Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Kulambara View Post
    da li bi bio dobar da u moru vaseg intelektualnog diskursa odvojis minut za mene i pokusas da objasnis sta je promocija homoseksualnosti?

    kako to ide,gde to ide etc



    samo prostim recima,molim,ipak ja nisam vas nivo
    "Parada ponosa" je promocija i toga pored sveg neukusa.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Kulambara View Post
      da li bi bio dobar da u moru vaseg intelektualnog diskursa odvojis minut za mene i pokusas da objasnis sta je promocija homoseksualnosti?

      kako to ide,gde to ide etc



      samo prostim recima,molim,ipak ja nisam vas nivo
      Hoćeš ja da ti objasnim za sekund. Uzmimo da je neka pojava normalna. Data. Prirodno. Prirodno je dato da moramo da uzimamo tečnost da bi preživeli.

      Da bi kao vrsta preživeli, prirodno smo dobili reprodukiciju.

      Sad ako uzmemo da je homoseksualizam normalan, znači ja hoću samo sa muškarcima da budem do kraja života i svi muškarci na ovom svetu SAMO to žele (jelte normalno je) i isto tako žene samo sa ženama, kako ćeš, genije, da nastaviš reprodukciju?

      Pošto vidim da se frljaš akademskim terminima znaš i da se pojave posmatraju u ideal-tipskim slučajevima.

      Ako je homoseksualizam normalan, onda bi bilo normalno da svi, baš svi ovog momenta postanemo homoseksualci. Bez izuzetaka svi. Tako se proverava normalnost pojave.

      Pa mi ti objasni reprodukciju koja nastaje posle toga.

      Eto Miloš voli Nenada. Nemoj mi reći da bi morali sa ženama da se reprodukuju jer neće i ne vole to.

      Objasni mi kako se 4 homoseksualca koja žive na svetu, Nenad, Miloš, Danijela i Nevena reprodukuju? Svi su homoseksualci.

      Ako ubaciš to da moraju da spavaju kao strejt parovi, pada ti normalnost homoseksualizma. Ako ubaciš medicinu, pada ti normalnost.

      Za normalne stvari ne treba nikakva dodatna.

      I nemoj da si spomenuo antku, razbucaću te na polju antičkih homosa.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        "Parada ponosa" je promocija i toga pored sveg neukusa.
        kako moze to da bude promocija necega-sta ti smeta kod parade ponosa (bez navodnika,naravno)?to sto se ljudi bore da ih neko ne pretuce ili ubije sto milos voli nenada,kako to veli ovaj intelektualac dole?

        stvarno mislis da takve stvari mogu nekoga da nacine gejem?stvarno mislis da sam ja jedini kulambara na ovom forumu?stvarno mislis da sa mnom ne mozes da diskutujes_?

        Originally posted by Cassius Clay View Post
        Hoćeš ja da ti objasnim za sekund. Uzmimo da je neka pojava normalna. Data. Prirodno. Prirodno je dato da moramo da uzimamo tečnost da bi preživeli.

        Da bi kao vrsta preživeli, prirodno smo dobili reprodukiciju.

        Sad ako uzmemo da je homoseksualizam normalan, znači ja hoću samo sa muškarcima da budem do kraja života i svi muškarci na ovom svetu SAMO to žele (jelte normalno je) i isto tako žene samo sa ženama, kako ćeš, genije, da nastaviš reprodukciju?

        Pošto vidim da se frljaš akademskim terminima znaš i da se pojave posmatraju u ideal-tipskim slučajevima.

        Ako je homoseksualizam normalan, onda bi bilo normalno da svi, baš svi ovog momenta postanemo homoseksualci. Bez izuzetaka svi. Tako se proverava normalnost pojave.

        Pa mi ti objasni reprodukciju koja nastaje posle toga.

        Eto Miloš voli Nenada. Nemoj mi reći da bi morali sa ženama da se reprodukuju jer neće i ne vole to.

        Objasni mi kako se 4 homoseksualca koja žive na svetu, Nenad, Miloš, Danijela i Nevena reprodukuju? Svi su homoseksualci.

        Ako ubaciš to da moraju da spavaju kao strejt parovi, pada ti normalnost homoseksualizma. Ako ubaciš medicinu, pada ti normalnost.

        Za normalne stvari ne treba nikakva dodatna.

