Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Ne, nego da muškarce to interesuje. Ovde ima 3 ženska člana koja pišu na ovoj temi aktivno, Marija, Olja i ti, i sve tri ste se žalile što pišemo o ekonomiji i politici, tvrdeći da je dosadno.
    E vidiš ja se ne žalim što se piše o tome.
    Smeta mi što se većina diskusija na te teme svede na Trampa.
    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Poslacu ti na PM.

      Comment


      • @Daba...@ajnstajn zivi u svetu maste...o Pobedi vise nemam reci dize na 90%..sve onako odokativno i licno

        A koliko imas zena na ovo forumu koliko muskarac i ko pise ti ajnstajn i evo decko @madrid,bar do sada mozda ce biti vise ljudi al ovde su uglavnom muskarci

        za druga mesta koja posecujes ne znam,ali ti na osnovu toga izneo zakljucak da zene bar 70% posto ne treba da glasaju,a mozda imaju manje vremena da kucaju po forumima jer moraju da muskima naprave klopu,peru,peglaju i sredjuju kucu jer ovo je Srbija

        Comment


        • Originally posted by Mr. Wolf View Post
          Jos nedelju dana do velikog otvaranja posebne teme
          Kakve teme o politici. E tamo me necete sigurno videti.
          Politika nikome dobro nije donela osim njima samima da svoje zadnjice jos vise rasire.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Aki, od tebe zavisi, dajem ti nedelju dana, najvise dve za otvaranje
            Mnogi ne zele ovde da citaju desetine strana o politici i ekonomiji. Ili ces ti otvoriti ili neko od modova
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by torpedo View Post
              Dobar si sa brojevima, šta misliš koliko je država potrošila na tvoje besplatno obrazovanje, zdravstvenu zaštitu ........ili su te natjerali na to.
              Srednju skolu sam placao, fakultet sam samofinasirajuci student, jedino osnovna skola, a posto su mi roditelji zaposleni i placaju redovno porez, cifra drzavnog skolstva je mizerna, a da ne pricam da je edukacija bila katastrofalna.

              Sto se zdravstvenog osiguranja tice, kakva je usluga, bolje da ga ne placam. Radije bi iste pare placao za privatno zdravstveno osiguranje, al eto hvala Bogu, nikad nisam imao problema, 2-3 puta otisao da slikam ruku i jedno nozni prst da vidim jesam li slomio i jednom kad sam pao niz stepenice slikao kicmu. Ostalo mi nije bilo nikad potrebno.

              I ne postoji besplatno nesto. Sve je to placeno odnekle. Doktori ne rade besplatno, kao ni profesori.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                Aki, od tebe zavisi, dajem ti nedelju dana, najvise dve za otvaranje
                Mnogi ne zele ovde da citaju desetine strana o politici i ekonomiji. Ili ces ti otvoriti ili neko od modova
                To je jednostavno, zabranite politiku

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  @Daba...@ajnstajn zivi u svetu maste...o Pobedi vise nemam reci dize na 90%..sve onako odokativno i licno

                  A koliko imas zena na ovo forumu koliko muskarac i ko pise ti ajnstajn i evo decko @madrid,bar do sada mozda ce biti vise ljudi al ovde su uglavnom muskarci

                  za druga mesta koja posecujes ne znam,ali ti na osnovu toga izneo zakljucak da zene bar 70% posto ne treba da glasaju,a mozda imaju manje vremena da kucaju po forumima jer moraju da muskima naprave klopu,peru,peglaju i sredjuju kucu jer ovo je Srbija
                  Originally posted by Победа View Post
                  Naravno da sam protiv toga da nekom uskraćujem ili da mislim da neko ne treba da ima pravo glasa, ali.. Ono što sam primetio da žene, barem 70% nema nikakvu svest o društvenim/političkim/ekonomskim problemima. Ne razmišljaju o tome, ne interesuje ih to itd.
                  Šta vi ljudi čitate, meni nije jasno..

                  Comment


                  • Originally posted by Daba View Post
                    Kakve teme o politici. E tamo me necete sigurno videti.
                    Politika nikome dobro nije donela osim njima samima da svoje zadnjice jos vise rasire.
                    Ne brini, to ce se svesti samo na Trampa
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by torpedo View Post
                      To je jednostavno, zabranite politiku
                      sto bi rekao dobri stari mestre necu politiku u mojemu butigu
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Originally posted by Daba View Post
                        Kakve teme o politici. E tamo me necete sigurno videti.
                        Politika nikome dobro nije donela osim njima samima da svoje zadnjice jos vise rasire.
                        Otvorice se bas zbog toga da se pricaonica ne bi gusila diskusijama o politici i ekonomiji.
                        Dayman (a-a-ah...)
                        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                        Champion of the sun (a-a-ah...)
                        You're a master of karate and friendship
                        For everyone

                        Comment


                        • Originally posted by Победа View Post
                          Šta vi ljudi čitate, meni nije jasno..
                          Tvoj post ovako zvuci: nemam ja nista protiv toga da zene imaju pravo glasa, ali koji ce im kad ih to ionako ne zanima
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ne vredi ovde Aki, kad konstatno siris fake news. Napisacu ti samo da je najveca razlika(racunam 20.vek ne ono kad je GW skupio sve glasove i tako to) Roosevelt-Landon, pa Regan Mondale, pa jos njih nekoliko.


                            Evo ti ovo, proveri slobodno i na drugim izvorima http://www.huffingtonpost.com/paul-a...b_3418868.html

                            I ja cenim Regana, hocu da kazem da je on prepoznao Karterov plan i jos ga unapredio.
                            Last edited by colchonero; 29-08-17, 20:53.

                            Comment


                            • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                              Otvorice se bas zbog toga da se pricaonica ne bi gusila diskusijama o politici i ekonomiji.
                              Otvarajte ljudi ja se ionako nista ne pitam
                              Koliko sam ja ovako laicki skapirao Aki vise voli Trampa nego njegova ova sadasnja zena i sva deca koliko god da ih ima zajedno.
                              Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                              Comment


                              • Originally posted by Daba View Post
                                Otvarajte ljudi ja se ionako nista ne pitam
                                Koliko sam ja ovako laicki skapirao Aki vise voli Trampa nego njegova ova sadasnja zena i sva deca koliko god da ih ima zajedno.
                                Voli Aki i njegovu zenu
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X