Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je najneverovatnije tu što ne mogu prostu logiku da upotrebe i uporede svoju reakciju kad prirodna katastrofa zadesi neku zemlju koja im ne smeta.

    I još nešto što sam uvideo je da dosta njih kao papagaji ponavljaju takve stvari, jer osećaju da su rečenice tipa "da 'oće da ih sravni sa zemljom" društveno prihvatljive. Iako sam poprilično siguran da oni ne žele da se tako nešto zapravo desi. Problem je što takođe nisu svesni koliko je užasno to što izgovaraju i kakvu težinu ima. A nisu svesni jer nisu iskusili nešto slično, ili videli kolika je to patnja. To važi za one koji poseduju empatiju. Ima i onih koji je i nemaju i obično takvi i pokrenu takve priče..

    Comment


    • Živimo u zemlji gde se psuje sve, od majke do sunca, o čemu više pričati?
      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
      До поновног сусрета, твој Швабо

      mala H2H 2018/19
      suicide
      2019
      velika H2H 2019/20

      Comment


      • Originally posted by Nerealan View Post
        Živimo u zemlji gde se psuje sve, od majke do sunca, o čemu više pričati?
        Ne lazi, ti ne zivis
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          Živimo u zemlji gde se psuje sve, od majke do sunca, o čemu više pričati?
          Kandilo i vosak si zaboravio.
          sigpic

          Comment


          • Baš to. S tim što ja nemam problema s psovanjem, imam problema kad se isto koristi u kontekstu da se nekom želi zlo. Koliko sam ljudi samo čuo da dok lete borbeni avioni kod nas im žele da se sruše, da pilot pogine, uz gomilu psovki.

            Ali dobro, smeta ljudima zvuk, pa je to ok. I meni kad zasmeta neki zvuk obično poželim da umre onaj koji ga pravi. Pošteno.

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Ne mozes ti objasniti takvim likovima da nama nisu Ameri nikakva sranja pravili vec konkretno jedna administracija americke spoljnje politike i da ta administracija ima veze sa nekim Sejnom ili Bili Rejem iz Teksasa taman koliko i sa Zivadinom ili Miloradom iz Valjeva. Tuga.
              Malo ti je nategnuta ta teza Da obrnemo priču, nisu nikakva sranja ljudi u Srbiji pravili već tadašnja "administracija" - pa što onda udariše po tim dobrim ljudima.
              Ne opravdavam te gore pomenute priče, komentar je samo na ovaj post - ne treba baš uvijek po sebi bacati govna.
              Ja onako komentar ne mislim diskutovati na tu temu.

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                ....
                I meni kad zasmeta neki zvuk obično poželim da umre onaj koji ga pravi. Pošteno.

                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by torpedo View Post
                  Malo ti je nategnuta ta teza Da obrnemo priču, nisu nikakva sranja ljudi u Srbiji pravili već tadašnja "administracija" - pa što onda udariše po tim dobrim ljudima.
                  Ne opravdavam te gore pomenute priče, komentar je samo na ovaj post - ne treba baš uvijek po sebi bacati govna.
                  Ja onako komentar ne mislim diskutovati na tu temu.
                  Naravno, to vazi i za nas kao i za sve druge. Amerikancima nikada ne treba oprostiti bombardovanje ali zna se kojim Amerikancima, obican svet nema veze s tim, niti se ista pitao.
                  Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                  Comment


                  • Moj pok.deda je to lepo govorio ...i moram biti malko vulgarnija...gologuzija uvek na**be...
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan_pg View Post
                      Bane ima li na Orjen kakvih staza za skijanje,jesi li isao kad?
                      Nijesam išo, mislim da ima neka mala.

                      Ima na Lovćen, na Ivanova Korita.


                      Ja znam da skijam po vodi.

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • http://www.dailywire.com/news/20596/...gn=benshapiro#

                        LOL za GOT, kad nema stari kontrole
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • I dobio temu i opet nas truje Trampom pa makar i preko GOTa ,cccccc
                          Aki šalim se...
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment


                          • Nedostaje mu pricaonica.

                            Comment


                            • Ma ovo je generalno oko toga, da Hollywood previse politiku petlja u filmove i serije. Totalno su otisli psihicki.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Postoji jedna njihova rec koja najbolje opisuje Holivud i demokrate-butthurt.

                                Comment

                                Working...
                                X