Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad vidim one čudne uši kod likova gubim ratio
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Gospodari masterpiece
      Ne mogu ti dati reputaciju, ali kao da sam ti je dao.

      Vladane, meni je Planet of Apes iz 68. predobar, ali to je to, svi naredni su uzasni. Sem naravno ove nove remade trilogije, koja mi je savrseno legla.

      Comment




      • BOG!

        Comment


        • Cuo sam da krece novi rijaliti na Pinku ali sad nije Farma nego Zadruga. Medjutim cuo sam i da su Zeki i Mila usvojili bebu i planiraju da je uvedu u rijaliti sou. Trumanov sou u reziji velikog Mitrovica.
          sigpic

          Comment


          • Jel učestvuje Zorica Vegeta Marković?
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Ne, trudna je.
              sigpic

              Comment


              • Mene su zvali inace, ali ne mogu, ajm kaming to Beziktas
                sigpic

                Comment


                • Tek bi to bio show, uživo prenos porođaj Zorice Vegete Marković.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Trumanov sou je vrh film
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                      To to samo im rokaj dijetalno neće se setiti više da dođe Ja sam danas kuvarica spremam musaku sa finim dodirom vinjaka
                      Ma ja to inače spremam sebi...dragi krka mesište...a kada god su dolazili u goste služeno je sve onako redno...
                      E nema više...

                      Ako nemaš keceljče ne važi se

                      Originally posted by Vladan View Post
                      Mene su zvali inace, ali ne mogu, ajm kaming to Beziktas
                      Znači da ne gledamo...msm nema svrhe ako ti ne odeš bar na dan da im objasniš ko kome pere noge, šta rade žene a šta muškarci...
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Prebacicu kada se ulogujem na drugi komp, ovde malo zajebava mis.

                        Jedan sam od onih koji razmislja da batali ovu fransizu nakon Epizode IX, nije to to.Nisam im ciljna grupa, tako da sa te strane nema sta da me drzi da nastavim da gledam nakon sto se ova prica zaokruzi.Nikog ne mirisem od ovih novih likova, jedan sam od onih koji su upecali zato sto je tu stara ekipa.

                        P.S.Bolestan sam, ne idem na rostiljijadu pa cu da uzmem patike za fudbal i patike za trcanje.

                        Jepse, papi.Prvi put kupujem patike jos od 2014, prvi put gledam kategorizacije na netu i nisam znao za ovakve podele.Jedino sam u medjuvremenu isao do Deichmana da kupujem cipele par puta.

                        Comment


                        • Ma daj sta da prebacis?
                          Nemoj da zezas... bilo je izmotavanje samo....a prebacili smo pricu tamo, o sw. I onako ovde Vladan samo hejtovao.

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Uspeo sam da drugu godinu zaredom spojim prehladu sa alergijom od ambrozije koju sam prvi put imao bas pre godinu dana.

                            Budite mirni dok me nema.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Uspeo sam da drugu godinu zaredom spojim prehladu sa alergijom od ambrozije koju sam prvi put imao bas pre godinu dana.

                              Budite mirni dok me nema.[emoji3]
                              Mogu ja da te menjam, nije mi nikakav problem...samo reci

                              Ahhh pusta ambrozija..ona divlja sada..i sve tamo do novembra.

                              Sto je sve to otislo dodjavola..mnogi odrasli ljudi se samo jednog dana probude sa nekom alergijom koju nikada nisu imali do tada u zivotu. Majka moje drugarice se prosle godine tako osula i otekla od jagoda..da su joj dozivotno zabranjene.

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment





                              • Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X