Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pobeda banovci placu za tobom...a novi admini na ovom pfd su krajnje korektni,i samo zato si se izvukao

    Comment


    • Originally posted by torpedo View Post
      Kako vam ne dosadi svaki dan mjenjati te avatare. Recimo Olja, svaki drugi dan mjenja garderobu, šminku, frizuzu
      Poslovna zena mora svaki dan sve drugacije i da izgleda besprekorno. Gde ces vece poslovne zene od Olje
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Pobeda banovci placu za tobom...a novi admini na ovom pfd su krajnje korektni,i samo zato si se izvukao
        Dobro pogresio covek , idemo dalje ne mora bas svi da krenu put Banovaca.
        Nekada je veca pobeda kada coveku ukazes na lep nacin da je pogresio bez kaznenih mera .
        Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Dobro pogresio covek , idemo dalje ne mora bas svi da krenu put Banovaca.
          Nekada je veca pobeda kada coveku ukazes na lep nacin da je pogresio bez kaznenih mera .
          Jesi li ti Daba ili Buda?
          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

          Comment


          • Marija, jesu li ti ikad pjevali ovu pjesmu?

            sigpic

            Comment


            • Originally posted by taliesin View Post
              Jesi li ti Daba ili Buda?
              veruj mi ni sam vise ne znam ali jedno sigurno jesam velika budala
              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Marija, jesu li ti ikad pjevali ovu pjesmu?
                Nisu
                Ali jesu ovu
                Last edited by Marija81; 29-08-17, 22:43.
                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                Comment


                • Originally posted by Daba View Post
                  Dobro pogresio covek , idemo dalje ne mora bas svi da krenu put Banovaca.
                  Nekada je veca pobeda kada coveku ukazes na lep nacin da je pogresio bez kaznenih mera .
                  Nadam se da je naucio,ako jeste super...a Daba ne samo da je stara skola nego i romantik u dusi...(bacih pogled na sta trenutno slusate,poslednjih par strana )

                  Comment


                  • Originally posted by 61563 View Post
                    Nadam se da je naucio,ako jeste super...a Daba ne samo da je stara skola nego i romantik u dusi...(bacih pogled na sta trenutno slusate,poslednjih par strana )
                    kazem ti ja promasio sam par vekova
                    Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                    Comment


                    • Originally posted by colke995 View Post
                      Poslovna zena mora svaki dan sve drugacije i da izgleda besprekorno. Gde ces vece poslovne zene od Olje
                      Mislim...reci mu colke

                      Daboo, sta to pricas pobogu...-.-

                      tt sa A5 u inat Mi6
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Pobeda banovci placu za tobom...a novi admini na ovom pfd su krajnje korektni,i samo zato si se izvukao
                        Uvek mogu da uskoče sa drugog pdf-a, kad je to bio problem
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Mislim...reci mu

                          Daboo, sta to pricas pobogu...-.-

                          tt sa A5 u inat Mi6
                          u vezi ?????
                          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                          Comment


                          • Pa te samokritike..

                            A ako vam nedostajemo..il vas svrbi nesto..mozemo Bojana i ja uvek da uskocimo [emoji14]

                            tt sa A5 u inat Mi6
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Ovako nesto?

                              https://youtu.be/bb0GfyPZRnw
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Pitam se da li je ime Marija najzastupljenije u nasim pesmama. To ime postoji cak i u rumunskim.



                                Marija Hi, Marija Ha!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X