Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledaju se procenti Aki, hteo sam da kazem da to sto neko poveca dug ne znaci da je nuzno los ekonomski, primer Regan.

    Comment


    • Dobar avatar Maro
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Marija, veliki rispekt za tvoju majku i njenu radnu etiku.Treba imati petlju, pa da njenu sliku drzis na avataru.

        Comment


        • Originally posted by taliesin View Post
          Odgovor je bio na moj post o tome kako zene u atinskoj demokratiji nisu imale pravo glasa tako da je kontekst u kojem je to Pobeda napisao jasan.

          No, ne brinem ja za njega, kad ga dohvati neka opasnica ima u papucama i na posao da ide. To tako obicno ide.
          Da apsolutno..razumeli smo se. Moj odgovor je bio upucen biciju..on je dao recimo drugo glediste i smisao onom Pobedinom gafu.

          Inace odavno sam slicnu sudbinu predvidela malomajnstajnu...nece zati sta ga snaslo...kad ga skolomoća odredjena pripadica (sa odredjenim osobinama) zenskog pola koju sa gnusanjem sada razapinje...nece znati gde mu du..a gde glava..
          Samo se pitam hoce li neko biti svedok toga odavde, ali i ako me bude...setice nas se
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Aki već si ovo postavljao juče-prekjuče
            boring

            :gibajasmajli:
            Ali pazi Maru sto je promenila avatar stavila Tacerku sad ste ga ugasili
            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              AHAHAHAHAHAH

              Da li je moguce?


              Mislim da je tako nešto reko, odmah sam ugasio. Nek ti Gangarić potvrdi, gledao 43. minuta.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Gledaju se procenti Aki, hteo sam da kazem da to sto neko poveca dug ne znaci da je nuzno los ekonomski, primer Regan.
                Sa free money monetarnom politikom i quantitative easing plus rekordne regulacije i porezi, znaci da je los predsjednik.

                Zamisli da ti je kamatna stopa 0%. E to je Obama imao skoro cijeli mandat.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Marija, veliki rispekt za tvoju majku i njenu radnu etiku.Treba imati petlju, pa da njenu sliku drzis na avataru.
                  Ma to mi baba



                  Originally posted by Daba View Post
                  Ali pazi Maru sto je promenila avatar stavila Tacerku sad ste ga ugasili
                  Naravno ona je jača od Trampa...
                  I to mi je glavni argument- mrzi me da se raspravljam sa Akijem
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Da apsolutno..razumeli smo se. Moj odgovor je bio upucen biciju..on je dao recimo drugo glediste i smisao onom Pobedinom gafu.

                    Inace odavno sam slicnu sudbinu predvidela malomajnstajnu...nece zati sta ga snaslo...kad ga skolomoća odredjena pripadica (sa odredjenim osobinama) zenskog pola koju sa gnusanjem sada razapinje...nece znati gde mu du..a gde glava..
                    Samo se pitam hoce li neko biti svedok toga odavde, ali i ako me bude...setice nas se
                    Najjaca recenica, vidjet ces ti kad te neka safata. Najgluplja recenica u cijelom univerzumu.

                    Melania sigurno svog kontrolise.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      Ma to mi baba





                      Naravno ona je jača od Trampa...
                      I to mi je glavni argument- mrzi me da se raspravljam sa Akijem
                      Sta ces se raspravljati sa mnom oko Iron Lady. Jaca je.

                      Zena krenula protiv svih sindikata sama. Najjaca je.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Sta ces se raspravljati sa mnom oko Iron Lady. Jaca je.

                        Zena krenula protiv svih sindikata sama. Najjaca je.
                        Veliki dan za forum...Aki priznao da je neko drugi bolji od Trampa...
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Sta ces se raspravljati sa mnom oko Iron Lady. Jaca je.

                          Zena krenula protiv svih sindikata sama. Najjaca je.
                          Od mene ona ima jedno veliko postovanje zbog obracuna sa huliganima.
                          Kako je to resila nestvarno, zivim za taj dan da tako neko to i ovde resi.
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Najjaca recenica, vidjet ces ti kad te neka safata. Najgluplja recenica u cijelom univerzumu.

                            Melania sigurno svog kontrolise.
                            Uvek si imao problema da citas sa razumevanjem...ne neka..nego bas onakva kakve se sada gnusas i njene osobine ovde godinama ismejavas.. e bas takva!!!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Covek je krenuo iz leteceg starta bukvalno, za razliku od Regana. Bus(ne znam sta mislis o njemu) je imao ogroman deficit. Logicno da nije to moglo sve magicno da nestane. Seti se finasijske krize 2008.

                              gross-fed-debt-over-gdp2.jpg

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Uvek si imao problema da citas sa razumevanjem...ne neka..nego bas onakva kakve se sada gnusas i njene osobine ovde godinama ismejavas.. e bas takva!!!
                                Koje su to osobine?
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X