Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sa korom, sa korom...a mozda i sa ljuskom ako ima [emoji14]
    Ili se avokado pece sa korom? Hmmmm
    Nejasan si...

    tt sa A5 u inat Mi6
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Nerealan View Post
      Jaje prvo razbijem, ili? I da li se peče sa korom?
      Avokado je sa korom...
      Ili troluješ?

      EDIT: Počela kiša
      Last edited by Marija81; 11-09-17, 17:51.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Ok, loše sam se izrazio.
        Da li ga pre pečenja oljuštim, ili sa korom ide u rernu?
        Da li jaje ide komplet sa ljuskom na mesto koštice, ili se prvo razbije?
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Originally posted by Nerealan View Post
          Ok, loše sam se izrazio.
          Da li ga pre pečenja oljuštim, ili sa korom ide u rernu?
          Da li jaje ide komplet sa ljuskom na mesto koštice, ili se prvo razbije?
          Sa korom.Jaje razbiješ i uliješ u avokado.
          Evo ovako nešto

          http://hazlotumismo.digital-blend.co...uevo-al-horno/
          Last edited by Marija81; 11-09-17, 17:57.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Nerealan View Post
            Jaje prvo razbijem, ili? I da li se peče sa korom?

            @Olja - znači ipak bi pravila od nas Amerikance, i tovila nas monosaharidima? Slažem se da stevija i nema neki ukus, ali je ponekad bolje sa njom
            Sta da vas pravim Amerikancima....kad vec to jeste Kopira ih ceo svet...pa i po losim navikama u ishrani.
            Imam slucaj na poslu.....ne jede nista sa secerom..a onda slisti litar kole..zero ..sa vestackim zasladjivacem.....cccccc...

            No, potrebama trzista ili ti pomodarstvu se treba povinovati ...donekle...ali da baklava nije baklava bez kilo secera, tulumbe, urmasice i ostale orjentalne djakonije...ma ajde molim te. To je tek svetogrdje.

            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nerealni, brate izpržiš krtole i najedeš se ko čovijek!

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • Ceo se život držim jednostavnog pravila: kad sam žedan pijem, kad sam gladan jedem. Zaspati ne mogu gladan, jesti u 3 ujutru mi nije strano - narezati neke suvine ili zimi šaku čvaraka A ono tipa jabuka za večeru odma bi se bačio u Moraču. To pomodarstvo šta je zdravo a šta ne mi se popelo na vrh...

                Comment


                • Najvaznije je kao prvo, biti umeren u svemu ..a kao drugo, ne biti iskljuciv..vec sirokih pogleda, otvoren za sve ...probas pa vidis da li ti odgovara..pa probas dalje... pa dalje...

                  tt sa A5 u inat Mi6
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ja volim telecu glavu da skuvam pa nabodem ono oko viljuskom i vrtim dok se ne oladi.Nema ukusnijeg mesa od glave,jedinstven dozivljaj.

                    Comment


                    • Hvala Maro, Pepe Imaže moj, javljam sutra kako je ispalo

                      Upravo to Olja, imam istog takvog komšiju..izbacio šećer, a cepa zero sokove U pravu si, zato ih i ne jedem, a nije da ih ne volim

                      E Bane, prestao sam davno da preterujem sa uh, ponekad uz meso pojedem, ali češće jedem pirinač
                      Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                      До поновног сусрета, твој Швабо

                      mala H2H 2018/19
                      suicide
                      2019
                      velika H2H 2019/20

                      Comment


                      • Originally posted by Marija81 View Post
                        Sa korom.Jaje razbiješ i uliješ u avokado.
                        Evo ovako nešto

                        http://hazlotumismo.digital-blend.co...uevo-al-horno/
                        Sad bi ti moja Taca rekla "Kako možeš da jedeš nerođeno pile sram te bilo"
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Jeo sam cak i medvedje meso,medjed je strvinar pa malo i meso smrdi moguce da je zbog toga,ali navikne se covjek.Takodje meso od divlje svinje je mnogo bolje od mesa onih bolesnih svinja sa farme.Pominjao sam vec da sam lovac,odatle i ovoliko bogato iskustvo.
                          Last edited by E1_PG; 11-09-17, 18:16.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Najvaznije je kao prvo, biti umeren u svemu ..a kao drugo, ne biti iskljuciv..vec sirokih pogleda, otvoren za sve ...probas pa vidis da li ti odgovara..pa probas dalje... pa dalje...

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            Pa to. Ako ti je 30 godina meso bilo dio svakog obroka ili si ga jeo bar 4-5 puta sedmično, sad lijepo probaš jedno 2 decenije mesa bez. Ne treba biti isključiv.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Pa to. Ako ti je 30 godina meso bilo dio svakog obroka ili si ga jeo bar 4-5 puta sedmično, sad lijepo probaš jedno 2 decenije mesa bez. Ne treba biti isključiv.
                              Volim meso...ali isto tako mogu bez njega...i te kako ukusno kuvam i bez mesa..recimo juce..gulas sa sumskim piletom...pfffffff

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Zene vole da muskarac bude pun testosterona,jak.Zbog toga svi mi moramo da jedemo dosta mesa.

                                Comment

                                Working...
                                X