Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by madrid View Post
    Vidim prica se o skijanju, pa da se prikljucim. Bord nikad nisam probao, ali skijanje svake godine .
    Ti na Pirineje uzivas sigurno,fina su tamo skijalista.

    Comment


    • to bre, sve socjalisti vole skijanje.

      Nista, organizovano na Bjelasnicu kod sminke 2017/2018.

      EDIT: Elem, za bord, ma kakvi, imam osecaj kako bih krenuo sa njim da skrenem da bih pao na dupe u roku od odmah. Zaista me nikada nije vuklo da ucim bord a verujem i da nece.
      Last edited by Seoski Terminator; 04-09-17, 12:52.

      Comment


      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
        to bre, sve socjalisti vole skijanje.

        Nista, organizovano na Bjelasnicu kod sminke 2017/2018.
        Шта ако бих ти рекао да и ја волим да скијам

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Шта ако бих ти рекао да и ја волим да скијам
          Znaci da si tajni socijalista. :P Sala mala, skapirao sam da cu se zajebati ako ode prica sa skijanja na socijalizam, al bilo jace od mene

          Comment


          • Originally posted by Победа View Post
            Шта ако бих ти рекао да и ја волим да скијам
            Znaci i ti si socijalista
            Originally posted by Dekinjo
            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
            Originally posted by La Jugoslavia
            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

            Comment


            • Скијање је прелепо, борд сам мало учио, али нисам имао вољу да наставим па сам остао на том основном знању иако мислим да може бити боље од скијања колико год то нереално звуачло

              Comment


              • Ja nisam skijao ima 12 godina, a bas sam volio
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by Ivan_pg View Post
                  Ti na Pirineje uzivas sigurno,fina su tamo skijalista.
                  haha sada ces da se iznenadis. NIKAD u zivotu nisam skijao u Spaniji ili kod nas. 1 u Sloveniji, 2 puta u Fra ostalo sve u CH jer su moji bili i tamo jedno vreme, a ja bio u akademiji, pa sam isao cesto tamo, jer sam imao konekciju preko trenera, posebno zimi jer imaj bolje indoor uslove, a nije mi bio veliki trosak. Onda odem i na skijanje, samo sto za Ski pass deru. Ove godine nadam se da cu ponovo da idem, ali pitanje je zbog para.

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja nisam skijao ima 12 godina, a bas sam volio
                    Pa sto ne odes da skijas crni Aki kad si voleo?

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      haha sada ces da se iznenadis. NIKAD u zivotu nisam skijao u Spaniji ili kod nas. 1 u Sloveniji, 2 puta u Fra ostalo sve u CH jer su moji bili i tamo jedno vreme, a ja bio u akademiji, pa sam isao cesto tamo, jer sam imao konekciju preko trenera, posebno zimi jer imaj bolje indoor uslove, a nije mi bio veliki trosak. Onda odem i na skijanje, samo sto za Ski pass deru. Ove godine nadam se da cu ponovo da idem, ali pitanje je zbog para.
                      Stvarno greote od tebe,mucenik.Nekom Alpi a nekom Kolasin,bas mi te je zao sto nisi stigao Pirineje da oprobas.

                      Comment


                      • Imala je prosle godine odlicna ponuda za njihove uslove. Saas Fee je dao akciju, ako sakupe 100 000 sezonskih do 1. decembra daju celu godinu(sezonsku) za 299chf ljudima koji su rezervisali. Primera radi jedan dan kosta malo preko 60chf. Pokidali su sa prometom.

                        Naravno meni se nije isplatilo, jer je put od Berna do Saas Fea 200km. Tako da sam bio 2 puta po dan na Adelbodenu uz neke vaucere haha koji je dosta blizi(70km) i pripada Berner Oberlandu.
                        Last edited by colchonero; 04-09-17, 13:04.

                        Comment


                        • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                          Pa sto ne odes da skijas crni Aki kad si voleo?
                          Bila mi pegla da uzmem opremu, pa da idem gore, ma hiljadu nakih gluposti je bilo i na kraju sam govorio iduce godine iduce godine i eto to je doslo do 12 godina. Nabralo se
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sad sam proverio, nije cak ni 299 nego 222chf sezonska

                            Comment


                            • Bane ima li na Orjen kakvih staza za skijanje,jesi li isao kad?

                              Comment


                              • Ovako izgleda jezero Stiva Džobsa u kojem živi LJUBINKO! (FOTO) (NO VIDEO)

                                Veliko jezero na sredini ima ostrvo, na kom se nalazi statua jednog od osnivača i glavnog rukovodioca kompanije "Epl", Stiva Džobsa.

                                Podsetimo, u gradu u kom će biti smeštena "Zadruga", pored jezera Stiva Džobsa, nalazi se i trg Bruna Marsa, sa kipom ovog pevača, zatim plato Džastina Bibera sa bazenima, ulica Lasa Vegasa, gde se nalaze noćni klub i kazino, zatim staklena zgrada u kojoj su smešteni hotel i banka, potom Rajski vrt sa Drevnim drvetom mudrosti, prodavnica, radionica, prostorije za rehabilitaciju i izolaciju, kao i Parlament i sudnica.

                                Nema sumnje da će ovaj projekat Željka Mitrovića postaviti nove standarde ne samo kada je reč o ovom formatu, već i u istoriji televizije, zato ne propustite spektakularan početak "Zadruge", u sredu, 6. septembra, u 21 čas, samo na TV Pink!


                                Maricu mozemo li da otvorimo temu Zadruga? Jer ce se Ljubinko svakako ispratiti u Dzobsovom jezeru. Mitrovic s pravom nosi nadimak balkanski Merdok.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X