Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ganac View Post
    Mora biti ugrožen jedan od osnova države i tek onda može vrhovni komandant uz odobrenje skupštine da donese odluku.
    Uh, sto bi njima bilo tesko to da "dokazu".. Vidis da Srbija izgore? Kako nije ugrozena, bre?? Vojsku na ulice!

    Comment


    • Originally posted by bojanaBG View Post
      Zato sam se i ogradila, ali sa druge strane znamo da oni ne postuju zakone i da im je to mrtvo slovo na papiru.
      Hoćeš reći Vulin je dalabu i može da zahteva svašta? Može, čak me to i ne bi toliko čudilo ali u MO postoje profesionalci i pri tom trezveni ljudi od integriteta koji poznaju zakone i pravila.
      Znači, on je mogao da traži od potčinjenih ne i od 63 padbr da odrade to i dobio je negativan odgovor (ako se to uopšte desilo).
      Takođe, da je naredba spuštena do 63 oni ne bi odbili naredbu.
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Hoćeš reći Vulin je dalabu i može da zahteva svašta? Može, čak me to i ne bi toliko čudilo ali u MO postoje profesionalci i pri tom trezveni ljudi od integriteta koji poznaju zakone i pravila.
        Znači, on je mogao da traži od potčinjenih ne i od 63 padbr da odrade to i dobio je negativan odgovor (ako se to uopšte desilo).
        Takođe, da je naredba spuštena do 63 oni ne bi odbili naredbu.
        Kazem, moguce da nije istina, ali od njih me nista ne bi iznenadilo.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Joker View Post
          Uh, sto bi njima bilo tesko to da "dokazu".. Vidis da Srbija izgore? Kako nije ugrozena, bre?? Vojsku na ulice!
          Pa u jednom trenutku kada su provalili u skupštinu moglo je da se kaže da su institucije ugrožene ali je to kratko trajalo i posle toga ni u jednom trenutku nije država ugrožena.
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Vojska po ustavu ne moze da reaguje na unutrasnje nprijetelje u vidu naroda,oni sluze za odbranu od spoljnih neprijatelja...Mada ako ih ukljuce,verujem da bi tu mogao biti obrt, posto oni ne vole pandure...koji mahom se bave i kriminalnim radnjama..
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Posebno sto panduri dobijaju silne pare, vidi samo kakvu opremu imaju
              Sto je neko juce rekao, da ovoliko para dobija zdravtsvo, hitna pomoc, gde bi nam kraj bio
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Nista,idem danas ipak u NS...Ne pusim vec dva sata, necu do uvece...mora kardio da radi
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by Ganac View Post
                  Verovatno nije istina jer postoje zakonke regulative u kojim slučajevima i ko može angažovati vojsku za smirivanje demonstracija. Mora biti ugrožen jedan od osnova države i tek onda može vrhovni komandant uz odobrenje skupštine da donese odluku.
                  Puno je dezinformacija.
                  Pa sta, mogu oni sve jebe se njima za zakon i zakonske regulative.

                  Sent from my motorola one action using Tapatalk
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by LosmiSK View Post
                    Vojska po ustavu ne moze da reaguje na unutrasnje nprijetelje u vidu naroda,oni sluze za odbranu od spoljnih neprijatelja...Mada ako ih ukljuce,verujem da bi tu mogao biti obrt, posto oni ne vole pandure...koji mahom se bave i kriminalnim radnjama..
                    Mlad si pa ne pamtiš 9.mart

                    Slažem se, mislim da je preterano "ubijanje" pre bi stajalo prekomerna sila koja može da ostavi trajne posledice i da dodam nema nevinih.
                    @Ganac Ili smo gledali različite snimke ili imamo različito mišljenje koliko udaraca u glavu neko može da izdrži . Slažem se da ni sa druge strane "barikade" nisu cvećke ali policija ima neka pravala ...
                    Last edited by Samo Zvezda; 09-07-20, 13:50.

                    Comment


                    • Vojska nema ni ovlašćenje ni kapacitete (a ni potrebe) da deluje u ovim okolnostima. Svakako, Srbija ima više policajaca od vojnika, te ne vidim konkretnu smisao.

