Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Zato sto univerzitet priznaje 90ECTS bodova, ja cu nakon iduce sedmice vjerovatno imati 165 ects bodova.

    I jebes mi sve, ako iko procita onaj post, a pisao sam ga 40 minuta, dok sam nasao one grafike i podatke.
    Neće pročitati, ali će napisati da si običan student i da je Norveška vrhunska zemlja, ajmoo svi u Norvešku, sve je besplatno

    Comment


    • Na forumu sad je sve u fulu,
      okrenuli se svi sad Red Bullu.
      Poceo je i mir sad da vlada,
      docekace i sneg da zapada.
      Jos poneka carkica se nadje
      prezivece ko se bolje snadje.
      Braca Vinjak mirne teme vode
      cekace se da neko od njih do Banovica ode.
      Sad su dobri,tihi i mili
      cini mi se da vinjak nisu pili
      Jos da nesto dodam
      mozda maglu prodam
      ali sa tribina sad se cuje huk
      SKF United krenuo na put.
      Do titule valjda cemo stici
      niko nas nece prestici.
      Marija i Madrid velika su pretnja
      Do titule nase mogu biti smetnja.
      Za Mrkelu i mene problema nema
      SKF United titulu nam sprema.
      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Zato sto univerzitet priznaje 90ECTS bodova, ja cu nakon iduce sedmice vjerovatno imati 165 ects bodova.

        I jebes mi sve, ako iko procita onaj post, a pisao sam ga 40 minuta, dok sam nasao one grafike i podatke.
        Aham, ok...Pročitala sam ja ali ne bih o tome
        Kžem ja lepo da je Pobeda večeras duhovit
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Svi imamo nekog u skandinavskim jedino u Finskoj nemam...a da imam pameti...
          Cujes li shminka..ski manijaci se javljaju...ajmoo...

          tt sa A5 u inat Mi6
          Imam prijatelja bas dobrog (upoznao ga preko WoW-a) Norvezanina. Covek je legenda. Ima jedan brak iza sebe, a nakon toga se ozenio Hrvaticom Pa ga nahvatam nekada kada dodje u nase krajeve. I ranije je prolazio cesto - letuje obicno u Grckoj. Cistokrvni Norvezanin sa mentalitetom Balkanca OTAC
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Aki je neobičan student.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Победа View Post
              Neće pročitati, ali će napisati da si običan student i da je Norveška vrhunska zemlja, ajmoo svi u Norvešku, sve je besplatno
              Ja uopste ne ulazim u procene vase ekonomske/politicke odavde iz Srbije,samo kazem znam 3 ljudi koji su otisli tamo,rade i super im je,al ja jedino ne bih tamo ziveo zbog klime

              Jedna od tih osoba cak zivi u nekom gradicu na moru i kaze da je ovo leto malo palila grejanje u jednom periodu ja to ne mogu da zamislim ,meni je zima bas losa,sad da mi neko uplati zimovanje i da dzeparac odbio bi ,al dobro nismo svi isti evo @ivan pg

              Comment


              • Sad ce i oni ko Svedjani uvest ove hipoteke od 50 ili 100 godina, da stabilizuju nekako trziste.

                Al polako, nije im jos panika udarila u glavu. Kad to udari u glavu, pocet ce da bude divno i nek mole Boga da Trump, ovaj Bogoljub Karic, propadne kao predsjednik inace ce im upropastiit ekonomiju sa niskim cijenama nafte i energije, plus Amerika polako postaje globalni exporter nafte i to je ogroman problem za ostatak svijeta.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • @Ankee..javi se slobodno u ovu nasu oazu mira nemoj samo da voajerises

                  Comment


                  • Comment


                    • Fiksni se ozbiljno počeo zanimati za novu članicu foruma.

                      Priznaj je l' to to kum Bane pokazao par fora?
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • JT...cuti ne spominji Baneta onda gubim sve sanse...za nju Bane je manijak

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Ja uopste ne ulazim u procene vase ekonomske/politicke odavde iz Srbije,samo kazem znam 3 ljudi koji su otisli tamo,rade i super im je,al ja jedino ne bih tamo ziveo zbog klime

                          Jedna od tih osoba cak zivi u nekom gradicu na moru i kaze da je ovo leto malo palila grejanje u jednom periodu ja to ne mogu da zamislim ,meni je zima bas losa,sad da mi neko uplati zimovanje i da dzeparac odbio bi ,al dobro nismo svi isti evo @ivan pg
                          Naravno da je super i bice im super. Jednostavno, napisao sam to u jednom od prethodnih postova, vec skoro 30 godina se pisu tekstovi o skandinavskoj propasti i vrlo povrsnom pretragom interneta se moze lako naci more tih tekstova. Skandinavski model je veliki trn u oku multinacionalnim korporacijama i njihovim lobi grupama po raznim robovlasnickim zemljama zapada jer je zivi model za ugnjetenu vecinu kako moze da se zivi u jednoj kapitalistickoj zemlji a da ne mora da puca kicma po 16 sati dnevno da bi se razni Bogoljubi Karici bogatili preko mere cak i elementarnog ukusa a kamoli zdrave pameti.

                          Na stranu komicna situacija u kojoj stanovnici raznih bosanskih i srbijanskih vukojebina brinu nad norveskom propascu a nema pas za sta da ih ujede. Ima smisla, mi propasti necemo. Vec smo propali. Pa, ako nista drugo mozemo iz bezbedne propasti da mastamo o propasti drugih. Ja u tom segmentu nemam vise nikakvih briga, verujem da cemo svi propasti pre ili kasnije. Kad u najmocnijoj drzavi na svetu na vlast moze da dodje takav debil i nitkov kao sto je Tramp onda je propast vise nego izvesna. Ne bi me zacudilo ni da je svi dozivimo.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Sovjetskom Savezu je trebalo 30 godina da propadne, Jugoslaviji 20. Polako.

                            Printanje novca nikome nista dobro nije donijelo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Gde nadje bas sad kad ne gledam. Inace, imam ovaj tapatalk, pa izlaze popup obavestenja. Kad naletim na odgovarajucu temu, ukljucicu se, ne boj se ti. Sto bi rekao JT, sumnjiv si mi

                              Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                              Comment


                              • Originally posted by Ankee View Post
                                Gde nadje bas sad kad ne gledam. Inace, imam ovaj tapatalk, pa izlaze popup obavestenja. Kad naletim na odgovarajucu temu, ukljucicu se, ne boj se ti. Sto bi rekao JT, sumnjiv si mi

                                Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                                I ti meni

                                Comment

                                Working...
                                X