Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by LosmiSK View Post
    I meni su npr rekli kad sam pitao ljude odavde da si teska budala,ali sam im ja rekao da nisi i da tvoje po njima zatucano razmisljanje kao da si 54godiste nije tacno i da u principu ti nisi los covek i da verovatno tako ne razmisljas vec si zeljan paznje. Vidis da svi imaju drugacija razmisljanja.

    Inace ja sam upoznao mnogo ljudi odavde i par su njih su mi bili u kuci i ne treba ti da me branis i neka me smatraju dezurnom budalom, apsolutno sam siguran da ste u real life ti, Goku, Brajkula dobri drugari i onaj drugi iz Valjeva i da je vase misljenje itekako bitno...

    Sto se tice ovog starijeg, on je presao redline sa pricom o mojoj zeni a za Urosa, da..sa njim se zezam,on i nije los momak.Svakako ja licno mislim da ti nisi budala kao sto pisu ovi moji prijatelji koje i licno poznajem i da nisi zatucan, zato manje pisi o politici i manje srbovanja, na kraju mislim da nisi tako los covek.

    Ovog sto se tice lazov, dovoljno govori o vasim zivotima a ne mom. Ziv nisam da cujem za koji to deo misle da lazem. Iz moje perspektive se cak nisam ni hvalio koliko bi trebalo. :-) te tvoje jeftine fore prosipaj nekom drugom
    Evo vidis. U ovom postu samo imas nekoliko gnusnih lazi. Jbg ne vredi...
    Sta ziv nisi da cujes!? Znas ti i sam sta si sve lagao do sada. Ne treba bilo ko da te podseca. Osim ako nisi bolestan pa verujes u sopstvene lazi...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Evo vidis. U ovom postu samo imas nekoliko gnusnih lazi. Jbg ne vredi...
      Sta ziv nisi da cujes!? Znas ti i sam sta si sve lagao do sada. Ne treba bilo ko da te podseca. Osim ako nisi bolestan pa verujes u sopstvene lazi...
      Prijatlju ne znam ko ste vi i odakle se javljate.

      Kad nekog optuzis za laz, moras prvo napisati sta je bila laz. Od 50 upisa poslednjih, na 40 pricas o meni. Opterecen si sa mnom. Nikad ti se nisam prvi obratio...
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • Originally posted by Ganac View Post
        Najbolju definiciju stanja i statusa KiM je dao Matija Bećković, akademik i pesnik...
        "Ako Kosovo nije naše, zašto od nas traže da im ga damo? Ako je njihovo, zašto nam ga otimaju? A ako već mogu da ga otmu, zašto se toliko ustručavaju?"
        Šta ovi naši kurajberi "pregovaraju" po evropi ako je sve to tako kako pojedinci vele?
        to je jedna lepa recenica (a lepe recenice su njegov posao) i nista vise...imaju znacenje kao wolfovo ajooj...sem sto je lepa recenica...

        i jel neko moze da ima taj stav a da ne bude proglasen veleizdajnikom i mrziteljem svega srpskog i sl?

        i da kontraargument ne bude A VOJVODINA I SANDZAK?


        svet se zajebo i zna da se zajebo i takve greske vise nece praviti...e toQ!
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by Cassius Clay View Post
          Moj brat Rićma se uživi da zna politiku kao ja NFL.

          Djilas kao ne bi priznao Kosovo, ha ha ha, ili Serž kamaradn
          Da to Djilas stvarno zeli dobio bi podrsku, Vucic ne bi kontrolisao medije i ne bi imao hiljadu stvari. Zna se kakvu poruku dobija opozicija kada se Vucicu sve to dozvoljavala. Ili trpite ili se zalazite za priznanje Kosova. To obecanje SNSa za Kosovo jos pre skoro 10 godina je bio samo znak koliko ce opozicija da bude zgazena, samo to niko nije znao. Otiisli su korak dalje gde ih niko nece pratiti.

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Prijatlju ne znam ko ste vi i odakle se javljate.