                      S druge strane, aktivacija vojske predstavlja početak građanskog rata.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        A za vreme Slobe mediji su bili slobodni?
                        pa hahahahahaahahaahahahaah
                        Vucic bio ministar informisanja, bio jedan radio i mozda jedne novine, a internet nije postojao, on je jos tada izucio zanat
                        Naravno da nisu, mediji nisu slobodni ni u jednoj državi svijeta, možda filmski kanali, ali u odnosu na ovo danas svakako mnogo slobodniji.
                        Ahahahahaha
                        A Miloševića si mogla da vidiš samo uz komentar novinara ili na nekom bilbordu, a i to ni blizu ovome danas.
                        Doslovno se čovjek obraća 2-3 puta dnevno. Lično! Kada je u zemlji on samo cirkuliše Pink, RTS, Happy,...
                        Spašava djecu iz snijega, poplava, ordinira u doktorskom odijelu po porodilištima, glumi poslovođe po proizvodnim linijama,..
                        Da li stvarno možeš Miloševića da zamisliš u nekoj od ovih uloga? Mislim da bi čak bilo teško napraviti i fotomontažu toga.
                        A tek ovo obraćanje iz aviona...

                        Milošević je bio na vlasti desetak godina, od toga mu je Vučić bio ministar 2,5 ahahahahaha
                        Da, saglasan sam da je tada učio zanat, ali i ne samo tada. Najveći dio svog zanata je izučio u opoziciji gledajući "propuste" koje je radila tadašnja vlast.

                        Milošević je pogazio ustav i izdao Srpsku Krajinu. Naravno, predao je i mnoge teritorije Republike Srpske, ali tu nije kršio ustav.
                        Vučić će prvo da izmjeni Ustav, pa onda završi posao sa Kosmetom.

                        Svakako liče, ali isti nisu. Ovo sada je upgrade verzija i kao takva donosi određena "poboljšanja”. Trajaće dok to bude u interesu onih koji su finansirali njegov dolazak na vlast, a i malo nakon toga jer mu je ipak ostalo dosta resursa da rasproda. Telekom, elektroprivreda, elektrane, poneki rudnik,... Zakrpi to bar još jedan izborni ciklus nakon zaustavljanja kreditnih linija.

                        Da je Pera odmah otišao u policiju...
                        ...i da je BoTa utopio Telekom za ponuđenih 800M € od strane Telekoma Austrija (što tada i jeste bila realna cijena), Nikolić nikada ne bi postao Predsednik, i do svega ovoga ne bi ni došlo.

                        BLM[emoji1535][emoji1478][emoji1535][emoji1787]

                        Comment





                        • Ako je ovo istina, pa jos i to u vezi 63. padobranske.. to mogu biti dobri signali.
                          Last edited by Joker; 09-07-20, 14:59.

                          Comment


                          • Ja znam sta je Milosevic sve uradio, znam da su moji roditelji imali 5 maraka platu, znam da mi je soba bila puna dzakova brasna i secera da bi nas prehranili, tako da nemoj ti da mi kazes kako je on bolji od ovog, obojica su ubice i diktatori.
                            Milosevic je ratovao, ovaj nema sa kim pa se tu razlikuju, Milosevica je zapad zvao faktorom stabilnosti dok im nije okrenuo ledja, pa su nas bombardovali, videcemo sta ce biti kad i ako ovaj okrene ledja.
                            Isti su, 2 najveca bednika vladaju Srbijom, jedan 90-tih, drugi poslednjih 8 godina...

                            Milosevic se nije pojavljivao kao ovaj, ali je podjednako ugusio medije, nikakve razlike nema.
                            Policijska drzava je bila tada, policijska drzava je sada.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Meni je ovaj gori od smrdljivog Slobe. Ali ne zato što je sedo govno bilo dobro, nego ovaj je psihički bolesniji, mudriji, bolji političar u smislu strategije vladanja, mnogo, mnogo, mnogo opasniji od Slobe koji je stara škola sile ogoljenje i službe.

                              Ovaj se koristi baš svim i svačim. Sloba je onda onako jer je bilo ratno vreme inače bez rata ne bi uspeo onu silu da sprovodi, a ovaj nas jebe u vreme bez rata kao konje.

                              Comment


                              • Meni lici da ovaj nema kicmu, Milosevic je u jednom trenutku okrenuo ledja zapadu, ovaj mi lici da nikad to uraditi nece, bukvalno ce da dozvoli da ga *ebu, samo da bi on onda ovde nas i to je ono sto mi je zastrasujuce.
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X