Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • j
    Originally posted by Nerealan View Post
    Isti slučaj ž
    Znaš kao svi su veći Srbi od nas oridjidji Srba. Kad su na Palama imali da prihvate plan i uzmu 70% teritorije svadjali se ko kerovi. Sad još treba nama da morališu šta da radimo.

    Crnogorski Srbi su već posebna priča, elita. Oni nas sada ni ne zovu niti traže pomoć, sami se bore.

    RSK Srbi isto nisko mišljenje.

    Tadić je kao i Djindjić iz BiH, Vučić je poreklom iz BiH. Može li biti neki kome porodica živi generacijama u Srbiji? Teško. Nama ovde vladaju Bosanci, Crnogorci itd. I to ne nacionalne manjine, nego srpski.

    Malo to treba kao raščistiti, a

    Nisam Lalu video nekog da se nešto pita, i neke kulturne ljude stare Beogradjane. Ne može od bratskih bosansko/crnogorskih guranja da dodje na red nijedan običan Srbin
    Last edited by Cassius Clay; 08-07-20, 16:26.

    Comment


    • Originally posted by BorisUnited99 View Post
      Losmi tako svakog unizi ko ima stav kao ti, neće da shvati drugačiju perspektivu. Toliko ružna stvar, nepoštovanje sagovornika. Mene je napao jer sam Vučića nazvao Vučko jer je to po njemu pozitivan nadimak
      Pa i jeste, kao da mu tepaš. Nije pežorativan kao Bota, na primer.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Meni je to besmisleno i kao tema uopste

        Ima Srbija autohtone političare, npr Velja Ilić

        Comment


        • Problem je što su Srbi iz Srbije individualci uglavnom a crnogorski i bosanski se guraju svi i imaju kolektivnu svest. Ne možeš da dopreš do mesta od njihovih kombinatorika

          Comment


          • Pa Srbi koji nisu iz Srbije su uvijek morali da budu veci Srbi od vas samih. To je nesto kao nekad sa poturicama i Turcima. Pa, vidji samo Srdjana Djokovica, nema takve srbende na svijet.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Imam 32. Godine i od kad znam za sebe u politici se vuku isti ljudi sa kracim ili duzim smenama uloga....tu se jasno radi o licnom interesu jer kad jedna grupacija ljudi ne uradi nista za drzvau 30 godina a postaju iz dana u dan sve bogatiji jasno je o cemu se radi, a da je narod glup.

              E pa ja necu da me vise koristi neki Vucic, Djilas, Seselj, Draskovic zarad njihovog licnog bogacenja, jebe mi se, gledam da zaradim postenim radom za svoju porodicu i sebe sto vise, da im obezbedim sto vise mogu da se mlatim po ulici sa policijom vala vise ne pada mi na pamet.

              Pa 48 sati sam sedeo na dasci kad je bila prva gej parada i sta sam dobio, sta sma promenio...nista. pederi sad svake godine paradiraju i sve ih je vise, pa Pink pun pedera, svaka serija na tvu jedan od pozitivnijih likova peder...globalni trend je to, ko mene sta pita.

              Tako je i danas.

              A ti foliraj ovde koliko ti je volja kako si neki kul lik jer zastupas neki stav koji je protiv ovih primitivaca a ne znas da ces dovesti iste suse da opet jasu jednog dana, i opet ce kontrkrati i dozivati sada samo Vucica da se vrati.


              Da vratimo likove koji su isli rame uz rame Dinkicu, Labusu i ostalima....pa tacno smo budale.

              Taj Djilas u mom selu otvarao vodovod, oostavio pumpe dosao studio B slikali se, otvoren vodovod, ode djilas ode i vodovod, pokupise ljudi pumpu i odose, dan danas tu nema vodovoda gradskog....i on da mi soli pamet.

              Puna je Srbija takvih kao ti, busaju se po netu, prave se pametni....dodju izbori ne mogu da prebace 3%, oko mene su svi takvi kao ti, svi mrze diktatora....a gde su glasovi ? Svinglasaju za diktatora, nema izgovora, koga vi farbate.
              Brajkula, ti zaista deliš moje stavove (tj. ja delim tvoje stavove), sve si u pravu. Oni se smenjuju i bogate a grbača naroda je vazda opterećena i prenapregnuta do pucanja.
              Ja sigurno nisam za njega ali nisam ni za ove i zato sam bojkotaš izbora već duže vreme.
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Jebemliga, zadnje vreme doslo da se u necemu slozim i sa Urosem.
                Jeloustone, budi se - pizda ti materina pospana.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Off:

                  Sta li je sa Powerslave-om, gde li je
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Nikad nisam rekao da Djilas nije lopov i da mi se svidjaju Bosko, Jeremic i Djilas. Nikad nisam ni glasao za njih. Fora jeste sto je ''VUCKO'' kriminalac kao i cela ekipa oko njega. Na stranu sto su nesposobni, neobrazovani i glupi ko qrac. Samo to sto su kriminogeni i bolesni i vode Srbiju u najgoru mogucu propast...Etika vise ne postoji kod nas a ovi urusavaju obrazovanje, postenje itd....

                    Apsolutno niko nije isti kao i ovaj loodak.. ni izbliza..politicar je sam po poslu govno kod nas i to se slazem,ne svi ali vecina..ovi su krimosi..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                      Off:

                      Sta li je sa Powerslave-om, gde li je
                      Koliko se sećam on je u banovini.
                      Spoiler
                      Ako mi časi smrti postanu bliski,
                      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                      Nije umio da odstupi,
                      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                      Pao unapred, a ne unazad,
                      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                      Uračunato i u moj pad.

                      Comment


                      • Isteklo mu je to pre nedelju dana.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Ajmo prebrojavanje, ko je na protestima
                          Dobro trči Sergej

                          Comment


                          • https://www.facebook.com/MrezaKRIK/v...5398/?vh=e&d=n
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Nadao sam se vuče da si neka opozicija i revolucionar, a ti samo na Twitter po celi dan
                                Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                                До поновног сусрета, твој Швабо

                                mala H2H 2018/19
                                suicide
                                2019
                                velika H2H 2019/20

                                Comment

                                Working...
                                X