Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima logike ali nema veze sa zivotom. Mislim na kulturu, zivot, zene, izlaske, izvornu lepotu. Jos uvek nezagadjen svet...
    Ne mogu biti komunista jer nisam ziveo u tom sistemu i ne mogu da ga dozivljavam kao neki koji su ga proziveli. Niti sam neka pristalica istog.
    Osetio sam socijalizam i divnu "demokratiju", kapitalizam takodje kao sastavni deo iste. Koliko nam je samo dobrog donela zapadnjacka modifikovana demokratija Evo divota kako uredjeno drustvo.

    Vucic do pobede, gazi nas majstore a mi cemo ti ljubiti bulju. Ima limun pravo.

    @Olja, i dalje je mnogo "cistije" od svega sto mozes videti u Evropi.
    There's something wrong with me chemically
    Something wrong with me inherently
    The wrong mix in the wrong genes
    I reached the wrong ends by the wrong means
    It was the wrong plan
    In the wrong hands
    With the wrong theory for the wrong man
    The wrong lies, on the wrong vibes
    The wrong questions with the wrong replies

    Comment


    • Kad smo kod Sorosa jeste gledali novi spot SNS-a? Ne znam za vas, ali obozavam da ih gledam, fenomenalni su, vrhunska zabava.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Kuba nezagadjen svijet?Gdje se djevojcice od 15 godina prodaju za 50 centi.Ne sprdajte se.

        Comment


        • Originally posted by Ganac View Post
          Ti si baš siguran u ovu rečenicu? Ja se ne bih usudio da dajem takve kvalifikacije, mada je poimanje demokratije personalna stvar ali i isključivost (rekao bih) nije manir demokratski nastrojene individue. Čini mi se da bi uvažavanje tuđeg mišljenja trebalo da bude osnova demokratije i pojedinca koji preferira demokratska načela.
          Uzgred, nivo obrazovanja nije najpouzdaniji parametar demokratski nastrojene individue (mada jeste jedna od stavki ali ne i presudna)
          bold1:
          Problem je sto to nije njihovo vlastito misljenje, vec usadjeno. A oni to sve samo gutaju i upijaju. Problem toga seze jos iz doba komunizma, a nece biti bas brzo iskorenjen.

          bold2:
          Naravno da nije, ali kada su u pitanju mladji ljudi, odnosno ove novije generacije. Kod starijih je to daleko vise izrazeno i pouzdanost tog parametra je daleko veca nego kod prethodno navedene kategorije.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by mark it zer0 View Post
            Kad smo kod Sorosa jeste gledali novi spot SNS-a? Ne znam za vas, ali obozavam da ih gledam, fenomenalni su, vrhunska zabava.
            Tajkunu broj 1... Kao skecevi Srdjana Miletica pre 15 godina u "Nikad izvini"
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Kada smo kod SNS kako vam je ovo promaklo, msm vama koji ste imali živaca i želudac da sinoć gledate emisiju?
              Osim ako je neka montaža?

              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Ivan_pg View Post
                Kuba nezagadjen svijet?Gdje se djevojcice od 15 godina prodaju za 50 centi.Ne sprdajte se.
                Devojcice se prodaju i u Srbiji, Britaniji, Belgiji samo se oko cene pregovara i valuta je drugacija.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Devojcice se prodaju i u Srbiji, Britaniji, Belgiji samo se oko cene pregovara i valuta je drugacija.
                  Da to je istina.Ali ni blizu masovno i transparentno kao na Kubi,tesko siromastvo tamo vlada i tamo moze da bude lijepo samo nekom bogatom turisti.Onima koji tamo zive zivot je pakao.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Ima logike ali nema veze sa zivotom. Mislim na kulturu, zivot, zene, izlaske, izvornu lepotu. Jos uvek nezagadjen svet...
                    Ne mogu biti komunista jer nisam ziveo u tom sistemu i ne mogu da ga dozivljavam kao neki koji su ga proziveli. Niti sam neka pristalica istog.
                    Osetio sam socijalizam i divnu "demokratiju", kapitalizam takodje kao sastavni deo iste. Koliko nam je samo dobrog donela zapadnjacka modifikovana demokratija Evo divota kako uredjeno drustvo.

                    Vucic do pobede, gazi nas majstore a mi cemo ti ljubiti bulju. Ima limun pravo.

                    @Olja, i dalje je mnogo "cistije" od svega sto mozes videti u Evropi.
                    Nezagadjen svet, iskrena ljubav... Sve se to moze naci na Kubi, Severnoj Koreji, Venecueli. Smrt kapitalizmu, viva la revolution!
                    Spoiler

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Kad smo kod Sorosa jeste gledali novi spot SNS-a? Ne znam za vas, ali obozavam da ih gledam, fenomenalni su, vrhunska zabava.
                      Jel to ovaj spot, nisam u toku.

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Kada smo kod SNS kako vam je ovo promaklo, msm vama koji ste imali živaca i želudac da sinoć gledate emisiju?
                        Osim ako je neka montaža?

                        Ako hoces da ti zivot bude lepsi, prebaci kanal cim doticnog vidis na TV. Ja prebacujem kad vidim tri stvari - Vucica, Zadrugu i Parove. Sve mi to i nekako ide u istu kategoriju
                        "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                        Comment


                        • Originally posted by skeptik View Post
                          Hrvatski sabor u 3 sata ujutru. Kazu da je pricao pod uticajem marihuane. Ludilo od klipa.

                          hahaha ma nije napusen, nego je pricao gluposti, jer su zasjedali od 10 ujutro do maloprije, oporba nije zeljela raspustit sabornicu, nego su udarali replike i baljezgali gluposti kako bi docekali jutro i natjerali vladajuće da se vodi rasprava koju su željeli izbjeći stavljajući je u sitne sate
                          Last edited by Mrkela; 02-03-18, 17:04.

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Nazalost tu si u pravu. Ne moze mene neko da ubedi da momci od 25 godina su veoma organizovani za svaki protest, imaju ozvucenje, kamione, zastave i transparente. To sve kosta, a vreme koje oni trose je ogromno.
                            Ne rade ovo dobrovoljno.

                            Pritom su komunisti.
                            Znaci danas bend mladih muzicara sebi ne moze da obezbedi ozvucenje, nego ih Soros finansira. Dovoljno da svako od njih da po 200din i eto ti transparenti i zastave, kamion mogu da iznajme. A i ovaj patkomobil koji koriste za kampanju, su verovatno sa nekog otpada pokupili.
                            Al dobro nema svrhe raspravljati se sa nekim ko glasa za DJB/Boskica...
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Slazem se sa ovim sto si napisao uz napomenu da ce glasati za Sapica na ovim izborima.

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Znaci danas bend mladih muzicara sebi ne moze da obezbedi ozvucenje, nego ih Soros finansira. Dovoljno da svako od njih da po 200din i eto ti transparenti i zastave, kamion mogu da iznajme. A i ovaj patkomobil koji koriste za kampanju, su verovatno sa nekog otpada pokupili.
                                Al dobro nema svrhe raspravljati se sa nekim ko glasa za DJB/Boskica...
                                Da li misliš da se oni toliko cimaju iz ljubavi prema Beogradu i Srbiji? Ajde uključi malo mozak, razmisli. Mada ovo je teže za tebe, poznavajući te s teme LFC.

                                Inače uživam kada me patkari i Jankovićevi napadaju, znam da imam ispravan stav. Pogotovu ovi prvi, trenutno najveće zlo na političkoj sceni

                                Comment

                                Working...
                                X