Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Važno je uočiti razliku između druga i prijatelja. Jer su to 2 potpuno različita pojma.

    "I love to speak with Leonard
    He’s a sportsman and a shepherd
    He’s a lazy bastard
    Living in a suit ."
    Leonard Cohen

    Comment


    • A friend with weed is a friend indeed but a friend who shares is a friend who cares.
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • Ja leba i ne jedem više, al opet mi se naduje stomak. Može li biti razlog što jedem 30 smokava dnevno?
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by zdravkelja View Post
          Pa nema to veze sa godinama, i ja sam ucio ruski, mislim da sam isao u istu skolu kao i Marija, samo 10 godina kasnije I jos uvek se uci u toj skoli.
          Da , a nastavnice rrruskog ( kada razvuku r) legendarne


          Originally posted by Bane je View Post
          Važno je uočiti razliku između druga i prijatelja. Jer su to 2 potpuno različita pojma.
          Tako je Bane, a mnogi su izlizali termin "prijatelj"...Sve to nešto instant a sutra već puklo...Zato čuvam moje prijateljice iz srednje škole i jednu iz kraja sa kojom sam odrasla
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • A Mare bil voljela imati prijateljice iz vojske?
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Preporucujem da izbacite beli hleb iz ishrane i predjete na hleb od mrvljenog zrna raži.
              Mnogo je bolji osecaj posle obroka, nema nikad one tezine i nadutosti u stomaku.
              [ATTACH=CONFIG]15268[/ATTACH]
              Predlažem da izbacite sav hleb i jedete pirinač,ovsene i krompir
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                Ni blizu Mariću Sad nešto razmišljam ovako sudeći po karakteru rekao bih da si ti išao u ekonomsku,Šandu u ETF, Marija u gimnaziju, za Akija se zna , Wolf mi isto deluje kao neka gimnazija, Fiksni i dalje ide u srednju tako da nije fazon , Pobeda mi isto deluje kao gimnazijalac, Madrid mi nešto deluje kao da je neka sportska vanredna gimnazija ne znam zašto.

                Jesam pogodio nekog ?
                Da sam se ja nesto pitao oko upisa u srednju skolu, ne bi pogresio posto mi je ekonomski bio prvi pik i nisam uopste hteo da razmisljam o gimnaziji.Nisi prvi koji kaze da sam iz ekonomske, malo ljudi kaze da sam gimnazijalac i gadjaju na ekonomsku ili elektrotehnicku.Cetiri godine bacene u vodu, bavio sam se stvarima za koje sam znao da cu da ostanem nezainteresovan.Drugi strani jezik je definitivno najkriticniji predmet i tu se ubedljivo najmanje nauci, tesko je animirati 30 ucenika za 40 minuta posto niko nece da dodje tacno na vreme.

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Ja leba i ne jedem više, al opet mi se naduje stomak. Može li biti razlog što jedem 30 smokava dnevno?
                  Postovani kolega, izuzetno ste blizu tacke da se rijesite stomaka skoro u potpunosti, a nadutosti svakako.
                  Evo recepta:
                  Poslije konzumacije 30 smokava, potrebno je samo da popijete litar ipo hladne vode, naoruzate se strpljenjem i toalet papirom, i vas ce problem biti rijesen.

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                    Predlažem da izbacite sav hleb i jedete pirinač,ovsene i krompir
                    To li Tamarin uticaj

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
                      To li Tamarin uticaj
                      Samo se ti smej ješćeš i ti ovo kad te Taca dohvati
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Još uvek čekam izgleda da se autobus pokvario ili je Limar umešao prste

                        Comment


                        • Ne javljaju mi se na telefon već dva dana nešto mi ovde smrdi
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Lord Gangarić View Post
                            Ni blizu Mariću Sad nešto razmišljam ovako sudeći po karakteru rekao bih da si ti išao u ekonomsku,Šandu u ETF, Marija u gimnaziju, za Akija se zna , Wolf mi isto deluje kao neka gimnazija, Fiksni i dalje ide u srednju tako da nije fazon , Pobeda mi isto deluje kao gimnazijalac, Madrid mi nešto deluje kao da je neka sportska vanredna gimnazija ne znam zašto.

                            Jesam pogodio nekog ?
                            Kod mene si promasio
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ti si ili elektrotehnička ili mašinska, nema treće
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Miletić View Post
                                A friend with weed is a friend indeed but a friend who shares is a friend who cares.
                                This.

                                Prijatelja imam jednog, a drugara ima dosta.

                                Comment

                                Working...
                                X