Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mandusicu covjek si ispred svog vremena. Bio si u pravu, vidio si sto niko drugi nije. Vrati se NAJVECI!
    sigpic

    Comment




    • sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Oplakah za Mimu i Nika


        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by kronostime View Post
          Roditelje ove dece treba zestoko kazniti, i to novcano - jer je to jedino sto ce ih zaboleti.
          Cuj, patriote?
          I treba ih kazniti, kada smo dočekali da mi budemo robovi u Republici Srbiji i ne tražimo da se otcepimo i stvorimo državu Rašku. Tu se slažem. Ipak, sada živimo po pravilima života Republike Srbije, gde su najveće vrednosti kupljene diplome, korupcija, antisrpstvo, promocija bluda i nemorala, odsustvo kažnjavanja za kriminalna dela.

          Jednog dana ću pokrenuti pokret za otceplienje, da konačno stvorimo srpsku državu, mrsko mi ovih dana imam obaveza.

          Na stranu što sam ja proti vojnog roka i svega toga, deca i kamp nikome nije smetao, smeta i meni info centar u sred Beograda pa ćutim kad sam rob ove zemlje.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post

            Na stranu što sam ja proti vojnog roka i svega toga, deca i kamp nikome nije smetao, smeta i meni info centar u sred Beograda pa ćutim kad sam rob ove zemlje.
            Da je organizovan izviđački kamp pa i nekako ali ovo?

            P.S. Kontradiktorno je biti protiv vojnog roka a za ovo.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Znam za te izvidjačke kampove u Sandžaku. Jako su pacifistički. Ali ja se slažem sa vama. To su pravila i to je tako. Daće Bog da jedan dan ne budemo u ovoj zemlji, vidim prihvataju secesije, možda prihvate i našu. Kad bi vi pustili i nas i taj Sandžak da se otcepimo zajedno, oni su mi bližu srcu i moralniji i religiozniji.

              Inače ovo je stvarno strašno, deca nose plastične puške i rade sklekove, bolje da gutaju eksere u narkiću iza škole.

              Ali je protiv zakona ove države i mora se poštovati, to priznajem, nema šta.

              Pa ovo je sloboda ljudi da se organizuju i da raspolažu svojom decom na način koji ne ugrožava nikoga, rade sklekove sa plastičnim puškama i igraju kolo, wow, velika stvar.
              Last edited by Cassius Clay; 19-08-18, 14:41.

              Comment


              • Ne bih ja sa tobom o ovome,otići će predaleko , a nisi spreman da čuješ drugačije mišljenje od tvog...
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Marija81 View Post
                  Ne bih ja sa tobom o ovome,otići će predaleko , a nisi spreman da čuješ drugačije mišljenje od tvog...
                  Ja nisam spreman? Baš čudno, ja sam opštepoznat po uvažavanju tudjeg mišljenja, to mi je stara vrlina.

                  Glupa je tema... Ja namerno pišem u krajnosti jer mi se malo smućkalo, ako je jebeni kamp na Zlatiboru najgora stvar, onda ok. Koliko se ružnih stvari dešava pa nisu reagovali, odvratni su mi odvratni.

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ja nisam spreman? Baš čudno, ja sam opštepoznat po uvažavanju tudjeg mišljenja, to mi je stara vrlina.

                    Glupa je tema... Ja namerno pišem u krajnosti jer mi se malo smućkalo, ako je jebeni kamp na Zlatiboru najgora stvar, onda ok. Koliko se ružnih stvari dešava pa nisu reagovali, odvratni su mi odvratni.
                    Kamp na Zlatiboru nije nista sustinski drugaciji od kampova u Malci u BiH: i jedan, i drugi nece nijednoj strani dobra doneti.
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Kamp na Zlatiboru nije nista sustinski drugaciji od kampova u Malci u BiH: i jedan, i drugi nece nijednoj strani dobra doneti.
                      Tako nešto ne postoji.

                      Comment


                      • Uroš
                        .... i ne tražimo da se otcepimo i stvorimo državu Rašku. Tu se slažem. .
                        Jednog dana ću pokrenuti pokret za otceplienje, da konačno stvorimo srpsku državu, mrsko mi ovih dana imam obaveza.

                        Ja ću ti pomoći, ako mi obećaš da ćeš dozvoliti autonomiju Pokrajine Južne Srbije...sa svim atributima bezuslovne, pune autonomije
                        sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                        Comment


                        • Ja sam protivnik bilo kakvih paravojnih formacija,djelovanja van sistema ali treba djecu obucit nekim osnovnim stvarima.Treba ih odvest u sumu jedno 5 mjeseci da nauce da pucaju iz puske,da ciste dupe liscem,da jedu razne splacine.Moraju da ocvrsnu,obavezno bi im ukinuo pristup internetu,bez toga nista ne bi imalo smisla.Neka placu mala govna.

                          Comment


                          • Originally posted by Ivan_pg View Post
                            Ja sam protivnik bilo kakvih paravojnih formacija,djelovanja van sistema ali treba djecu obucit nekim osnovnim stvarima.Treba ih odvest u sumu jedno 5 mjeseci da nauce da pucaju iz puske,da ciste dupe liscem,da jedu razne splacine.Moraju da ocvrsnu,obavezno bi im ukinuo pristup internetu,bez toga nista ne bi imalo smisla.Neka placu mala govna.
                            Uh...kakve bi to fotke bile za Insta.... a ti da im ukineš
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Originally posted by Ivan_pg View Post
                              Ja sam protivnik bilo kakvih paravojnih formacija,djelovanja van sistema ali treba djecu obucit nekim osnovnim stvarima.Treba ih odvest u sumu jedno 5 mjeseci da nauce da pucaju iz puske,da ciste dupe liscem,da jedu razne splacine.Moraju da ocvrsnu,obavezno bi im ukinuo pristup internetu,bez toga nista ne bi imalo smisla.Neka placu mala govna.


                              Comment


                              • Šta bi sa Gokuom nisam ispratio

                                Comment

                                Working...
                                X