            Kad nekog optuzis za laz, moras prvo napisati sta je bila laz. Od 50 upisa poslednjih, na 40 pricas o meni. Opterecen si sa mnom. Nikad ti se nisam prvi obratio...




            Wizard

            Comment


            • Vidi Limune snimak sa Marsa.

              Comment


              • Originally posted by Kulambara View Post
                to je jedna lepa recenica (a lepe recenice su njegov posao) i nista vise...imaju znacenje kao wolfovo ajooj...sem sto je lepa recenica...

                i jel neko moze da ima taj stav a da ne bude proglasen veleizdajnikom i mrziteljem svega srpskog i sl?

                i da kontraargument ne bude A VOJVODINA I SANDZAK?


                svet se zajebo i zna da se zajebo i takve greske vise nece praviti...e toQ!
                Nije samo što je Matija to lepo upakovao već se postavlja pitanje ako je to tako i KiM nije naš, zašto im je potreban NAŠ potpis?
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Da to Djilas stvarno zeli dobio bi podrsku, Vucic ne bi kontrolisao medije i ne bi imao hiljadu stvari. Zna se kakvu poruku dobija opozicija kada se Vucicu sve to dozvoljavala. Ili trpite ili se zalazite za priznanje Kosova. To obecanje SNSa za Kosovo jos pre skoro 10 godina je bio samo znak koliko ce opozicija da bude zgazena, samo to niko nije znao. Otiisli su korak dalje gde ih niko nece pratiti.
                  Nema to veze, nego oni znaju da jedini ko kontrolise i moze da kontrolise desnicare i navijace koji su krucijalni za kontrolu pri priznanju Kosova, to je Vucic. Djilasa smo videli 2010. kakve veze ima sa kontrolom kada je od Bg napravljen masakr.

                  To su sve kuloarske price, za priznanje, pa kao ovi drugi nisu. Svi su oni za priznanje ali svaki igrac na zapadu zna da je ono moguce samo sa Vucicem na celu jer ovi drugi nisu u stanju da odrze tu kontrolu.

                  Ne moze Djilas da se ponasa ovako na vlasti kao Vucic jer njega drze gradjanski glasaci. Ovaj je isao catch all i nema uopste ideolosko uporiste, moralnih zadrski i bilo cega, a vezu sa desnicarima i navijacima ima i pre dolaska na vlast.

                  Cista situacija. Uvek ces pre izabrati lika koji moze da kontrolise situaciju od lika koji ne moze. Iako je ovaj drugi "obojen" evropskim vrednostima, to im nije potrebno u ovom trenutku.

                  Comment


                  • Djilas da krene da prizna napravili bi pokolj na ulicama, a i Vucicu to preti iako ima eskadrone smrti kriminalaca i batinasa, reketasa. That is the crucial difference my dear Ricma

                    Comment


                    • Originally posted by ... View Post
                      Vidi Limune snimak sa Marsa.
                      To je snimano u blizini ovoga:

                      Spoiler

                      Comment




                      • Valjda će neka televizija reprizirati ovu seriju.

                        Sećate se Kasandre? Pa kako da se ne setite serije zbog koje su ulice Srbije bile puste u periodu od 8 do 9.

                        Comment


                        • Kakav bolesnik ovaj vucic...Sta smo mi bogu zgresili...
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Kakav bolesnik ovaj vucic...Sta smo mi bogu zgresili...
                            Neko bi možda rekao da je kazna potpuno zaslužena[emoji848][emoji848][emoji848]

                            Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Originally posted by Samo Zvezda View Post
                              Neko bi možda rekao da je kazna potpuno zaslužena[emoji848][emoji848][emoji848]

                              Poslato sa RNE-L21 pomoću Tapatoka
                              Jeste 100%. Ovo je neverovatno sta se desava. Ponavljam se ali jeza. Al da nema milion glasova protiv njega...neverovatno.
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • On je ladno izjavio da smo prestigli Nemacku po broju testova
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X