Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marija81 View Post
    Ma od dragog neka familija...Dođe lik izvali se na garnituru, uze daljinac i pusti TLC - jedino čega se grozim koliko i Pinka
    To mi je ovaj moj kriv " osećaj se kao kod kuće..." kuš...
    Ćuti barem te ne tera da jedeš soju i kus kus
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Lord Gangarić View Post
      Ćuti barem te ne tera da jedeš soju i kus kus
      E to ja njima spremam sledeći put
      Osim ako budem dobre volje pa dobiju sočivo...
      Neka zaborave gibaju...
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Jel neko narucivao patike online? Trebaju mi plitke, pre svega namenje za trcanje i povremena namena bi im bila za fudbal.

        Gledam patike na Sportizmo i Planeta Sport.Jos koji predlog za sajt bi dobrodosao.

        Comment


        • Kad bilo SP 2014, i ona cuvena utakmica Brazil-Nemacka, krenuo sa drugarom do kafica da gledamo tekmu, sreo sam razrednu iz osnovne, zena me je udavila 25 minua pricala, i za to vreme je palo 4 gola, ja se sav skenjao, posle mi se nije ni gledala utakmica, iako sam za Nemce navijao.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Jel neko narucivao patike online? Trebaju mi plitke, pre svega namenje za trcanje i povremena namena bi im bila za fudbal.

            Gledam patike na Sportizmo i Planeta Sport.Jos koji predlog za sajt bi dobrodosao.
            Ne postoji tako nesto. Bolje ti je kupi stari model Adidasa duram ili Nike runner nego da uzimas i za fudbal i za trcanje. Umesto sto bi dao vise za jedne dobro za fudbal, nadji dva starija modela
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Jel neko narucivao patike online? Trebaju mi plitke, pre svega namenje za trcanje i povremena namena bi im bila za fudbal.

              Gledam patike na Sportizmo i Planeta Sport.Jos koji predlog za sajt bi dobrodosao.
              Jesam...sa oba..al ti je moj savet da ides u recimo outlet Sport Vision kod sajma i lepo izaberes i probas...imaju bas veliki izbor.

              tt sa A5 u inat Mi6
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Idi Ricma u Planetu najbolje radnice rade tamo, plus su sve mladje i moraju da nose helanke/trenerke, tako da imas zadovoljstvo da gledas lepu radnicu i ujedno kupis dobre patike.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Jel neko narucivao patike online? Trebaju mi plitke, pre svega namenje za trcanje i povremena namena bi im bila za fudbal.

                  Gledam patike na Sportizmo i Planeta Sport.Jos koji predlog za sajt bi dobrodosao.
                  Ako si strpljiv i hoćeš da sačekaš http://rs.sportsdirect.com/mens-footwear , ako nisi....pravac "podzemni" ili "Kalča"
                  sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Ćuti barem te ne tera da jedeš soju i kus kus
                    hahahh divna je Tamarica

                    za Gangarića

                    Comment


                    • Ako mi sutra bude bolje idem do Planete na Nbg nakon posla.

                      Malo mi je preveliko cimanje u trenutnom stanju da idem do SV, ali cu da bacim pogled na sajt da vidim sta imaju.

                      @Constantin

                      Ne gori mi pod nogama, ali ne bih ni da dugo cekam.Pozeljno bi kada bih posao odradio do pocetka sledece nedelje.

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Ako si strpljiv i hoćeš da sačekaš http://rs.sportsdirect.com/mens-footwear , ako nisi....pravac "podzemni" ili "Kalča"
                        Omiljeni sajt mojih klinaca...ljubi ih tetka..


                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Maricu, za takve potrebe se obrati kinezima. Imas tamo i dalje verovatno cuvene "total 90". One su ti univerzal. Pored tvojih potreba, glat mozes i u njivu. 2 godine taju minimum.

                          Ja tek sad skontao da na forumu postoje bici i bice.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by colke995 View Post
                            Maricu, za takve potrebe se obrati kinezima. Imas tamo i dalje verovatno cuvene "total 90". One su ti univerzal. Pored tvojih potreba, glat mozes i u njivu. 2 godine taju minimum.

                            Comment


                            • Originally posted by Ricma View Post
                              Jel neko narucivao patike online? Trebaju mi plitke, pre svega namenje za trcanje i povremena namena bi im bila za fudbal.

                              Gledam patike na Sportizmo i Planeta Sport.Jos koji predlog za sajt bi dobrodosao.
                              Sport vision sajt bas ima ogroman izbor a imas i odeljak na sajtu outlet sa jos nizim cenama... Da se ne cimas do tamo a stignu ti sutra odmah i besplatna dostava

                              Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Originally posted by Ricma View Post
                                Jel neko narucivao patike online? Trebaju mi plitke, pre svega namenje za trcanje i povremena namena bi im bila za fudbal.

                                Gledam patike na Sportizmo i Planeta Sport.Jos koji predlog za sajt bi dobrodosao.
                                Ja sam naručio iz planete, ali tako što sam otišao u radnju i odatle ih naručili, pošto nisu imali boju koju sam hteo u radnji. Stigle su za 2 dana. Mada mislim da zavisi kog dana naručiš, mogu i već sledećeg da stignu

                                Ali za trčanje i za fudbal.. pobedio si

                                Što reče Miletić, Sport Vision je i meni najbolji, Intersport ako se sećam ima očajan online sajt, Beosport mi se reklamirao na fejsu jedno vreme, ok su

                                Comment

                                Working...
                                X