Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato imamo AV na čelu parade.

    Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

    Comment


    • Originally posted by dekkard View Post
      Bilo par prijatelja, kazu da je odlicno.

      Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
      Last edited by ognjen; 25-07-20, 21:22.

      Comment


      • Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Ima ima dobio si paket u pm da me više ne masiraš. Ima više od jedne tu ali da kažemo sa jednom sam u vezi.

          10 u opticaju, s 5 u stalnom kontaktu, s jednom u vezi i to je ključ uspeha. Inače kad se čovek jednoj posveti najebao je.

          Cista starovlaska genetika. U predelima Starog Vlaha i Dalmacije procenat I2a i I1 genetike znatno veci od srpskog proseka, stari ilirski geni, zato smo opasni po zene.
          Ne znam ja to, vidim da si usao u svoj standardni Pobjesneli Max Mode.

          Comment


          • Darija opet o političkim temama. Neverovatno koliko se primila pa svako gostovanje izlazi iz klišea onog za šta je obučena.
            Uvidela plava milfača kako najlakše stići do zvezda pa se meša u sve pore.

            Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Odavno sve sa kriznim štabom dobija primese jedne prave latinoameričke sapunice.

              Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

              Comment


              • Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Dve iste budale u dva različita vremena.

                  Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                  Comment


                  • I Vojvoda bi nosio paintball pušku, al nestalo dok su došli do njega.
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • https://twitter.com/vladimir_pzbs/st...674784768?s=09
                      Žvalonja od jaslica

                      Poslato sa BTV-DL09 pomoću Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Jedan od boljih poteza SNS od osnivanja.

                        Comment


                        • Da ispratimo i najnoviju gradsku investiciju

                          Pavlović: Nabavka džipova još jedna u nizu "pljački bez oružja"

                          Odbornik Narodne stranke u Skupštini Beograda Miloš Pavlović izjavio je da je nabavka 18 džipova "lend rover diskaveri" za komunalnu miliciju od kojih je svaki koštao po 33.000 evra, još jedna u nizu "pljački bez oružja" kojima se novac građana sliva u privatne džepove vlasnika firmi bliskih Srpskoj naprednoj stranci.

                          "Sumnjamo da je ovog puta reč o firmi 'Britiš motors', čiji je vlasnik funkcioner SNS Ostoja Mijailović, koji je za svoje 'zasluge' dobio i funkciju predsednika Košarkaškog kluba Partizan", rekao je Pavlović u programu "Otvoreno", a navodi se u saopštenju Narodne stranke.

                          On je dodao da je kao gradski odbornik podneo zahtev za pristup informacijama od javnog značaja u kojem tražio podatke, posredstvom koga je išao lizing, od koje firme je realizovana nabavka i da li je sve prvenstveno išlo preko Parking servisa još 2019. godine, kao i da li su vozila nova ili polovna.

                          Odbornica narodne stranke u Skupštini Beograda Marina Lipovac Tanasković rekla je da je plan da se u Košutnjaku poseče šuma i izgrade stanovi još jedan primer sumnjive privatizacije protivan interesima građana, koji predviđa seču 19 hektara šume.

                          Ona je istakla da je kupac Avala filma imao obavezu da "unapredi filmsku industriju" i upitala na koji će način gradnja 450.000 kvadratnih metara stanova i 150.000 kvadratnih metara komercijalnog i poslovnog prostora unaprediti filmsku industriju.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Pa ovaj mi je vise heroj nego Princip. Zavrsio baja posao i cao. Vamo poceo svetski rat. Pritom su bili svesni sta rade, a ovaj nije.

                              Doduse Austrijanci i pricaju da su mu olaksali posto su hteli rat a Franc nesto palamudio.

                              Svakako, ako je prica tacna, neverovatno kako ulazi u recenicu da se osveta sluzi hladna..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Vec te kontrolisu, ako hoces da osetis slobodu iskljuci internet i mobilni telefon na mesec dana.

                                Steta sto nisi odrastao 80-ih i 90-ih... samo dodju u ucionicu, odvedu te do skolske ambulante i daju ti vakcinu a posle par nedelja i re-vakcinu ako treba.... zamisli koliko sam puta ja cipovan do sada

                                Slazem se da vakcina treba da bude licni izbor, ali sam protiv toga da se promovisu anti vakseri, za mene je promocija anti vaksera isto sto i promocija homoseksualizma.

                                .
                                da li bi bio dobar da u moru vaseg intelektualnog diskursa odvojis minut za mene i pokusas da objasnis sta je promocija homoseksualnosti?

                                kako to ide,gde to ide etc



                                samo prostim recima,molim,ipak ja nisam vas nivo
                                Wizard

                                Comment

                                Working...
                                X