Announcement

Collapse
No announcement yet.

Pričaonica

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Naravno da sam protiv toga da nekom uskraćujem ili da mislim da neko ne treba da ima pravo glasa, ali.. Ono što sam primetio da žene, barem 70% nema nikakvu svest o društvenim/političkim/ekonomskim problemima. Ne razmišljaju o tome, ne interesuje ih to itd.
    Zanemarit cemo svi prvi dio recenice, jer smo svi profesionalni citaci umova, i znamo da je nas Pobeda veliki sovinista jer je napisao recenicu sa veznikom ali.


    Neki ljudi nisu culi za dzavolju advokaturu.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Pobeda brate mogao si neku drugu osobu da stavis na avatar ona ti nije bas neko olicenje normalnog.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Pa u pravu je decko. S tim sto bih ja dodao da takodje i slican procenat muskaraca(mozda neznatno manji) nema nikakvu svest o društvenim/političkim/ekonomskim problemima.
        To tako receno ima sasvim drugo znacenje i smisao, jer odavno zivimo okruzeni politickom apstinencijom, apatijom, zasicenjem, moralnom i ekonomskom propascu...pa se muskarac /zena "povukli" u svoj mikro svet. Naravno totalno je druga prica da li je to ispravno ili ne.
        Naravno tu su u velikoj meri prisutni i dibiduz nezainteresovanost i apoliticnost, mladih pre svega, odsustvo bilo kakve svesti o nekim promenama, da ne kazem boljitku....koje opet vuku korene iz prethodno nabrojanog....i tako ..vrzino kolo.

        I mene Nerealni ne bi zanimalo da zivim tamo gde i ti

        tt sa A5 u inat Mi6
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by Daba View Post
          Mogu zasto da ne, meni je delovao kao dobar drzavnik.
          Doduse platio je ceh oko talaca u Iranu ali boze moj.
          SAD glume dezurnog policajca i opobise grdan nevin narod po svetu zarad svojih imperijalistickih aspiracija
          kao da se radi o konfetama a ne ljudima i kako ja mogu uopste takve ljude da svarim.
          Top 5 najgorih predsjednika ikad.

          Ekonomija se raspadala, nije on platio cijenu zbgo talaca, vec zbog toga sto je Amerika imala inflaciju nenormalnu. Kontrola cijena, nestasica nafte, cijene energije ogromne. Uzasan predsjednik, uzasan.

          A de mi navedi stvari sto je Trump lud ili nesto wow, ono, listu mi napravi, da ti argumentujem protiv svake tacke, jer znam sta ces reci.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Daba View Post
            OK dok se i ja malo priviknem na neke stvari i upoznam bolje neke ljude ali brate nesto sto ne ide ne ide.
            Ja uvek idem u stvarnom zivotu ne radi drugim ljudima ono sto ni ti nebi voleo da tebi neko radi.
            Sa ljudima ljudski, sa probisvetom zna se vec kako.
            Čini dovbro ljudima i postuj druge, nisam vernik mislim odem poneki put u crkvu i zapalim svecu ali covek
            koga izuzetno cenim i postujem i koji je za mene olicenje svega onoga sto bi jednu osobu trebalo da krasi je
            pokojni Patrijarh Pavle inace o popovima generalno nemam lepo misljenje.
            Ali mi treba da vec jednom krenemo majka mu stara iz tog srednjeg veka iako ja taj deo istorije najvise volim (zbog vitestva)
            da uvazavamo i postujemo nezniji pol.
            Mozda ce me dobar deo foruma ovde smatrati za budalu, kretena i idiota ali vise volim da vidim žensku osobu sa sorcem mini suknjom ili
            lepo obucenu nego kada isturi grudi da se vide na izvolte ili otkrije zadnjicu poput fotki koje stavljete na temu lepe zene oko mene.
            Sve si upravu sto se mene tice,slazem se apsolutno,al mentalitet naseg naroda je cudan,a to se po meni nateze menja,trebace tu jos decenija.A oko politike ocekuj sad sto se tice ajnstajna,posto si spomenuo trampinja a to mu je bolna tacka,krenuce vrv novu politicku besedu i velicanje istog

            Comment


            • Originally posted by Daba View Post
              Pobeda brate mogao si neku drugu osobu da stavis na avatar ona ti nije bas neko olicenje normalnog.
              Nisam je stavio jer mislim da je normalna

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zanemarit cemo svi prvi dio recenice, jer smo svi profesionalni citaci umova, i znamo da je nas Pobeda veliki sovinista jer je napisao recenicu sa veznikom ali.


                Neki ljudi nisu culi za dzavolju advokaturu.
                Pa cinjenica je da dzabe prvi deo recenice, kad se ukopao sa drugim delom.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  A Dzimi Kartera kao mozes da svaris?
                  Ja mogu. Znam da ces sad nesto da pricas o ekonomiji i 5 razlicitih stvari, ali covek nije usao ni u jedan rat, nijedna osoba(druge nacionalnosti, ne racunam Iran akciju) nije poginula pod njim

                  What he's most proud of, though, is that he didn't fire a single shot. Didn't kill a single person. Didn't lead his country into a war – legal or illegal. We kept our country at peace. We never went to war. We never dropped a bomb. We never fired a bullet. But still we achieved our international goals. We brought peace to other people, including Egypt and Israel. We normalised relations with China, which had been non-existent for 30-something years. We brought peace between US and most of the countries in Latin America because of the Panama Canal Treaty. We formed a working relationship with the Soviet Union."

