Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoo nikako da pocnem da je gledam....a sve pozitivne kritike o njoj sa svih strana.

    Jel voli neko? Ugojicu se do jutra
    Spoiler


    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Na moju sreću cura voli košarku, tako da ja imam tri lične za sad
      Dobices tehnicku i nesportsku - pa ce drugi da ubacuje sa strane
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • U tom slučaju mi ne preostaje ništa drugo nego da trejdujem
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          U tom slučaju mi ne preostaje ništa drugo nego da trejdujem
          David Pick: According to source....
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Jaoo nikako da pocnem da je gledam....a sve pozitivne kritike o njoj sa svih strana.

            Jel voli neko? Ugojicu se do jutra
            Spoiler


            tt sa A5 u inat Mi6
            Knedle sa sljivama .... ajoj. Nista lepse ne postoji.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Jaoo nikako da pocnem da je gledam....a sve pozitivne kritike o njoj sa svih strana.

              Jel voli neko? Ugojicu se do jutra
              Spoiler


              tt sa A5 u inat Mi6
              Predivno izgledaju
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • mmmmm knedle

                ps. moram da ubacim ovaj smajli, sve mi cesce treba
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Jaooo jos nisam nista jela danas......doduse jedva sacuvah odredjenu kolicinu za sebe
                  A kako cu ujutru u haljinu....o tome cu sutra..

                  Bojana daj nekog sto se oblizuje


                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja sam bila ubeđena da si ga već ubacila
                    Olja

                    Last edited by Marija81; 07-09-17, 20:44.
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Jaooo jos nisam nista jela danas......doduse jedva sacuvah odredjenu kolicinu za sebe
                      A kako cu ujutru u haljinu....o tome cu sutra..

                      Bojana daj nekog sto se oblizuje


                      tt sa A5 u inat Mi6
                      Nemoj mi nista o tome pricati:
                      Tetka napravi, a pravi nevidjeno dobre. Podeli nama svima a ima nas ko zutih mrava. Ovi dok ja nisam tu daju slogiranoj babi od 80 godina nekoliko komada (samo ne znam koji ce njoj to, ali ajde - da joj daju jednu pa da razumem, ali ne mora baba da smaze koliko god moze - a jede kao termit) i mene saceka JEDNA knedla - iskusno, vrlo mudro, veoma pohvalno i prakticno primenljivo ....
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Jaooo jos nisam nista jela danas......doduse jedva sacuvas odredjenu kolicinu za sebe
                        A kako cu ujutru u haljinu....o tome cu sutra..

                        Bojana daj nekog sto se oblizuje


                        tt sa A5 u inat Mi6
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Jaooo jos nisam nista jela danas......doduse jedva sacuvas odredjenu kolicinu za sebe
                          A kako cu ujutru u haljinu....o tome cu sutra..

                          Bojana daj nekog sto se oblizuje


                          tt sa A5 u inat Mi6
                          moze ovaj

                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ajooj mukice
                            Pa naruci tetki samo za sebe celu turu..podmiti je...slihtaj se ...smisli nesto

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Odlicno izgledaju i obozavam ih kad su dobro spremljene.

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Ajooj mukice
                                Pa naruci tetki samo za sebe celu turu..podmiti je...slihtaj se ...smisli nesto

                                tt sa A5 u inat Mi6
                                To ne pali. Izgleda da cu morati da pocnem da ucenjujem i pretim.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X