi sta mu je ciniti, ako zeli ovako da nastavi onda bolje da ne nastavlja.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Vise ni moj baksuzluk ne uspeva. Svaka cast Endiju...Bolji igrac trenutno,videcemo sta ce biti dalje sa Novakovom karijerom...Ovo boli...

          Comment


          • Ma sve namešteno, dogovoreno, ništa mi ne znamo 🙃

            Mi-4c

            Comment


            • Ova Novakova "ponosna" faca prema Mareju mi se gadi...Pocecu da mislim da uziva u ovome...

              Comment


              • Nije Andy navikao da ne drži tacne, težak mu je ovaj pehar

                Iduća sezona će biti super neizvjesna. Đoković je konačno dobio psihološki jakog Andya, koji mu je definitivno sada postao dostojan protivnik.

                Svaka mu čast, ponajviše na sjajnom kraju sezone i što je izgurao ovaj ritam i pritisak od očekivanja od njega da opravda ovo prvo mjesto.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Preslisao ga je Endi - pa bogami rutinski. Suvise pogubljeno Novak, bez jasnog plana igre.
                  I sada ne moze niko da mu prebaci - Prvi si a nisi dobio Novaka! -
                  A Nole da vidi sta mu je ciniti, ako zeli ovako da nastavi onda bolje da ne nastavlja.
                  Sandu, prebacuj se na Derby della Madonnina

                  Comment


                  • Originally posted by cssr View Post
                    jel ono Andi trazi da odstrane Ni-ja sa tribina
                    Hahaha ova ti dobra bila
                    "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

                    Comment


                    • Originally posted by pedja5000 View Post
                      Sramota. Od danas pa na dalje dacu sve od sebe da prestanem da gledam tenis na neko vreme. Imam nekih mesec ipodana da se naviknem na to.
                      Siguran sam da mnogo od nas ovde previse gubimo od svog zivota prateci Novaka. A ako on zeli da zivi zasto da ja ne zivim dobro zbog njega?

                      Razocaran sam. Jako sam razocaran Novakovim stavom. Ajde i igra nekako covece, ali bez omocija da je, da bude ravan?

                      Ustvari necu previse ni da pisem. Sada se svi nerivramo i siguran sam da ne citamo mnogo jedni drugi.
                      Samo opusteno. Moralo je ovako, vec sam rekao ranije. Ne moze se protiv sudbine. Brexit, Chicago Cubs osvojili prvenstvo u bejzbolu posle 108 godina, gubili u plejofu 1:3, pobedili na kraju sa 4:3. Trump presednik USA. Marej zaostajao posle RG 8000 poena za Novakom, na kraju zavrsio kao prvi, i naravno najvece iznenadjenje ove godine, Cilic prvi put pobedio Novaka.
                      Godina cuda, ne moze se protiv toga.

                      Comment


                      • Nije bila neka borba ne nagledasmo se tenisa nešto
                        Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                        Comment


                        • Originally posted by Indigo View Post
                          Spucao covek 30 neiznudjenih ko da nikada nije igrao protiv Mareja. Generalno gledano u ovom trenutku Novak nema dovoljno snage da probija Mareja sa osnovne.

                          Ako se pripremi za sledecu godinu uvek ce biti prvi favorit, bez obzira na podlogu I protivnika. Naravno ako se pripremi.
                          Ejj sa osnovne, u dvorani, dal možeš da veruješ... A ja ću početi da verujem u nečista posla, jer racionalnog odgovora nemam.

                          Ma kakva crna borba, ni b od nje. Malo mene sramota.


                          Što se BB tiče odmah posle onog njegove čudne i neobjašnjive konferencije na otvorenim terenima u BG, rekla da od saradnje sa BB od sledeće god nema ništa. Maxa se složila, Sandu nas napljuvao da nemamo pojma šta pričamo.. ali to je sada i manje bitno. Meni lično ne obećava trenutno ništa, al videćemo i to. Mislim kad njemu nije stalo.. o čemu pričamo...
                          Last edited by miloolja; 20-11-16, 20:19.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Odličan Andy. Polovinom prvog seta podigao nivo igre na reternu i od tad dominirao je do 4-1 u 2. setu. Nole nije bio na svom maksimumu ali trenutno bolje ne može, sa osnovne ne može pratiti ritam, Andy ne griješi kao prija, a Nole ofanzivno nije ga mogao probiti i Nole kad ne može svoju igru sa osnovne da igra da prebacuje vrlo teško će dolaziti do pobjeda.

                            Trenutno najbolji, podigao je nivo igre, naročito na psihološkom planu. Bit' će sljedeće godine vrlo teško dobiti.
                            Mirza Bašić najbolji čovjek u TOP 79. a i šire.

                            Comment




                            • Da se proveselimo ko ljudi. Pozdrav za velikog znalca Vladana

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ejj sa osnovne, u dvorani, dal možeš da veruješ... A ja ću početi da verujem u nečista posla, jer racionalnog odgovora nemam.

                                Ma kakva crna borba, ni b od nje. Malo mene sramota.


                                Što se BB tiče odmah posle onog njegove čudnoe i neobjašnjive konferencije na otvorenim terenima u BG, rekla da od saradnje sa BB od sledeće god nema ništa. Maxa se sloiža, Sandu nas napljuvao da nemamo pojma šta pričamo.. ali to je sada i manje bitno. Meni lično ne obećava trenutno ništa, al videćemo i to. Mislim kad njemu nije stalo.. o čemu pričamo...
                                To je imeni čudno, čoveku sve ravno, drži onaj tanjir ko da je uzeo turnir....

                                Comment

                                Working...
                                X