                  Ja znam da ces ti naci 100 negativnih stvari, kao sto i nadjes svakome ko ti se ne svidja i kao sto je neko ovde napisao, za svakoga mozes naci nesto lose, ali meni je i ovo bitno.


                  Vidim nasao si ih. Slazem se za Iran sa Dabom, to je bio los plan.

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Pa cinjenica je da dzabe prvi deo recenice, kad se ukopao sa drugim delom.
                    Ne znam kako sam se ukopao. Stojim pri tome. Nisam nigde ni na jedan način diskriminisao ženski pol.

                    Comment


                    • Originally posted by 61563 View Post
                      Sve si upravu sto se mene tice,slazem se apsolutno,al mentalitet naseg naroda je cudan,a to se po meni nateze menja,trebace tu jos decenija.A oko politike ocekuj sad sto se tice ajnstajna,posto si spomenuo trampinja a to mu je bolna tacka,krenuce vrv novu politicku besedu i velicanje istog
                      svako ima pravo na svoj izbor pa i Aki, njemu je dobar i ja nemam nista protiv.
                      Meni se ne svidja kao sto mi se ni Bus nijedan ni drugi nisu svidjali, kao ni Obama koji je tu bio
                      vise figura, a o seksi manijaku Klintonu necu trositi reci.

                      Aki to oko ekonomije i nekih drugih stvari ne verujem da je on bas imao tolike poluge moci da moze da kontrolise sve to.
                      Ja ti ponavljam meni je delovao ok kao predsednik.
                      I ti dobro znas da ima iza ljudi koji drze stvarnu vlast u svojim rukama ti isti su ubili i Kenedija kada je postao nezgodan po njih.
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Uostalom ja držim žensku osobu na avataru, a ovde ispadam ženomrzac po nekima

                        Comment


                        • Originally posted by madrid View Post
                          Ja mogu. Znam da ces sad nesto da pricas o ekonomiji i 5 razlicitih stvari, ali covek nije usao ni u jedan rat, nijedna osoba(druge nacionalnosti, ne racunam Iran akciju) nije poginula pod njim

                          What he's most proud of, though, is that he didn't fire a single shot. Didn't kill a single person. Didn't lead his country into a war – legal or illegal. We kept our country at peace. We never went to war. We never dropped a bomb. We never fired a bullet. But still we achieved our international goals. We brought peace to other people, including Egypt and Israel. We normalised relations with China, which had been non-existent for 30-something years. We brought peace between US and most of the countries in Latin America because of the Panama Canal Treaty. We formed a working relationship with the Soviet Union."

                          Ja znam da ces ti naci 100 negativnih stvari, kao sto i nadjes svakome ko ti se ne svidja i kao sto je neko ovde napisao, za svakoga mozes naci nesto lose, ali meni je i ovo bitno.


                          Vidim nasao si ih. Slazem se za Iran sa Dabom, to je bio los plan.
                          Za vrijeme Jimmy Cartera, njegov nat. sec advisor je bio Zbignew Berzezinski. Taj covjek je napravio sva sranja koja se sada desavaju po svijetu. Sva. On je zavadio cijeli svijet, srusio Saha u Iranu, pripremio situaciju u Afganistanu, minirao mirnovne pokusaje Izraela i Palestine, nahuskao Saudiju da finansira vehabijizam i napravio The Grand Chessboard. Dao sam ti knjigu, da procitas, nisi je procitao. Berzezinski je bio predsjednik, kakav crni Carter.

                          A da ne pricam da je socijalista svoje vrste, koji je zamalo unistio ekonomiju Amerike.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by Победа View Post
                            Nisam je stavio jer mislim da je normalna
                            Ako je seks sa rodjenim bratom normalna stvar onda ok, ja sam pogresio ocigledno vek kada cuda se rodim.
                            Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              To tako receno ima sasvim drugo znacenje i smisao, jer odavno zivimo okruzeni politickom apstinencijom, apatijom, zasicenjem, moralnom i ekonomskom propascu...pa se muskarac /zena "povukli" u svoj mikro svet. Naravno totalno je druga prica da li je to ispravno ili ne.
                              Naravno tu su u velikoj meri prisutni i dibiduz nezainteresovanost i apoliticnost, mladih pre svega, odsustvo bilo kakve svesti o nekim promenama, da ne kazem boljitku....koje opet vuku korene iz prethodno nabrojanog....i tako ..vrzino kolo.

                              I mene Nerealni ne bi zanimalo da zivim tamo gde i ti

                              tt sa A5 u inat Mi6
                              Odgovor je bio na moj post o tome kako zene u atinskoj demokratiji nisu imale pravo glasa tako da je kontekst u kojem je to Pobeda napisao jasan.

                              No, ne brinem ja za njega, kad ga dohvati neka opasnica ima u papucama i na posao da ide. To tako obicno ide.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Originally posted by Победа View Post
                                Uostalom ja držim žensku osobu na avataru, a ovde ispadam ženomrzac po nekima


                                Ili verzija od 10 sati

                                Comment

                                Working...
                                X