Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E sad ko je izrokao to je pitanje za milion dolara. Pokačimo se Marko i ja, nameste nam "dobri" ljudi, naručimo po 1-2 likvidacije, a ostalo neko ubija i samo govori "u sukobu Marka i Uroša poginuo je taj i taj."

    Što bi rekao moj pape izroka služba sve.

    Serem serem pa ću jednog dana završiti na ispitivanju kao Andjus. Nadam se da ću tad uspeti da se nametnem. Pozdrav ekipi iz BIA.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      E sad ko je izrokao to je pitanje za milion dolara. Pokačimo se Marko i ja, nameste nam "dobri" ljudi, naručimo po 1-2 likvidacije, a ostalo neko ubija i samo govori "u sukobu Marka i Uroša poginuo je taj i taj."

      Što bi rekao moj pape izroka služba sve.

      Serem serem pa ću jednog dana završiti na ispitivanju kao Andjus. Nadam se da ću tad uspeti da se nametnem. Pozdrav ekipi iz BIA.
      Reklo bi se ovako sa strane da priželjkuješ da budeš deo tog miljea?
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Čika Jova Zmaj ima divnu pesmicu- Gaša
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Uki, znaš kako.

          Ovaj moj nalog dosta koristi moja baba, a tvoj, tvoj deda.
          U predmetno vreme ja sam bio u kladionici, igrao sam tikete, a verovatno i ti.
          Babe, dede, oni pišu svašta.
          Mi ne pratimo politiku. Niti vesti, itd.
          Samo nas zanima sport, gledamo Zadrugu, Parove. Miljana Kulić nam je omijena.
          Veze nemamo ako je neko nešto pisao sa ovih naloga.

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            Reklo bi se ovako sa strane da priželjkuješ da budeš deo tog miljea?
            Pre bih se bavio kriminalom nego što bi bio pandurčina, jer su kod nas panduri kriminalci a kriminalci špijuni. Šala, ne bih bio ni jedno ni drugo, možda jedino ozbiljna obaveštajna služba, ove igranke za domaće upotrebe me ič ne zanimaju. Podmetanja, nameštanja i slično.

            Već rad za svoju državu, da, ali bio bih loš obaveštajac. Preke sam naravi i malo sam više brbljiv.

            Btw znam da će Gold čitati moje postove, pa ih malo koncipiram za brata da ima prozivku koju da udeli.

            Vidim da je i on uznemiren zbog pokušaja izdajničke podele i vidim da je hrišćanin tako da ga pozdravljam ovim putem.
            Last edited by Cassius Clay; 23-08-18, 19:34.

            Comment


            • https://www.b92.net/zivot/vesti.php?...nav_id=1434369

              Evo je ona Arđento iz MeToo LOL

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                E sad ko je izrokao to je pitanje za milion dolara. Pokačimo se Marko i ja, nameste nam "dobri" ljudi, naručimo po 1-2 likvidacije, a ostalo neko ubija i samo govori "u sukobu Marka i Uroša poginuo je taj i taj."

                Što bi rekao moj pape izroka služba sve.

                Serem serem pa ću jednog dana završiti na ispitivanju kao Andjus. Nadam se da ću tad uspeti da se nametnem. Pozdrav ekipi iz BIA.
                Nema ljutis, al od A do skoro Sh ti je netacan post
                Necu nastavljati na ovu temu, nije za foruma

                Comment


                • Pa sad, na prvi pogled mi deluje tako iako niko iz okruženja neće reći. Uvek pročitam šta pišu novine i to eliminišem kao opciju. Sve i da je neko član nekog klana i da naređuje, 90% je doušnik službe, pri tom ne mislim na Luku. Ti Ljubašine ako znaš šta više đe preporuči me, kaži opasan mali, ima velika muda na forumu.

                  Kakva ljutnja

                  Comment


                  • Hahaha preporucicu te Luki kad izadje
                    Aj bjez, gledam ovaj jad od fudbala i placem.

                    Comment


                    • To brat moj, oduvek sa bio na Lukinoj strani. Moj Lukica.

                      Comment


                      • Ostaviću ovo ovde

                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Šta je tu čudno? Usvajamo evropske i prozapadne standarde koje svi toliko želimo, usvojićemo sve idiotluke ovog sveta, sem standarde ekonomske prirode koji su zapravo najvažniji.

                          Je l ovo neka nova ili stara verzija? Devojka je pokidala, ja znam ono iz Balkan Ekspresa

                          Last edited by Cassius Clay; 24-08-18, 16:56.

                          Comment


                          • Ma jesi pročitao zadatak?Kosi se sa logikom, nema to veze sa zapadom
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Da li ste za legalizaciju prostitucije i svih vrsti droge?

                              Comment


                              • Originally posted by Marija81 View Post
                                Ma jesi pročitao zadatak?Kosi se sa logikom, nema to veze sa zapadom

                                Comment

                                Working...
                                X