        I nemoj da si spomenuo antku, razbucaću te na polju antičkih homosa.



        za nesto ozbilnije ja prvo moram da znam neke stvari da bih sa tobom razgovarao...


        a homoseksualnost postoji,pa je ti zovi kako hoces...kaze se orijentacija,btw

        imas ljude levoruke,imas plavooke,imas sterilne,imas glupe,imas homoseksualce...
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Kulambara View Post
          kako moze to da bude promocija necega-sta ti smeta kod parade ponosa (bez navodnika,naravno)?to sto se ljudi bore da ih neko ne pretuce ili ubije sto milos voli nenada,kako to veli ovaj intelektualac dole?

          stvarno mislis da takve stvari mogu nekoga da nacine gejem?stvarno mislis da sam ja jedini kulambara na ovom forumu?stvarno mislis da sa mnom ne mozes da diskutujes_?






          za nesto ozbilnije ja prvo moram da znam neke stvari da bih sa tobom razgovarao...


          a homoseksualnost postoji,pa je ti zovi kako hoces...kaze se orijentacija,btw

          imas ljude levoruke,imas plavooke,imas sterilne,imas glupe,imas homoseksualce...
          I očekivao sam neki takav lelemudski odgovor. Čim dodju činjenice na teren odmah se relativizuje. Hvala lepo, pobedio sam.

          To postoji oduvek i to se zove seksualna devijacija


          Sent from my iPhone using... using my brain cells

          Comment


          • Evo sam sad prelistao poslednjih 20-ak strana na ovoj temi. Znaci, odje Izet Fazlinovic ima makar dupli nalog, ako ne i jace

            A sto se homoseksualaca i ostalih abominacija tice... Smatram da na sve to utice vaspitanje ili nedostatak istog. Homoseksualizam postoji od kako je civilizovanog drustva, ali je ovo sto se danas desava van svake pameti Svim zivim bicima je u prirodi da se uparuju sa suprotnim polom i da se razmozavaju. Iza zatvorenih vrata neka radi sta je kome volja, ali nije uredu da se ide protiv Boga ili protiv evolucije... Sve zavisi ko koji pravac podrzava, je li... Ali kako god obrnes i okrenes, homoseksualizam kakvim se danas predstavlja je i protiv evolucije i protiv religije.

            Ako ti je volja da pusis ku*ac, slobodno ga pusi koliko ti volja... Samo nemoj taj stav da forsiras i da ga nabijas u facu djeci i nama koji se ne slazemo sa tim.

            Imam drugova i drugarica pedera i lezbejki koliko ti volja. Sasvim normalni ljudi. Vole nekad da me cape kad ne obracam paznju, ali boze moj... I to je kompliment, je li Sve to podrzavam dokle god se to silom na sramotu nama ostalima ne gura u lice.
            Last edited by powerslave; 28-07-20, 09:42.

            Comment


            • Inace, radi se 80-90 sati nedeljno... nema vala nista novo. Veliki pozdrav za sve forumase, pa cak i za moderaciju! Evo sam uzeo da spremim neke gomboce... Jes da niko zivi nikad nije cuo za gomboce, ali vjerujte mi, to postoji. Dala mi recept jedna baba iz Novog Sada. Evo da ne bude da ja lazem, moze Ricma da potvrdi.
              Last edited by powerslave; 28-07-20, 09:52.

              Comment


              • Hahah brate pa to postoji oduvek. Znam i ja par ljudi, jedan ide na Zvezdu redovno, muškarac lik pravi, ne bi rekao za 1 000 000 godina. Meni više smeta isfeminiziran strejtaš od homoseksualca.

                A te devijacije postoje oduvek, ja sam sam devijantna ličnost. Ko Markiz de Sad hahah.

                Nego sad predstavljati kao to je normalno, pa druže što ti kažeš i van Boga, ako gledaš evoluciju i njen proces, opet je to protivprirodni blud.

                Jer te evolucija stvorila s razlogom sa penisom i vaginom.

                Ok, ja nisam da ih neko muči, bije i to ali vala ne moraju ni paradirati, smorili su za 10

                Comment


                • Ovaj nije Srbin iz CG i nije četnik Baja Stanišića ali je ubio najvećeg ustaškog krvnika Maksa Luburića Verovatno imaju nešto zajedničko , cenim da je to UDBA . To da je neko samostalno krenuo na Pavelića , pored UDBE , Mosada jednostavno nije realno .

                  http://www.pecat.co.rs/2010/07/ratko...du-karkahente/

                  Comment


                  • Homoseksualnost nije bolest. Tamo gde je zatucanost veca tu i jeste.

                    Ne volim ni ja kad forsiraju ali tako mora i sa afroamerikancima, rasizmom itd...kad se setim svih batina za onu prvu paradu.

                    Dosta gej ljudi znam i mogu reci da su uglavnom visokog iq, modernih shvatanja i veoma druzeljubivi.

                    To sto ne mogu napraviti decu je nebitno.
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Za mene je pederastija bolest, mada nemam nista protiv takvih ljudi. Ako se ne varam i zvanicno je bila bolest sve do nekih 80. godina proslog veka kada je SZO to promenila, a pod finansijskim uticajem gej lobija.

