Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Ako si čula, onda ne bi trebalo da postavljaš pitanje šta nije u redu s njom.

    Jedno je kada Aki priča o njoj zato što je ona kapitalista, a drugo je kada je ti staviš na avatar. Mada je to tvoja sloboda, ne interesuje me da nastavljam ovu raspravu više.
    Čekaj pustićeš da budem u pravu...
    Neka bolje mi objasni...zamisli da sam rekla da ne znam - živo me inteesuje koje su to njene greške pa ti smeta da vidiš sliku na kojoj je jedna žena?
    I ne mešaj Akija u ovo.
    Last edited by Marija81; 29-08-17, 22:01.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Originally posted by Marija81 View Post
      Čekaj pustićeš da budem u pravu...
      Neka bolje mi objasni...zamisli da sam rekla da ne znam - živo me inteesuje koje sssu to njene greške pa ti smeta da vidiš sliku na kojoj je jedna žena?
      Rekao sam šta sam imao. Pozdrav.

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Rekao sam šta sam imao. Pozdrav.
        Znači nisi imao ništa.
        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Pročitaj malo o njenoj ulozi oko rata u Iraku. Takođe, mislim da ovaj moj avatar dovoljno govori.
          Meni ovaj tvoj avatar govori sta preferiras...u ljubavi

          Comment


          • Originally posted by madrid View Post
            I na kraju ce da bude da je Princoni bio u pravu.
            Misliš?

            Comment


            • Zato sto ne zeli da se uvredis Maro

              Comment


              • Originally posted by 61563 View Post
                Meni ovaj tvoj avatar govori sta preferiras...u ljubavi
                Bezobraznice mali,kakve su to bogohulne insinuacije.

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Misliš?
                  Da su stari admini na ovoj temi vec bi bio tamo

                  Comment


                  • Originally posted by Победа View Post
                    Misliš?
                    Sala mala. Pitaj slobodno Marica na PM za moje stvarno misljenje povodom ovoga i tebe, pa ces videti da ne mislim tako, nego da podrzavam njihovu odluku 100%. Samo bih voleo da tako bude i u buducnosti, tj da se drzi kriterijum.

                    Comment


                    • Originally posted by madrid View Post
                      Zato sto ne zeli da se uvredis Maro
                      Jao
                      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Kako ste krenuli vidim ja da cu da patim od nesanice i insomnije.
                        Ako se ti ukljucis, ovo ce da potraje
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by torpedo View Post
                          Kako vam ne dosadi svaki dan mjenjati te avatare. Recimo Olja, svaki drugi dan mjenja garderobu, šminku, frizuzu
                          Svaki drugi dan?
                          Mislis da idem u istoj garderobi 2 dana?
                          Sa istom sminkom?


                          tt sa A5 u inat Mi6
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Zanimljivo veče svakako, prvo sam okarakterisan kao ženomrzac (?!), kasnije se desi ovo. Srećom admin tim ima sluha za moje greške koje se veoma retko dešavaju, pa me nisu poslali u Banoviće ovaj put uprkos pristiku pojedinih članova

                            Comment


                            • Originally posted by Победа View Post
                              Zanimljivo veče svakako, prvo sam okarakterisan kao ženomrzac (?!), kasnije se desi ovo. Srećom admin tim ima sluha za moje greške koje se veoma retko dešavaju, pa me nisu poslali u Banoviće ovaj put uprkos pristiku pojedinih članova
                              Eee da je Princović ovde taj pritisak bi bio puno veći
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Zanimljivo veče svakako, prvo sam okarakterisan kao ženomrzac (?!), kasnije se desi ovo. Srećom admin tim ima sluha za moje greške koje se veoma retko dešavaju, pa me nisu poslali u Banoviće ovaj put uprkos pristiku pojedinih članova
                                Nis' ti okarakterisan nego si se sam deklarisao u svojim postovima...

                                :gibajasmajli:
                                Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                                Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                                "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                                Comment

                                Working...
                                X