                      Nisam za to da im se omoguci sklapanje braka i usvajanje dece jer bi se onda pederastija podvela pod pozeljnim ponasanjem, a to bi bilo pogubno za drzavu ciji narod polako izumire usled veceg mortaliteta od nartaliteta. A sto se tice paradiranja, nek paradiraju ako im se paradira, mada ne verujem da ce to promeniti stanje u drustvu. Nasilnik ako ne pretuce nekog geja, pretucice neku zenu i slicno, tako da je potrebna generalna borba protiv nasilja i huligana.

                      Comment


                      • Ma kakva tuča, ovi što biju ovamo piju i šmrču pa i to je greh. Mislim ja bih isto tukao onog sa ikonom, onu nakazu. Nalupaš par šamara, noga u dupe i kući. Ako si već peder ne moraš prozivati vernike.

                        I ne znam što se oblače na paradi kao nakaze ali njihova stvar.

                        Ja da sam na vlasti bilo bi



                        Ne bi narod morao da ih bihe

                        Comment


                        • Moj stav je blizak Prince-ovom po ovom pitanju.
                          Prosto, nije prirodan istopolni odnos, bilo da je između dva muškarca ili dve žene.
                          S druge strane, dok svojim načinom života ne ugrožavaju druge neka budu korisni deo zajednice. Upravo sa paradiranjem su vremenom počeli to da čine, od želje da prestanu da budu diskriminisani prešli su granicu da budu povlašćeni deo društva.
                          Svako društvo ima ljude koji su diskriminisani po različitim osnovama, hendikepirani, bolesni od neizlečive bolesti, rasne i verske manjine, pa ipak nijedna od tih grupacija nije toliko glasna kao homoseksualci i ne traži specijalan status kao oni.
                          Tu je i spominjani gej lobi koji u nekim delatnostima drži primat i vedri i oblači, kao neko mafijaško udruženje.
                          Vidimo da je jak i kod nas i nimalo nije slučajno da je baš Ana Brnabić premijer(ka) Srbije.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • To su sve omogućili Lošmijevic ovog sveta. Ne znaju ljudi pa vele u sebi da ispadnu pametni i tolerantni. Ja nisam rekao nikad da te osobe treba spaliti, ubiti, tući, ima tu mnogo dobrih ljudi.

                            Ali devijacija je devijacija. Neko pije, neko se drogira, neko je homoseksualac, ništa od toga nije norma a postoji. Još homoseksualizam bez ovog guranja je i najbezopasniji od svih.

                            A gde će to da ode pogledajte ovde




                            Znači treba se saosećati sa pedofilima. Na kraju ćemo morati sa ubicama da se saosećamo. Lošmijevi svih zemalja, ujedinite se...

                            I pedofil ima osećanja, i on je rodjen tako, da im zabranimo to? Kakvi smo mi to ljudi? Ovako zgroženo su se osećali i 60-ih ljudi kad je umesto pedofil pisalo homoseksualac, samo se vremenom svest promeni. Za 30 godina je pedofil što je sad homoseksualac. Neshvaćena vrsta. Jadničak.

                            Tako je rodjen devijantan i sad mi treba da mu još dete isporučimo možda
                            Last edited by Cassius Clay; 28-07-20, 12:28.

                            Comment


                            • Pedofile bih sve do jednog sterilisao i do kraja života da rade u nekom kamenolomu.
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Uvek sam ziveo nekim urbanim zivotom i od nekih 16-18g sam upoznat sa problemima gej ljudi. Ne moze se to porediti sa bolesim,posebno ne neizlecivo bolesnim, hendikepiranim...Moze eventualno sa rasnim i verskim, ali ti ljudi su ovde prosli golgotu i treba ih razumeti.

                                Jesu malo preterali i jeste da imaju jak lobi ali kako bi drugacije dobili danasnju poziciju. Jasno je sta se desavalo crncima pa i u proslom veku,kamoli ranije.

                                Mnogo ljudi je gej da bi se reklo da je to bolest, posebno sta njihov nivo inteligencije je znacajno veci od inteligencije average za populaciju.

                                Kao bolest se moze uzeti transeksulanost i sve to sto ide,mada razumem i te ljude. Vise njih razumem nego zatucane ljude koji ne mogu da shvate da je neko drugaciji.

                                Ljudi na svetu svakako ima previse i tek ce biti, tako to sto ne mogu da stvaraju decu ne znaci nista. Da to nije prirodno,ne bi Bog u krajnjem slucaju njih ni stvorio.

                                To je zabelezeno jos u prvim zapisima i to je normalno. Tako da ni tad, pa nisad nece imati uticaj na populaciju ljudi u svetu, stavise nije ni lose da malo balansira da planeta ne bude prenaseljena.
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X